Vietējās ziņas

 • Šodien - Pūpolsvētdiena. Noper savējos!2

  Foto: AFI

  Šajā nedēļas nogalē atzīmējam Pūpolsvētdienu. Mūsu senči šajā dienā ņēma žagarus un gāja nopērt mājiniekus. Kāpēc tas jādara, ar ko pērt un kas jāsaka perot?

 • Saaukstēšanās saistīta arī ar temperamentu

  Foto: Fotolia

  Te atkusnis, te atkal sniegputenis un sals. Šai laikā īpaši jāuzmanās, lai nesaaukstētos. Taču, ja nu gadījies saaukstēties, tad jāveseļojas! Vai zināji, ka tas, kā mums izpaužas saaukstēšanas simptomi un kā tos labāk ārstēt, ir atkarīgs arī no cilvēka temperamenta? Jā, jā, flegmatiķiem saaukstēšanās izpaužas gluži savādāk nekā, piemēram, sangviniķiem!

 • Septiņi lieliski dabas dakteri5

  Foto: Fotolia

  Medu kā vērtīgu dabas produktu ar dziedniecisku darbību, balstoties uz tautas tūkstošgadu pieredzi, iesaka gan tautas, gan mūsdienu medicīna. Kā viena no labām medus īpašībām tiek minēta organisma dabisko aizsargspēju stimulēšana. Medus ir bagātīgs B grupas vitamīnu avots, tāpat daudz arī A, C un E vitamīna.

 • Viņi sāka biznesu krīzes priekšvakarā7

  Foto: Fotolia

  Kristīne Kleinberga un Liene Lagzdiņa ir pazīstamas kopš skolas laikiem. Viņas kopā ar draugu Reini ir radījušas pašas savu biznesu - apdrukas un dizaina meistardarbnīcu uzveclkreklu.lv.

 • Kādēļ brokastis ir tik svarīgas un ko tajās ēst?

  Foto: Fotolia

  Brokastis ir dienas vērtīgākā ēdienreize, tomēr nesen veiktā pētījumā atklājies, ka 15% Latvijas iedzīvotāju brokastis neēd. Lielākā daļa - 56% Latvijas iedzīvotāju brokastīs izvēlas maizītes, 9% labprāt no rītiem ēd dažādas putras, 7% ēd jogurtu, 5% ēd brokastu pārslas, savukārt olas no rītiem ēd tikai 2% Latvijas iedzīvotāju. Nemaz nav tik labi rādītāji, jo brokastis ir jāēd vienmēr un tās nevajadzētu izlaist. Turklāt vienveidīgas brokastis nesniedz organismam to, kas tam nepieciešams. Kāpēc tad īsti brokastis ir svarīgākā ēdienreize un ko vislabāk tajās ēst?

 • Kā atpazīt depresiju un kā rīkoties?5

  Foto: Fotolia

  Ļoti svarīgi zināt, ka depresija nav vājuma pazīme! Uzveicot depresiju, nereti cilvēks kļūst psiho-emocionāli spēcīgāks un spēj izjust daudzkrāsainākas izjūtu nianses kā pirms saslimšanas.

 • Veselīgākie slāpju remdētāji3

  Foto: Fotolia

  Veselīgāk ir lielāko daļu no nepieciešamā ūdens daudzuma uzņemt ar augļiem un dārzeņiem, kuru šūnās krājas visveselīgākais ūdens - augļu ūdens.

 • 10 veidi, kā pasteidzināt pavasari1

  Foto: Pilseta24.lv

  Ir jāpriecājas, ka ziema šogad padevusies kā Īsta ziema - ir sniega kupenas, ir kalniņi, no kuriem šļūkt, ir burvīgas ziemīgas ainavas, ko izbaudīt. Taču, ja arvien vairāk ilgojies pēc pavasara un nespēj to vairs sagaidīt, pasteidzini tā ierašanos! 10 veidi, kā pasteidzināt pavasara atnakšanu savās mājās un savā sirdī!

 • Eksperti: distanču slēpošana kļūst arvien populārāka

  Foto: Fotolia

  Kā sola meteorologi, ziema vēl nebūt nav beigusies – slēpošanai piemērots laiks saglabāsies vismaz pāris nedēļas. Lai gan sportiskas aktivitātes svaigā gaisā piesaista arvien lielāku interesentu skaitu, daudzi joprojām baidās kāpt uz slēpēm nezināšanas dēļ.