Vietējās ziņas

 • Naudas aizdevums netipiskiem gadījumiem

  Publicitātes foto

  Praktiski katru dienu ir jārēķinās ar lielākiem vai mazākiem naudas tēriņiem. Tāpēc, plānojot budžetu, katrs cer, ka ar saviem ikmēneša ienākumiem viņam būs pietiekami, lai nomaksātu rēķinus, segtu ikdienas tēriņus līdz nākamajai algas dienai, pensijai, stipendijai vai pabalstam. Diemžēl neplānoti tēriņi budžetā veic savas korekcijas, tāpēc steidzami jādomā, kā tikt pie trūkstošajiem naudas līdzekļiem. Īslaicīgi uzlabot finaniālo situāciju var palīdzēt naudas aizdevums.

 • UHD, LED vai SMART TV? Kā izvēlēties sev piemērotāko televizoru? 

  Publicitātes foto

  Televizoru klāsts mūsdienās ir ļoti plašs, tāpēc pirms to iegādes Tev nepieciešams iepazīties ar to sniegtajām iespējām un parametriem. UHD, LED, SMART TV, 4K, OLED – ja kāda no šīm abreviatūrām Tev nav izprotama, zemāk esam iekļāvuši to skaidrojumus, kā arī informāciju par trīs būtiskākajiem parametri, kuriem jāpievērš uzmanība, iegādājoties televizoru.

 • Tava mājsaimniecība – vieta enerģijas atjaunošanai un harmonijai

  Publicitātes foto

  Vai kādreiz esi aizdomājies, cik nozīmīgas un noderīgas Tavā mājā ir dažādas specializētas mājsaimniecības preces? Kafija ir aromātiskāka, ja gatavota presē vai katliņā, bet tēju ērtāk baudīt no īpašas kanniņas, kur biezumi norobežoti no dzēriena. Roku tīrību un higiēnu palīdz nodrošināt speciālas antibakteriālas roku ziepes, savukārt dzīvesvietu vieglāk uzturēt koptu, ja pie ieejas durvīm novietots kājslauķis. Interneta veikals 1a.lv piedāvā plašu mājsaimniecības preču klāstu Tavam komfortam, mājokļa tīrībai un dzīves kvalitātei.

 • B kategorijas kursi Tev ērtā vietā un laikā

  Publicitātes foto

  Vēlies sēsties pie stūres un baudīt pārvietošanās brīvību? Tad Tev ir jānokārto braukšanas un teorijas eksāmens. Ar B kategoriju varēsi vadīt automašīnu, kuras masa nepārsniedz 3500 kg un sēdvietu skaits, neskaitot vadītāja vietu, nav lielāks par 8. B kategorijas kursi ir vieni no pieprasītākajiem, tāpēc plašajā piedāvājumā viegli varēsi piemeklēt sev piemērotāko variantu. Labākajām autoskolām ir filiāles dažādās pilsētās, un mācīties iespējams dienas un vakara grupās, kā arī nedēļas nogalēs.

 • Mājas sadzīves tehnika nopērkama arī internetā

  Publicitātes foto

  Pēdējos gados iepirkšanās interneta veikalos kļūst arvien populārāka. Interneta izpētes uzņēmuma "Gemius Latvia" 2016. gadā veiktais  pētījums liecina, ka 79 % no interneta lietotājiem iepērkas internetā. 

 • Tyrecho.com – kvalitatīvas auto riepas no zināmākajiem servisiem Latvijā

  Publicitātes foto

  Saskaņā ar Ceļu satiksmes likumu, katram auto īpašniekam divas reizes gadā ir jāveic riepu maiņa, uzstādot tās atbilstoši vasaras vai ziemas sezonai. Lai izvēlētos riepas, kas kalpos ilgi un neliks vilties, auto īpašnieki lūdz padomu draugiem, ielūkojas internetā vai dodas uz tuvējo riepu servisu. Lai atvieglotu riepu izvēli un piedāvātu klientiem riepas, kas gatavotas no augstākās kvalitātes izejmateriāliem, bet uzņēmējiem – sadarbības iespējas –, Latvijas tirgū ir pieejama jauna un saistoša iespēja – Tyrecho.com. 

 • Domā, kura autoskola Liepājā ir atbilstoša Tavām prasībām?

  Publicitātes foto

  Galvaspilsētā autoskolas sastopamas ik uz soļa, taču, ņemot vērā, ka Liepāja ir Latvijas trešā lielākā pilsēta, arī šajā pilsētā pieejami vairāku autoskolu pakalpojumi. Ja vēlies uzzināt, kura autoskola Liepājā ir piemērotākā Tavām prasībām, iepazīsties ar šo rakstu!

 • Vai patēriņa kredīti sniedz iespēju uzsākt kopdzīvi bez papildus stresa?

  Publicitātes foto

  Jaunās ģimenes kopdzīves uzsākšana, protams, ir patīkamu satraukumu pilna, tādēļ svarīgi, lai tā noritētu veiksmīgi un bez liekiem pārdzīvojumiem. Ja radusies situācija, kad nepieciešami papildu līdzekļi, var noderēt patēriņa kredīti, kas sniedz iespēju aizņemties naudu svarīgiem pirkumiem.

 • Kādi kāzu ziedi nepieciešami romantiskām svinībām?

  Publicitātes foto

  Viens no svarīgākajiem kāzu aksesuāriem ir kāzu ziedi. Tie veido gan skaistā notikuma tematiku un noskaņu, gan ir arī neatņemama sastāvdaļa jaunā pāra sveikšanas brīdī. 

 • Patēriņa kredīts, ja vēlies pārveidot savu mājokli

  Foto: Pixabay.com

  Draugi, radi un paziņas – viņi visi vienmēr ir līdzās un cenšas palīdzēt, kā vien spēj, tomēr lūgt naudu remontam vai mēbeļu iegādei varētu būt par daudz, jo īsti nevari zināt, cik vajadzēs, bet aizņemties vēlreiz būtu muļķīgi. Tādēļ arī patēriņa kredīts ir tik lieliska iespēja, kas ļaus Tev iegādāties visas kārotās lietas un mantas savai mājai, nevienam neko neskaidrojot un neatskaitoties!