Vietējās ziņas

 • Kā angļu valodas kursi var palīdzēt Jūsu karjeras izaugsmē?

  Foto: Kaboompics.com

  Veiksmīga karjera ir viens no svarīgākajiem mērķiem šodienas cilvēka dzīvē. Ir brīnišķīgi, ja varat strādāt jomā, kas Jūs patiesi interesē, bet vēl labāk, ja varat kāpt pa karjeras kāpnēm, jo tas, visticamāk, nozīmē arī lielākus ienākumus un vairāk iespēju īstenot savas vēlmes. Meklējot jaunu darbinieku vai apsverot esoša darbinieka paaugstināšanu amatā, svarīgākais aspekts, ko darba devējs vērtē, ir cilvēka prasmes. Kaut arī prasmes, kas katrai profesijai un amatam nepieciešamas, ir atšķirīgas, valodu zināšanas vienmēr tiek uzskatītas par priekšrocību. Mūsdienu pasaulē vairāk nekā miljards cilvēku spēj sazināties angliski, tāpēc angļu valodas kursi var būt noderīgi ikvienam.

 • Siltumnīcas – vieta, kur baudīt tomātus Latvijas vasarā!

  Foto: Freerangestock.com / Adamophoto

  Vienīgie, kam vasara ir tikpat laba, kā ierasts, ir siltumnīcu īpašnieki. Zem plēves vai polikarbonāta pārklājuma vienmēr ir gaišs, nedaudz mitrs un tveicīgs! Īstā vasaras sajūta! Ja kāds saka "siltumnīca", tad patiesībā domā "tomāti". Un – ja saka "tomāti", tad domā tomātu mērci, picu, tomātu sulu, saulē kaltētus tomātus, tomātus ar mocarellu un baziliku, gaspačo…

 • "Lonas" – uzņēmums, kura produkcija Jums neliks vilties

  Foto: Lonas.lv

  Guļamistaba ir vieta, kurā cilvēks pavada apmēram trešdaļu savas dzīves, tādēļ ir svarīgi, lai šī telpa būtu mājīga un ērta, lai tajā ir patīkami uzturēties. Kāds ir tās galvenais mērķis? Protams, nodrošināt kvalitatīvu un labu miegu. Savukārt šis uzdevums nav paveicams bez labas gultas un matrača. Kas ražo kvalitatīvas un ērtas guļamistabas iekārtas pavisam netālu no Jūsu mājām? Tas ir lietuviešu uzņēmums "Lonas". Turpiniet lasīt rakstu un uzziniet vairāk par "Lonas" piedāvājumu!

 • "Veselības Fabrika" — jūsu jaunās otrās mājas 

  Publicitātes foto

  Priekos vai bēdās, spēkā vai nespēkā – visātrākais ceļš uz labu pašsajūtu ir fiziskas aktivitātes. Jebkur un jebkādas. Nikni veči mēdz spārdīt autoriepas, niknas mājsaimnieces ķeras pie grīdu beršanas un dusmīgas putekļu slaucīšanas, savukārt jaunieši mēģina izlādēt negatīvo enerģiju un uzlādēt pozitīvo enerģiju skrienot vai braucot ar velo. Ķermeņa nodarbināšana veicina endorfīnu izdalīšanos, līdz ar to ikviens pēc fiziskām aktivitātēm sajūt spēka pieplūdumu un enerģijas lādiņu. "Veselības Fabrika" šos nejaušos labsajūtas mirkļus var pārvērst pozitīvā atkarībā. Kā?

 • "Baltvilla" – viesnīca, kur svinēt svētkus un izjust mirkli atpūtas

  Publicitātes foto

  Vasara ir notikumiem bagāts gadalaiks. Ja meklējat modernas telpas svinībām vai konferencei, "Baltvilla" ir tam piemērota. Viesnīca atrodas labiekārtotā ezera krastā, ko ieskauj šalkojošs priežu mežs. Īsts dabas stūrītis netālu no Rīgas!

 • Ugunsdrošība pavasarī – katra paša atbildība

  Foto: Pixabay.com

  Ikviens priecājas par pavasara iestāšanos. Cilvēki arvien vairāk laika pavada pie dabas atpūšoties, dodoties nesteidzīgās pastaigās un baudot piknikus. Taču daļa cilvēku šo laiku izmanto, lai likvidētu pērnā gada sauso zāli īpašumos, ko paši laikus nav sakopuši. Šogad pēc VUGD datiem reģistrēti aptuveni simts kūlas dedzināšanas gadījumi, tāpēc jāatceras, ka ugunsdrošība savā īpašumā ir katra paša atbildība.

 • Naudas aizdevums netipiskiem gadījumiem

  Publicitātes foto

  Praktiski katru dienu ir jārēķinās ar lielākiem vai mazākiem naudas tēriņiem. Tāpēc, plānojot budžetu, katrs cer, ka ar saviem ikmēneša ienākumiem viņam būs pietiekami, lai nomaksātu rēķinus, segtu ikdienas tēriņus līdz nākamajai algas dienai, pensijai, stipendijai vai pabalstam. Diemžēl neplānoti tēriņi budžetā veic savas korekcijas, tāpēc steidzami jādomā, kā tikt pie trūkstošajiem naudas līdzekļiem. Īslaicīgi uzlabot finaniālo situāciju var palīdzēt naudas aizdevums.

 • UHD, LED vai SMART TV? Kā izvēlēties sev piemērotāko televizoru? 

  Publicitātes foto

  Televizoru klāsts mūsdienās ir ļoti plašs, tāpēc pirms to iegādes Tev nepieciešams iepazīties ar to sniegtajām iespējām un parametriem. UHD, LED, SMART TV, 4K, OLED – ja kāda no šīm abreviatūrām Tev nav izprotama, zemāk esam iekļāvuši to skaidrojumus, kā arī informāciju par trīs būtiskākajiem parametri, kuriem jāpievērš uzmanība, iegādājoties televizoru.

 • Tava mājsaimniecība – vieta enerģijas atjaunošanai un harmonijai

  Publicitātes foto

  Vai kādreiz esi aizdomājies, cik nozīmīgas un noderīgas Tavā mājā ir dažādas specializētas mājsaimniecības preces? Kafija ir aromātiskāka, ja gatavota presē vai katliņā, bet tēju ērtāk baudīt no īpašas kanniņas, kur biezumi norobežoti no dzēriena. Roku tīrību un higiēnu palīdz nodrošināt speciālas antibakteriālas roku ziepes, savukārt dzīvesvietu vieglāk uzturēt koptu, ja pie ieejas durvīm novietots kājslauķis. Interneta veikals 1a.lv piedāvā plašu mājsaimniecības preču klāstu Tavam komfortam, mājokļa tīrībai un dzīves kvalitātei.

 • B kategorijas kursi Tev ērtā vietā un laikā

  Publicitātes foto

  Vēlies sēsties pie stūres un baudīt pārvietošanās brīvību? Tad Tev ir jānokārto braukšanas un teorijas eksāmens. Ar B kategoriju varēsi vadīt automašīnu, kuras masa nepārsniedz 3500 kg un sēdvietu skaits, neskaitot vadītāja vietu, nav lielāks par 8. B kategorijas kursi ir vieni no pieprasītākajiem, tāpēc plašajā piedāvājumā viegli varēsi piemeklēt sev piemērotāko variantu. Labākajām autoskolām ir filiāles dažādās pilsētās, un mācīties iespējams dienas un vakara grupās, kā arī nedēļas nogalēs.