Vietējās ziņas

 • Kādu epilācijas veidu izvēlēties matiņu likvidēšanai?

  Epilācija ir atbrīvošanās no nevēlamā apmatojuma, likvidējot matiņa sīpolu. Izraujot vai citādi iznīcinot matiņa sīpolu, ataugšana tiek aizkavēta vai pilnībā novērsta, ļaujot iegūt gludu ādu uz ilgāku laiku. Pastāv dažādi epilācijas veidi, tāpēc nav viegli izlemt, kurš būs piemērotākais. Nepieciešams izvērtēt visus par un pret, apsvērt izmaksas un piedāvāto rezultātu, kā arī savas ādas īpatnības un noteikti arī sāpju slieksni, jo vairums no epilācijas veidiem saistās ar lielākām vai mazākām sāpēm, it īpaši ķermeņa jutīgākajās vietās.

 • Ādas un nagu sēnīte – viegli iegūstama, bet grūti ārstējama

  Sēnīšu slimības ir kaut kas tāds, par ko mums nepatīk domāt un runāt, jo tas asociējas ar netīrību, sliktiem higiēnas paradumiem, tomēr ne vienmēr tā ir. Sēnīšu slimības, kas visbiežāk skar tieši ādu un nagus, var rasties dažādu apstākļu un faktoru ietekmē. Ar sēnīti var saskarties jebkurš. Tas var notikt vietās un veidos, kādi varbūt pat neienāk prātā. 

 • Praktiskais Comfort matracis patīkamākam miegam

  Reti kurš kārtīgu atpūtu spēj iedomāties bez stabilas un ērtas gultas. Gultas pieejamas dažādos izmēros, formās, ražotas no koka vai metāla, rāmis pieskaņojams jebkādam interjeram un gaumei. Tomēr cik bieži aizdomājamies par tik ļoti svarīgāko gultas daļu – matraci? Tieši matrača kvalitāte nosaka guļvietas kopējo vērtību, kā arī miega dziļumu.

 • Kā gatavoties savām atbildīgākajām finanšu saistībām – hipotekārajam kredītam

  Par tad, ja jums ikdienas vajadzību īstenošanai pietiek ar saviem ienākumiem un nav nepieciešams izmantot kreditētāju pakalpojumus, viens finanšu pakalpojums agrāk vai vēlāk varētu kļūt aktuāls. Tas ir hipotekārais kredīts mājokļa iegādei.

 • Daži ieteikumi, ja plānojat ņemt kredītu

  Kredīts ir parāds, bet parāds nav brālis. To saprot visi. Tomēr mūsdienu pasaulē bieži vien kredīts ir tas, kas palīdz īstenot mērķus, piepildīt sapņus un arī atrisināt steidzamas un neparedzētas situācijas. 

 • Tematiskā dzimšanas dienas ballīte bērnudārzniecei – idejas un ieteikumi

  Bērna pirmajos dzīves gados vecāki cenšas katru savas atvases dzimšanas dienu padarīt par ļoti īpašu notikumu, ko iemūžina skaistās bildēs. Nereti gatavošanās dzimšanas dienai sākas jau daudzus mēnešus iepriekš, lai paspētu parūpēties par neskaitāmi daudziem sīkumiem. 

 • Kredīts biznesam pret nekustamā īpašuma ķīlu – attīsties un pelni vairāk

  Kreditēšanas pakalpojumu specifika šobrīd ir ļoti plaša. Katrs var izvēlēties savām vajadzībām un mērķiem piemērotu naudas aizdevumu. Kredīti pieejami gan privātpersonām, gan uzņēmējiem, lai īstenotu savus plānus. Kredīts tieši biznesa vajadzībām kļūst arvien populārāks, jo arvien vairāk cilvēku uzdrīkstas no darba ņēmējiem kļūt par darba devējiem un dibina savus uzņēmumus, kļūst par saimnieciskās darbības veicējiem.

 • Lieli un mazi, dārgi un lēti akumulatori – kurš ir piemērotākais tavam auto?

  Piemērota akumulatora izvēle savam auto ir svarīga, lai nodrošinātu uzticamu un ilgstošu braukšanu. Bez laba akumulatora korekta automašīnas darbība nav iespējama, jo akumulators ir atbildīgs par dzinēja iedarbināšanu un elektroiekārtu darbības uzturēšanu. Tas tāpat nodrošina iespēju uzlādēt elektroierīces, uzturēt drošības sistēmu darbību un mūzikas atskaņošanu – pat tad, kad dzinējs ir izslēgts. Šajā rakstā palīdzēsim tev noskaidrot vai lēti akumulatori vienmēr ir sliktāki par dārgiem, kam jāpievērš īpaša uzmanība un kā atrast sev piemērotāko!

 • Kādos gadījumos bīdāmie vārti būs piemēroti jūsu īpašumam

  Īpašuma norobežošanai ar žogu un vārtiem ir gan estētiski, gan drošības apsvērumi. Tādā veidā iezīmējam sava īpašuma robežas un neļaujam nepiederošiem iekļūt teritorijā. Tas, kādus vārtus uzstādīt savam īpašumam, ir katra saimnieka ziņā, bet parasti tas ir praktiskos apsvērumos balstīts lēmums.

 • Kāpēc iecienītāko sporta spēli doties skatīties uz Optibet sporta bāru?

  Domājot par savu iecienītāko sporta spēļu un pārraižu vērošanu televīzijā, ir pienācis brīdis nomainīt ierasto dīvānu pretī TV un doties ārpus mājas uz vietu, kur skatīšanās būs daudz aizraujošāka un baudāmāka. Tieši tā, ja vēl neesi to izdarījis, Tev noteikti jāizmanto iespēja doties uz Optibet sporta bāru, kas sniegs Tev pilnīgi atšķirīgu sporta spēļu skatīšanās pieredzi!