Vietējās ziņas

 • Domā, kura autoskola Liepājā ir atbilstoša Tavām prasībām?

  Publicitātes foto

  Galvaspilsētā autoskolas sastopamas ik uz soļa, taču, ņemot vērā, ka Liepāja ir Latvijas trešā lielākā pilsēta, arī šajā pilsētā pieejami vairāku autoskolu pakalpojumi. Ja vēlies uzzināt, kura autoskola Liepājā ir piemērotākā Tavām prasībām, iepazīsties ar šo rakstu!

 • Vai patēriņa kredīti sniedz iespēju uzsākt kopdzīvi bez papildus stresa?

  Publicitātes foto

  Jaunās ģimenes kopdzīves uzsākšana, protams, ir patīkamu satraukumu pilna, tādēļ svarīgi, lai tā noritētu veiksmīgi un bez liekiem pārdzīvojumiem. Ja radusies situācija, kad nepieciešami papildu līdzekļi, var noderēt patēriņa kredīti, kas sniedz iespēju aizņemties naudu svarīgiem pirkumiem.

 • Kādi kāzu ziedi nepieciešami romantiskām svinībām?

  Publicitātes foto

  Viens no svarīgākajiem kāzu aksesuāriem ir kāzu ziedi. Tie veido gan skaistā notikuma tematiku un noskaņu, gan ir arī neatņemama sastāvdaļa jaunā pāra sveikšanas brīdī. 

 • Patēriņa kredīts, ja vēlies pārveidot savu mājokli

  Foto: Pixabay.com

  Draugi, radi un paziņas – viņi visi vienmēr ir līdzās un cenšas palīdzēt, kā vien spēj, tomēr lūgt naudu remontam vai mēbeļu iegādei varētu būt par daudz, jo īsti nevari zināt, cik vajadzēs, bet aizņemties vēlreiz būtu muļķīgi. Tādēļ arī patēriņa kredīts ir tik lieliska iespēja, kas ļaus Tev iegādāties visas kārotās lietas un mantas savai mājai, nevienam neko neskaidrojot un neatskaitoties!

 • Krāsnis – siltums gan mājās, gan pirtī

  Publicitātes foto

  Tuvojoties aukstajiem mēnešiem, katrs vēlas savā mājoklī radīt vairāk siltuma – krāsnis ir lielisks veids, kā padarīt ziemas vakarus patīkamākus. Interneta veikala Precesdarbam.lv eksperti sniedz Jums padomus, kā iegādāties piemērotāko krāsni! 

 • Mūsdienīga trenažieru zāle fiziskai labsajūtai un ķermeņa možumam

  Publicitātes foto

  Vasarīgie laikapstākļi vairs tik bieži nelutina, taču tas nav iemesls, lai atteiktos no sporta un fiziskām aktivitātēm. Ja līdz šim Tev bija iespēja sportot brīvā dabā, aktīvi peldēties vai doties garos izbraucienos ar velosipēdu, tad, iestājoties rudenim, to ir daudz grūtāk izdarīt, tādēļ ir jādomā par citām alternatīvām, kā nodarboties ar sportu, piemēram, izvēloties apmeklēt trenažieru zāli. Trenažieru zāle "Veselības Fabrika" būs lielisks risinājums, ja vēlies rūpēties par savu ķermeni un labsajūtu ne tikai vasarā, bet arī rudenī un ziemā.

 • Patēriņa kredīts naudas trūkuma apkarošanai

  Foto: Pixabay.com

  Nu kuram gan nav bijusi situācija, kad nedaudz pietrūkst naudas tam, ko vajadzētu nopirkt, vai arī kādam rēķinam, kas jau kādu laiku gaida, kad tiks apmaksāts? Tas ir tikai normāli, un no tā nav jākaunas, tieši otrādi – ir jārīkojas, turklāt ar šo kredīta veidu tas būs ļoti komfortabli un patīkami, jo neviens neuzzinās, kam nauda tiek izmantota pēc saņemšanas, bet draugi un tuvinieki pat nezinās, ka esi aizņēmies. Tavas problēmas var kļūt par pagātni, ja izvēlēsies patēriņa kredītu!

 • 3 galvenie rādītāji, kam jāpievērš uzmanība, pērkot gāzes plītis

  Publicitātes foto

  Gāzes plītis ir viens no ekonomiski izdevīgākajiem risinājumiem, ja nepieciešams iekārtot virtuvi mājā, kur nodrošināta gāzes padeve. Veikali piedāvā dažādu veidu gāzes plītis, tāpēc ir labi zināt svarīgākos parametrus, pēc kuriem izvēlēties tieši Tavām vajadzībām piemērotāko.

 • OCTA polise drošai dalībai aktīvā ceļu satiksmē

  Publicitātes foto

  "Drošība pirmajā vietā!" – šāds sauklis noteikti ir dzirdēts ne reizi vien. Ievērot minēto principu aicina CSDD, organizējot dažādas ar drošības tematiku saistītas akcijas masu medijos un publiskajā telpā. Viens no būtiskākajiem ar drošību saistītajiem aspektiem ir korekta auto vadīšana un nenokļūšana ceļu satiksmes negadījumā. Lai no tā izvairītos, vairumā gadījumu jāizmanto auto skolā iegūtās transportlīdzekļa vadīšanas iemaņas un nav jābūt pārgalvīgiem, bet, lai mazinātu finansiālos zaudējumus, ir ieviesta OCTA polise.

 • Siltumnīcas praktiskiem saimniekiem 

  Publicitātes foto

  Latviešiem jau izsenis ir paticis kaut ko audzēt un kopt. Piemājas dārziņš vai mazdārziņš pilsētā ir katras saimnieces goda lieta. Mazdārziņus izdaiļo ne vien puķes un ogu krūmi, bet arī siltumnīcas, kurās tiek audzēti ekoloģiski dārzeņi, garšaugi vai skaistas puķes. Vēlaties savā dārzā redzēt jaunu un modernu siltumnīcu, jo iepriekšējā savu laiku jau ir nokalpojusi? Tad atelpas brīdī no dārza darbiem ir vērts lūkoties pēc jaunas siltumnīcas!