Vietējās ziņas

 • Kā apgrozāmie līdzekļi un to cikls ietekmē uzņēmējdarbību?

  Foto: Shutterstock.com

  Apgrozāmie līdzekļi ir viena no svarīgākajām uzņēmējdarbības sastāvdaļām, tāpēc nepieciešama vienmērīga un paredzama to plūsma. Taču kā rīkoties, ja vēlaties palielināt uzņēmuma apgriezienus, bet apgrozāmie līdzekļi nav nepieciešamajā apjomā? Atbildes uz šo un citiem jautājumiem par apgrozāmajiem līdzekļiem meklējiet raksta turpinājumā!

 • Pastaigu jeb sporta bērnu rati — kas jāņem vērā, tos iegādājoties

  Publicitātes foto

  Bērnu rati ir pietiekami dārgs un svarīgs pirkums, lai to neizdarītu steigā un mirkļa iespaidā. Tāpēc, tuvojoties brīdim, kad mazulis varēs no lielajiem un smagajiem guļamajiem ratiem pārcelties uz kompaktajiem un ērtajiem sporta jeb pastaigu ratiem, laikus jāsāk izpētīt pieejamie modeļi, to specifikācija un arī cenas. Tas ļaus īstajā brīdī iegūt pastaigu ratus, kas atbildīs vēlamajām kvalitātes un komforta prasībām, kā arī būs pieejami no finansiālā aspekta.  

 • 5 noderīgi padomi piemērotāko riepu izvēlē

  Publicitātes foto

  Pienākot brīdim, kad jāiegādājas jaunas auto riepas, dažkārt rodas arī virkne jautājumu – kā izvēlēties piemērotāko risinājumu? Kā atrast kvalitatīvas riepas, taču nepārmaksāt? Tādēļ, lai sniegtu atbildes uz aktuālajiem jautājumiem, kā arī riepu iegādes procesu padarītu vienkāršāku, piedāvājam vairākus ieteikumus, kas var palīdzēt iegādāties labas, konkrētajai vajadzībai piemērotas riepas. 

 • Kāds mops ir vislabākais gan mājoklim, gan birojam?

  Foto: Shutterstock.com

  Mops ir grīdas uzkopšanas inventārs, ar kura palīdzību telpas būs tīras daudz ātrāk, bez liekas piepūles un raizēm. Jūs varat samazināt ūdens un sadzīves ķīmijas izmantošanas daudzumu pat par 85%, izvēloties kvalitatīvas grīdas mazgāšanas slotas jeb mopus. Kādu vislabāk izvēlēties?

 • Ratus taisa ziemā, skursteni tīra pavasarī

  Foto: Shutterstock.com

  Beidzot arī Latvijas iedzīvotājus sākusi lutināt saulīte, un gaiss pilns pavasara. Sajūsminoties par sen gaidīto pavasari, dodamies pie dabas, tiekamies ar draugiem un baudām spirdzinošo gaisu. Tomēr īstam saimniekam būtu jāpatur prātā sen zināmais teiciens, ka ratus taisa ziemā, bet kamanas – vasarā. Uzņēmuma FN Serviss speciālisti iesaka pieturēties pie savlaicīgas sagatavošanās principa arī ugunsdrošības jautājumos un aicina iztīrīt dūmvadus apkures sezonas beigās, lai nākamās sezonas sākumā par to vairs nebūtu jāuztraucas! 

 • Kvalitatīvi pavadīts laiks sporta bārā!

  Publicitātes foto

  Nevari izvēlēties, vai sirdij tuvāks ir basketbols vai futbols, varbūt tomēr hokejs? Neviens no draugiem nevar izbrīvēt laiku, lai kopā ar tevi noskatītos gada notikumu sportā? Vai mājās, skatoties spēli, ir nedaudz garlaicīgi, jo trūkst, ar ko pārrunāt notiekošo? Varbūt vienkārši esi nedaudz izsalcis gan burtiskā, gan pārnestā nozīmē pēc kāda sportiska kumosa? Tad pavisam noteikti ir jādodas uz sporta bāru Optibet, jo šeit pieejams viss nepieciešamais, lai katrs atrastu sev kāroto un nepieciešamo!

 • Spāņu valodas kursi iesācējiem – redzesloka paplašināšanai

  Foto: Pixabay.com

  Ja vēlaties iemācīties ko jaunu un paplašināt savu redzesloku, lielisks variants ir spāņu valodas kursi iesācējiem. Tie ļaus iegūt pamatzināšanas vienā no populārākajām pasaules valodām, kā arī interesanti pavadīt laiku kopā ar citiem valodas apguvējiem.

 • Kur ķert pavasari – bezmaksas piknika vietas Rīgā un tās apkārtnē

  Foto: Pixabay.com

  Lai arī cik daudz nebūtu pieejamas izklaides iespējas Rīgā, brīdī, kad nokūst sniegs un saule sāk sildīt vairāk, ikvienam gribas izrauties no ikdienas rutīnas un kopā ar saviem mīļajiem doties tuvāk dabai. Plānojot savu brīvdienu maršrutu ir noderīgi zināt, kur atrodamas bezmaksas piknika vietas Rīgā un tās tuvākajā apkaimē.

 • Detoksikācija jeb organisma attīrīšana no indēm un toksīniem

  Foto: Shutterstock.com

  Lielākais ķermeņa ienaidnieks ir toksīni - tie piesārņo organismu un, savlaicīgi netiekot izvadīti, tie sāk neatgriezeniskus organisma iznīcināšanas procesus. Ķīmiskās vielas tiek uzņemtas ar ēdienu, gaisu, ko elpojam un citos veidos. Ar detoksikāciju cīnās aknas, nieres un limfātiskā sistēma, tomēr ne vienmēr ķermenis tiek galā ar šo slodzi, un tādos gadījumos organismam ir nepieciešama palīdzība. Raksta turpinājumā uzziniet, kādi ir simptomi, kas liecina par paaugstinātu toksīnu daudzumu organismā, un ar kādām metodēm tos iespējams izvadīt no ķermeņa! 

 • Veicini labsajūtu ar teicamu gaisa kvalitāti ikvienā telpā

  Publicitātes foto

  Gaisa kvalitāte birojos, mājokļos un citās telpās, kurās ikdienā pavadām daudz laika, var ietekmēt mūsu veselību un pašsajūtu. Kas ietekmē gaisa kvalitāti un ko nodrošina gaisa atsvaidzinātāji telpām, lasiet tālāk un noskaidrojiet!