Vietējās ziņas

 • Pusaudzis basto un nemācās. Ko darīt?13

  Foto: AFI

  Pirms kāda laika SievietesPasaule.lv lasītāja Žanete pie kāda raksta par pusaudžiem vērsās ar jautājumu, kā tikt galā ar pusaudzi, kuru, šķiet, vairs pilnīgi neinteresē skola. Pēc izrunāšanās seko solījums doties uz skolu un mācīties, bet tā tas arī paliekot tikai kā solījums.

 • Kurmis zālienā - kurš kuru?

  Foto: Fotolia

  Zālienu uzturēšana, kā zināms, nav vienkāršs darbiņš - sūnas, nezāles, suņu pleķi, sausums, sēnes, kaitēkļi un slimības - kādi tikai pārdzīvojumi mauriņam un tā kopējam nav jāpārcieš.

 • Pavasaris - ziedputekšņu alerģiju laiks1

  Foto: Pilseta24.lv

  Pavasarī visraksturīgākā alerģija ir siena drudzis, jeb polinoze, kuru izraisa ar vēju apputeksnējamo augu putekšņi. Agri pavasarī alerģiju izraisa koku un krūmu ziedputekšņi - alkšņi, bērzs, papele, liepa, ozols, kļava.

 • Kā rūpēties par mājas drošību?

  Foto: Fotolia

  Ne vienam vien mājas vai dzīvokļa saimniekam pēdējā laikā ir nācies prātot par to, kā nodrošināt sava īpašuma aizsardzību. Protams, sākotnēji apsver dažādus variantus, kā, piemēram, mājas sarga (suņa) iegādi, signalizācijas ierīkošanu, mājas nožogojuma uzstādīšanu vai arī labu attiecību uzturēšana ar kaimiņiem, kuri saimnieku prombūtnes laikā uzmana īpašumu.

 • Liec pumpurus salātos un stiprini imunitāti!

  Foto: Pilseta24.lv

  Laiku, kad koku pumpuri plaukst, nevajag laist garām - dabai mostoties, viss ir tik spēkpilns, pietiek ar mazumiņu, kaut dažiem pumpuriem. Ēdami ir visi un pamēģinot no katra, varēsi saprast, kura koka vai krūma "vitamīni" tev garšo labāk. Iemet pa vienam diviem pumpuriem mutē vai pievieno zaļajiem salātiem.

 • Diedzējumi - enerģija uz palodzes

  Foto: Pilseta24.lv

  Diedzēti graudi un sēklas ir īstas vitamīnu un enerģijas bumbas. Tie ir saules enerģijas un vitamīnu buķetes piepildīti, līdz ar to diedzējumi īpaši aktuāli kļūst pavasarī, kad jāatgūst ziemas nomāktais mundrums.

 • Bērzu sulas - dzer svaigas un uzglabā!

  Foto: Pilseta24.lv

  Ne jau velti aprīli mūsu tautā sauc par sulu mēnesi. Daba aprīlī mums sniedz lielisku iespēju uzlabot savu veselību un iziet īstu attīrīšanās kūri, dzerot bērzu sulas.

 • Ceļvedis: kā iepirkties interneta vietnē eBay5

  2010-04-11

  Lai gan arī Latvijā pēdējos gados interneta veikali zeļ un plaukst, pievilcīgāki daudziem joprojām šķiet plašie ārzemju virtuālie iepirkšanās nami, jo tur tomēr cenas izdevīgākas, arī piedāvājums lielāks. Taču tur arī rodas visvairāk problēmu, jo pasūtījums jāveic svešā mēlē un ne vienmēr saprotam, kas no mums tiek gaidīts!

 • Laikus jāgatavojas ērču sezonai!7

  Foto: AFI

  Ekonomiskā krīze ir piespiedusi daudzus cilvēkus atteikties no vakcinācijas pret ērču encefalītu, kas ir faktiski vienīgā iespēja aizsardzībai pret šo smago slimību. Vienlaikus speciālisti norāda, ka ērču aktivitāte 2010.gadā tikai turpinās palielināties, jo to labvēlīgi ietekmēs šīs ziemas biezā sniega sega.

 • Latviskas Lieldienas9

  Foto: Pilseta24.lv

  Lieldienas šogad tiks svinētas svētdien, 4.aprīlī, un pirmdien, 5.aprīlī, kad būs Otrās Lieldienas. Lieldienas svin dažādi, šoreiz par to, kā tās tiek svinētas pēc latviešu tautas tradīcijām.