Vietējās ziņas

 • Moderna zobārstniecība visai ģimenei

  Pieredzējuši un iejūtīgi zobārsti, mājīgas zobārstniecības telpas un iespēja vienuviet saņemt pakalpojumus gan pieaugušajiem, gan bērniem – to visu un vēl vairāk klienti saņem "Dr. Apines klīnikā", kas ir pirmā zobārstniecība Rīgā ar ģimenisku sajūtu. 

 • Rīgas pils – Latvijas Valsts prezidenta rezidence

  Ilya Dubovsky/flickr.com

  Rīgas pils – kādreizējās Livonijas ordeņa mestra uzturēšanās vietas – pamati likti 1330. gadā, un tā ir Latvijas Valsts prezidenta rezidence kopš 1922. gada, kad dibināta Latvijas Valsts prezidenta institūcija. Vairākkārt stipri nopostīta, pils tomēr piedzīvojusi arī ievērojamas pārbūves un paplašināšanas. Rīgas pils atrodas Vecrīgā, Daugavas krastā un ir nozīmīgs Latvijas vēstures un kultūras mantojums.

 • 6 iemesli, kādēļ stacionārais dators ir īstā izvēle darbam no mājām

  Bieži valda uzskats, ka darbam ārpus biroja vispiemērotākais ir portatīvais dators, jo to var paķert līdzi un doties strādāt uz kafejnīcu vai kopstrādes telpu. Tomēr mūsdienās portatīvo datoru priekšteči – stacionārie datori –  nav tikai bibliotēku sastāvdaļa, tie ir jaudīgi un spēcīgi instrumenti, kas var lieti noderēt arī darbā no mājām. Šajā rakstā IT uzņēmums "Capital" stāsta, kādas ir stacionārā datora priekšrocības un kā tās var būt noderīgas ārštatniekiem un citiem, kas darbus veic ārpus biroja.

 • Ādas veselība un labsajūta rudenī – kam pievērst uzmanību

  Rudens ir ieradies uz palikšanu, bet jau drīz to nomainīs ziema. Gadalaiku maiņu izjūt arī mūsu ķermenis un sāk pielāgoties šiem apstākļiem. Iestājoties vēsajam laikam, īpašu uzmanību nepieciešams veltīt ādai – mūsu lielākajam orgānam, kas vistiešākajā veidā ik dienu ir saskarē ar laika apstākļiem un apkārtējo vidi. Kādiem ādas veselības un labsajūtas aspektiem jāpievērš uzmanība tieši rudens un ziemas sezonā?

 • Kā samazināt elektrības rēķinu uzņēmumā

  Elektroenerģijas patēriņš uzņēmumiem veido ievērojamu daļu izdevumu, tāpēc ir būtiski domāt, kā šo izdevumu pozīciju optimizēt. Ne tikai tāpēc, lai ietaupītu līdzekļus, bet arī gudrāk un atbildīgāki izmantotu šo energoresursu. Elektroenerģijas ražošanā tiek izmantoti dažādi dabas resursi, infrastruktūra, kas ietekmē klimatu, tāpēc energoefektivitāte ir aktuāla arī vides jautājumu aspektā. 

 • Izbaudi vasaru – pasūti kontaktlēcas e-veikalā Lensor.eu

  Vasarai piestāv bezrūpība un mūžīgo brīvdienu noskaņa, tāpēc ne vienmēr vēlamies domāt par praktiskām lietām, pienākumiem, pirkumiem. Skaidrs, ka no visa nav iespējams izvairīties, bet kārtējo došanos uz optikas salonu pēc kontaktlēcām gan jums varam aiztaupīt, jo pāris minūšu laikā jaunas lēcas varat pasūtīt interneta veikalā Lensoru.eu.

 • Vannasistabas virsmas no mākslīgā akmens – galvenās priekšrocības

  Vannasistabas aprīkošana ar mākslīgā akmens virsmām, iespējams, būs labākais lēmums, ko būsiet pieņēmuši, ceļot vai remontējot savu mājokli. Mākslīgais akmens ir īpaši piemērots vannasistabu aprīkošanai, jo piedāvā daudzas būtiskas priekšrocības. Uzziniet, kādas tās ir, lasot tālāk.

 • KASKO iegāde – jā vai nē?

  OCTA polise ir obligāta, bet KASKO var iegādāties pēc brīvas izvēles. Reizē ar jaunu auto  veidojas diezgan daudz papildu izdevumu, līdz ar to jaunie autovadītāji bieži apsver šo jautājumu, vai man vajag vēl vienu apdrošināšanas maksājumu?

 • Notariāli apstiprināti tulkojumi – viss, kas par tiem jāzina

  Tulkojumi ar notariālu apstiprinājumu var būt noderīgi gan juridiskām, gan privātpersonām. Notārs ir amatpersona, kas piederīga tiesu sistēmai, līdz ar to var apliecināt dokumentu un tulkojumu pareizību un īstumu. Ja jums aktuāla dokumentu tulkošana, lasiet rakstu un uzziniet, kuros gadījumos tos vajadzēs apliecināt pie notāra! 

 • Sudraba auskari ar mirdzošiem Swarovski kristāliem

  Nela Gems sudraba auskari skaisti papildina sievietes tēlu gan ikdienā, gan arī īpašos pasākumos un svētkos.