Vietējās ziņas

 • Detoksikācija jeb organisma attīrīšana no indēm un toksīniem

  Foto: Shutterstock.com

  Lielākais ķermeņa ienaidnieks ir toksīni - tie piesārņo organismu un, savlaicīgi netiekot izvadīti, tie sāk neatgriezeniskus organisma iznīcināšanas procesus. Ķīmiskās vielas tiek uzņemtas ar ēdienu, gaisu, ko elpojam un citos veidos. Ar detoksikāciju cīnās aknas, nieres un limfātiskā sistēma, tomēr ne vienmēr ķermenis tiek galā ar šo slodzi, un tādos gadījumos organismam ir nepieciešama palīdzība. Raksta turpinājumā uzziniet, kādi ir simptomi, kas liecina par paaugstinātu toksīnu daudzumu organismā, un ar kādām metodēm tos iespējams izvadīt no ķermeņa! 

 • Veicini labsajūtu ar teicamu gaisa kvalitāti ikvienā telpā

  Publicitātes foto

  Gaisa kvalitāte birojos, mājokļos un citās telpās, kurās ikdienā pavadām daudz laika, var ietekmēt mūsu veselību un pašsajūtu. Kas ietekmē gaisa kvalitāti un ko nodrošina gaisa atsvaidzinātāji telpām, lasiet tālāk un noskaidrojiet!

 • Kā izvēlēties pirts krāsni?

  Foto: Pixabay.com

  Latvieši izsenis ir bijuši pirtī gājēju tauta. Laiki ir mainījušies, taču pirtī iešanas tradīcijas joprojām ir iecienītas. Mūsdienās pirts pilda atpūtas funkciju, un to novērtē ne tikai vecāka gadu gājuma ļaudis, bet arī jaunākā paaudze. Pirts rituāli uzlabo veselību, pašsajūtu, palīdz sakārtot domas un ienes mieru garīgajā pasaulē, ļaujot pilnībā relaksēties. Mūsdienīga un sakārtota pirts nav iedomājama bez funkcionālas pirts krāsns. Pat ja šobrīd Jums ir vēl vecā krāsns, jauno pirts sezonu varat atklāt ar jaunu pirts krāsni. Pieredzējuši pirtnieki zina, ka pirms jaunas krāsniņas iegādes ir jāsalīdzina vairākas pirts krāsnis pēc dažādiem būtiskiem rādītājiem, lai saprastu, kāds variants būs vispiemērotākais tieši Jūsu vajadzībām.

 • Labākās rotaļlietas aktīvai ikdienai

  Foto: Shutterstock.com

  Bērnība, lai arī visai īss cilvēka mūža posms, ir ārkārtīgi nozīmīgs, jo liek pamatus visai turpmākajai dzīvei. Un, tā kā mazi bērni vēl tikai mācās, kā būt par šīs sabiedrības daļu, tiem ir nepieciešamas spēles un rotaļas, lai socializētos un apgūtu dažādus uzvedības modeļus.Kādas bērnu nodarbes mūsdienās ir pieejamas un populāras un kā izvēlēties labāko? Lasi tālāk!

 • 5 pasākumi, kuru organizēšanā noderēs sarkano paklāju nomas pakalpojumi

  Publicitātes foto

  Svinīgu pasākuma organizēšana ietver sevī daudz dažādus procesus, kam ir jāvērš uzmanība. Tomēr to varēs saukt par izdevušos, ja beigu beigās tiek saņemtas pozitīvas viesu atsauksmes. Nepaliks nepamanītas detaļas, tādēļ ir vērts par tām piedomāt, lai viesu uzņemšana būtu pēc iespējas komfortablāka. Par vienu no šīm niansēm var atbildēt paklāju noma. Patiesībā, tieši nianses bieži vien ir atbildīgās par noskaņas veidošanu un atmosfēras radīšanu. Ne reizi vien būsiet dzirdējis kādu sakām: "Sīkums, bet patīkami!"

 • Sieviešu apavi ziemā – kā pareizi izvēlēties sev piemērotākos?

  Foto: Stocksnap.io

  Tā vien šķiet, ka mūsdienās sieviešu apavi izcili spēlē galvenokārt aksesuāra lomu, tomēr derētu paturēt prātā, ka primāri tiem tomēr būtu jābūt praktiskiem, kvalitatīviem un ērtiem.

 • Kad jāuzsāk kāzu organizēšana?

  Foto: Ligavam.lv / Saiva Liepiņa

  Nereti, kad pienācis laiks plānot vienu no skaistākajiem dzīves notikumiem jeb kāzu dienu, sākotnējo sajūsmu mēdz nomainīt satraukums. Neapšaubāmi, kāzu organizēšana ir laikietilpīgs process, taču tas kļūs par vienu no brīnišķīgākajiem piedzīvojumiem, ja viss tiks plānots soli pa solim.

 • Trenažieru zāle – vieta, kur aug liela izturība un spēcīgi muskuļi!

  Foto: Bigstockphoto.com

  Vai arī Tu jau sen domā par sava ķermeņa spēcināšanu? Vīriešiem bieži interesē tieši muskuļu masas palielināšana un vispārējās izturības uzlabošana, ko var palīdzēt sasniegt trenažieru zāle. Mūsdienās pieejamais sporta klubu aprīkojums un nodarbības var būt ļoti dažādas – ja vēlies uzzināt, ko trenažieru zāle var piedāvāt Tev, iepazīsties ar nodarbību aprakstu un sāc rūpēties par savu ķermeni jau šodien!

 • Relaksējoša masāža vīrietim – veselībai,  spēkam un labsajūtai

  Foto: Pixabay.com / Elvis_Clooth

  Veselā miesā – vesels gars! Mūsdienu ātrais dzīves ritms, stress, sarežģījumi darbā vai ģimenē un nogurdinoša darba diena – ar to ikdienā nākas saskarties. Kā neļaut tam ietekmēt veselību? Viegls un patīkams veids ir masāža. Lasiet tālāk un uzziniet, kāpēc masāža nepieciešama arī vīriešiem un kā tā veicina veselības uzlabošanos!

 • Kāds ir piemērotākais paklājs un paklāju serviss Jūsu uzņēmuma telpām?

  Foto: Bigstockphoto.com

  Kāda Jūsu uzņēmumā ir grīda? Vai grīdu sedz paklājs? Vai esat kādreiz aizdomājies par to, kādas ir paklāja funkcijas? Ja daļa paklāju kalpo Jūsu komfortam, pasargājot no aukstuma vai samazinot slodzi uz muguru un locītavām, vietās, kur ilgstoši jāstāv kājās, skaņas samazināšanai un telpas dizainam, tad citi paredzēti tīrības uzturēšanai telpās, kā arī uzņēmuma reklamēšanai. Kādi ir piemērotākie paklāji Jūsu uzņēmumam, lasiet tālāk!