Vietējās ziņas

 • Ratus taisa ziemā, skursteni tīra pavasarī

  Foto: Shutterstock.com

  Beidzot arī Latvijas iedzīvotājus sākusi lutināt saulīte, un gaiss pilns pavasara. Sajūsminoties par sen gaidīto pavasari, dodamies pie dabas, tiekamies ar draugiem un baudām spirdzinošo gaisu. Tomēr īstam saimniekam būtu jāpatur prātā sen zināmais teiciens, ka ratus taisa ziemā, bet kamanas – vasarā. Uzņēmuma FN Serviss speciālisti iesaka pieturēties pie savlaicīgas sagatavošanās principa arī ugunsdrošības jautājumos un aicina iztīrīt dūmvadus apkures sezonas beigās, lai nākamās sezonas sākumā par to vairs nebūtu jāuztraucas! 

 • Kvalitatīvi pavadīts laiks sporta bārā!

  Publicitātes foto

  Nevari izvēlēties, vai sirdij tuvāks ir basketbols vai futbols, varbūt tomēr hokejs? Neviens no draugiem nevar izbrīvēt laiku, lai kopā ar tevi noskatītos gada notikumu sportā? Vai mājās, skatoties spēli, ir nedaudz garlaicīgi, jo trūkst, ar ko pārrunāt notiekošo? Varbūt vienkārši esi nedaudz izsalcis gan burtiskā, gan pārnestā nozīmē pēc kāda sportiska kumosa? Tad pavisam noteikti ir jādodas uz sporta bāru Optibet, jo šeit pieejams viss nepieciešamais, lai katrs atrastu sev kāroto un nepieciešamo!

 • Spāņu valodas kursi iesācējiem – redzesloka paplašināšanai

  Foto: Pixabay.com

  Ja vēlaties iemācīties ko jaunu un paplašināt savu redzesloku, lielisks variants ir spāņu valodas kursi iesācējiem. Tie ļaus iegūt pamatzināšanas vienā no populārākajām pasaules valodām, kā arī interesanti pavadīt laiku kopā ar citiem valodas apguvējiem.

 • Kur ķert pavasari – bezmaksas piknika vietas Rīgā un tās apkārtnē

  Foto: Pixabay.com

  Lai arī cik daudz nebūtu pieejamas izklaides iespējas Rīgā, brīdī, kad nokūst sniegs un saule sāk sildīt vairāk, ikvienam gribas izrauties no ikdienas rutīnas un kopā ar saviem mīļajiem doties tuvāk dabai. Plānojot savu brīvdienu maršrutu ir noderīgi zināt, kur atrodamas bezmaksas piknika vietas Rīgā un tās tuvākajā apkaimē.

 • Detoksikācija jeb organisma attīrīšana no indēm un toksīniem

  Foto: Shutterstock.com

  Lielākais ķermeņa ienaidnieks ir toksīni - tie piesārņo organismu un, savlaicīgi netiekot izvadīti, tie sāk neatgriezeniskus organisma iznīcināšanas procesus. Ķīmiskās vielas tiek uzņemtas ar ēdienu, gaisu, ko elpojam un citos veidos. Ar detoksikāciju cīnās aknas, nieres un limfātiskā sistēma, tomēr ne vienmēr ķermenis tiek galā ar šo slodzi, un tādos gadījumos organismam ir nepieciešama palīdzība. Raksta turpinājumā uzziniet, kādi ir simptomi, kas liecina par paaugstinātu toksīnu daudzumu organismā, un ar kādām metodēm tos iespējams izvadīt no ķermeņa! 

 • Veicini labsajūtu ar teicamu gaisa kvalitāti ikvienā telpā

  Publicitātes foto

  Gaisa kvalitāte birojos, mājokļos un citās telpās, kurās ikdienā pavadām daudz laika, var ietekmēt mūsu veselību un pašsajūtu. Kas ietekmē gaisa kvalitāti un ko nodrošina gaisa atsvaidzinātāji telpām, lasiet tālāk un noskaidrojiet!

 • Kā izvēlēties pirts krāsni?

  Foto: Pixabay.com

  Latvieši izsenis ir bijuši pirtī gājēju tauta. Laiki ir mainījušies, taču pirtī iešanas tradīcijas joprojām ir iecienītas. Mūsdienās pirts pilda atpūtas funkciju, un to novērtē ne tikai vecāka gadu gājuma ļaudis, bet arī jaunākā paaudze. Pirts rituāli uzlabo veselību, pašsajūtu, palīdz sakārtot domas un ienes mieru garīgajā pasaulē, ļaujot pilnībā relaksēties. Mūsdienīga un sakārtota pirts nav iedomājama bez funkcionālas pirts krāsns. Pat ja šobrīd Jums ir vēl vecā krāsns, jauno pirts sezonu varat atklāt ar jaunu pirts krāsni. Pieredzējuši pirtnieki zina, ka pirms jaunas krāsniņas iegādes ir jāsalīdzina vairākas pirts krāsnis pēc dažādiem būtiskiem rādītājiem, lai saprastu, kāds variants būs vispiemērotākais tieši Jūsu vajadzībām.

 • Labākās rotaļlietas aktīvai ikdienai

  Foto: Shutterstock.com

  Bērnība, lai arī visai īss cilvēka mūža posms, ir ārkārtīgi nozīmīgs, jo liek pamatus visai turpmākajai dzīvei. Un, tā kā mazi bērni vēl tikai mācās, kā būt par šīs sabiedrības daļu, tiem ir nepieciešamas spēles un rotaļas, lai socializētos un apgūtu dažādus uzvedības modeļus.Kādas bērnu nodarbes mūsdienās ir pieejamas un populāras un kā izvēlēties labāko? Lasi tālāk!

 • 5 pasākumi, kuru organizēšanā noderēs sarkano paklāju nomas pakalpojumi

  Publicitātes foto

  Svinīgu pasākuma organizēšana ietver sevī daudz dažādus procesus, kam ir jāvērš uzmanība. Tomēr to varēs saukt par izdevušos, ja beigu beigās tiek saņemtas pozitīvas viesu atsauksmes. Nepaliks nepamanītas detaļas, tādēļ ir vērts par tām piedomāt, lai viesu uzņemšana būtu pēc iespējas komfortablāka. Par vienu no šīm niansēm var atbildēt paklāju noma. Patiesībā, tieši nianses bieži vien ir atbildīgās par noskaņas veidošanu un atmosfēras radīšanu. Ne reizi vien būsiet dzirdējis kādu sakām: "Sīkums, bet patīkami!"

 • Sieviešu apavi ziemā – kā pareizi izvēlēties sev piemērotākos?

  Foto: Stocksnap.io

  Tā vien šķiet, ka mūsdienās sieviešu apavi izcili spēlē galvenokārt aksesuāra lomu, tomēr derētu paturēt prātā, ka primāri tiem tomēr būtu jābūt praktiskiem, kvalitatīviem un ērtiem.