Vietējās ziņas

 • Kad jāuzsāk kāzu organizēšana?

  Foto: Ligavam.lv / Saiva Liepiņa

  Nereti, kad pienācis laiks plānot vienu no skaistākajiem dzīves notikumiem jeb kāzu dienu, sākotnējo sajūsmu mēdz nomainīt satraukums. Neapšaubāmi, kāzu organizēšana ir laikietilpīgs process, taču tas kļūs par vienu no brīnišķīgākajiem piedzīvojumiem, ja viss tiks plānots soli pa solim.

 • Trenažieru zāle – vieta, kur aug liela izturība un spēcīgi muskuļi!

  Foto: Bigstockphoto.com

  Vai arī Tu jau sen domā par sava ķermeņa spēcināšanu? Vīriešiem bieži interesē tieši muskuļu masas palielināšana un vispārējās izturības uzlabošana, ko var palīdzēt sasniegt trenažieru zāle. Mūsdienās pieejamais sporta klubu aprīkojums un nodarbības var būt ļoti dažādas – ja vēlies uzzināt, ko trenažieru zāle var piedāvāt Tev, iepazīsties ar nodarbību aprakstu un sāc rūpēties par savu ķermeni jau šodien!

 • Relaksējoša masāža vīrietim – veselībai,  spēkam un labsajūtai

  Foto: Pixabay.com / Elvis_Clooth

  Veselā miesā – vesels gars! Mūsdienu ātrais dzīves ritms, stress, sarežģījumi darbā vai ģimenē un nogurdinoša darba diena – ar to ikdienā nākas saskarties. Kā neļaut tam ietekmēt veselību? Viegls un patīkams veids ir masāža. Lasiet tālāk un uzziniet, kāpēc masāža nepieciešama arī vīriešiem un kā tā veicina veselības uzlabošanos!

 • Kāds ir piemērotākais paklājs un paklāju serviss Jūsu uzņēmuma telpām?

  Foto: Bigstockphoto.com

  Kāda Jūsu uzņēmumā ir grīda? Vai grīdu sedz paklājs? Vai esat kādreiz aizdomājies par to, kādas ir paklāja funkcijas? Ja daļa paklāju kalpo Jūsu komfortam, pasargājot no aukstuma vai samazinot slodzi uz muguru un locītavām, vietās, kur ilgstoši jāstāv kājās, skaņas samazināšanai un telpas dizainam, tad citi paredzēti tīrības uzturēšanai telpās, kā arī uzņēmuma reklamēšanai. Kādi ir piemērotākie paklāji Jūsu uzņēmumam, lasiet tālāk!

 • Kā angļu valodas kursi var palīdzēt Jūsu karjeras izaugsmē?

  Foto: Kaboompics.com

  Veiksmīga karjera ir viens no svarīgākajiem mērķiem šodienas cilvēka dzīvē. Ir brīnišķīgi, ja varat strādāt jomā, kas Jūs patiesi interesē, bet vēl labāk, ja varat kāpt pa karjeras kāpnēm, jo tas, visticamāk, nozīmē arī lielākus ienākumus un vairāk iespēju īstenot savas vēlmes. Meklējot jaunu darbinieku vai apsverot esoša darbinieka paaugstināšanu amatā, svarīgākais aspekts, ko darba devējs vērtē, ir cilvēka prasmes. Kaut arī prasmes, kas katrai profesijai un amatam nepieciešamas, ir atšķirīgas, valodu zināšanas vienmēr tiek uzskatītas par priekšrocību. Mūsdienu pasaulē vairāk nekā miljards cilvēku spēj sazināties angliski, tāpēc angļu valodas kursi var būt noderīgi ikvienam.

 • Siltumnīcas – vieta, kur baudīt tomātus Latvijas vasarā!

  Foto: Freerangestock.com / Adamophoto

  Vienīgie, kam vasara ir tikpat laba, kā ierasts, ir siltumnīcu īpašnieki. Zem plēves vai polikarbonāta pārklājuma vienmēr ir gaišs, nedaudz mitrs un tveicīgs! Īstā vasaras sajūta! Ja kāds saka "siltumnīca", tad patiesībā domā "tomāti". Un – ja saka "tomāti", tad domā tomātu mērci, picu, tomātu sulu, saulē kaltētus tomātus, tomātus ar mocarellu un baziliku, gaspačo…

 • "Lonas" – uzņēmums, kura produkcija Jums neliks vilties

  Foto: Lonas.lv

  Guļamistaba ir vieta, kurā cilvēks pavada apmēram trešdaļu savas dzīves, tādēļ ir svarīgi, lai šī telpa būtu mājīga un ērta, lai tajā ir patīkami uzturēties. Kāds ir tās galvenais mērķis? Protams, nodrošināt kvalitatīvu un labu miegu. Savukārt šis uzdevums nav paveicams bez labas gultas un matrača. Kas ražo kvalitatīvas un ērtas guļamistabas iekārtas pavisam netālu no Jūsu mājām? Tas ir lietuviešu uzņēmums "Lonas". Turpiniet lasīt rakstu un uzziniet vairāk par "Lonas" piedāvājumu!

 • "Veselības Fabrika" — jūsu jaunās otrās mājas 

  Publicitātes foto

  Priekos vai bēdās, spēkā vai nespēkā – visātrākais ceļš uz labu pašsajūtu ir fiziskas aktivitātes. Jebkur un jebkādas. Nikni veči mēdz spārdīt autoriepas, niknas mājsaimnieces ķeras pie grīdu beršanas un dusmīgas putekļu slaucīšanas, savukārt jaunieši mēģina izlādēt negatīvo enerģiju un uzlādēt pozitīvo enerģiju skrienot vai braucot ar velo. Ķermeņa nodarbināšana veicina endorfīnu izdalīšanos, līdz ar to ikviens pēc fiziskām aktivitātēm sajūt spēka pieplūdumu un enerģijas lādiņu. "Veselības Fabrika" šos nejaušos labsajūtas mirkļus var pārvērst pozitīvā atkarībā. Kā?

 • "Baltvilla" – viesnīca, kur svinēt svētkus un izjust mirkli atpūtas

  Publicitātes foto

  Vasara ir notikumiem bagāts gadalaiks. Ja meklējat modernas telpas svinībām vai konferencei, "Baltvilla" ir tam piemērota. Viesnīca atrodas labiekārtotā ezera krastā, ko ieskauj šalkojošs priežu mežs. Īsts dabas stūrītis netālu no Rīgas!

 • Ugunsdrošība pavasarī – katra paša atbildība

  Foto: Pixabay.com

  Ikviens priecājas par pavasara iestāšanos. Cilvēki arvien vairāk laika pavada pie dabas atpūšoties, dodoties nesteidzīgās pastaigās un baudot piknikus. Taču daļa cilvēku šo laiku izmanto, lai likvidētu pērnā gada sauso zāli īpašumos, ko paši laikus nav sakopuši. Šogad pēc VUGD datiem reģistrēti aptuveni simts kūlas dedzināšanas gadījumi, tāpēc jāatceras, ka ugunsdrošība savā īpašumā ir katra paša atbildība.