Vietējās ziņas

 • Mājas sadzīves tehnika nopērkama arī internetā

  Publicitātes foto

  Pēdējos gados iepirkšanās interneta veikalos kļūst arvien populārāka. Interneta izpētes uzņēmuma "Gemius Latvia" 2016. gadā veiktais  pētījums liecina, ka 79 % no interneta lietotājiem iepērkas internetā. 

 • Tyrecho.com – kvalitatīvas auto riepas no zināmākajiem servisiem Latvijā

  Publicitātes foto

  Saskaņā ar Ceļu satiksmes likumu, katram auto īpašniekam divas reizes gadā ir jāveic riepu maiņa, uzstādot tās atbilstoši vasaras vai ziemas sezonai. Lai izvēlētos riepas, kas kalpos ilgi un neliks vilties, auto īpašnieki lūdz padomu draugiem, ielūkojas internetā vai dodas uz tuvējo riepu servisu. Lai atvieglotu riepu izvēli un piedāvātu klientiem riepas, kas gatavotas no augstākās kvalitātes izejmateriāliem, bet uzņēmējiem – sadarbības iespējas –, Latvijas tirgū ir pieejama jauna un saistoša iespēja – Tyrecho.com. 

 • Domā, kura autoskola Liepājā ir atbilstoša Tavām prasībām?

  Publicitātes foto

  Galvaspilsētā autoskolas sastopamas ik uz soļa, taču, ņemot vērā, ka Liepāja ir Latvijas trešā lielākā pilsēta, arī šajā pilsētā pieejami vairāku autoskolu pakalpojumi. Ja vēlies uzzināt, kura autoskola Liepājā ir piemērotākā Tavām prasībām, iepazīsties ar šo rakstu!

 • Vai patēriņa kredīti sniedz iespēju uzsākt kopdzīvi bez papildus stresa?

  Publicitātes foto

  Jaunās ģimenes kopdzīves uzsākšana, protams, ir patīkamu satraukumu pilna, tādēļ svarīgi, lai tā noritētu veiksmīgi un bez liekiem pārdzīvojumiem. Ja radusies situācija, kad nepieciešami papildu līdzekļi, var noderēt patēriņa kredīti, kas sniedz iespēju aizņemties naudu svarīgiem pirkumiem.

 • Kādi kāzu ziedi nepieciešami romantiskām svinībām?

  Publicitātes foto

  Viens no svarīgākajiem kāzu aksesuāriem ir kāzu ziedi. Tie veido gan skaistā notikuma tematiku un noskaņu, gan ir arī neatņemama sastāvdaļa jaunā pāra sveikšanas brīdī. 

 • Patēriņa kredīts, ja vēlies pārveidot savu mājokli

  Foto: Pixabay.com

  Draugi, radi un paziņas – viņi visi vienmēr ir līdzās un cenšas palīdzēt, kā vien spēj, tomēr lūgt naudu remontam vai mēbeļu iegādei varētu būt par daudz, jo īsti nevari zināt, cik vajadzēs, bet aizņemties vēlreiz būtu muļķīgi. Tādēļ arī patēriņa kredīts ir tik lieliska iespēja, kas ļaus Tev iegādāties visas kārotās lietas un mantas savai mājai, nevienam neko neskaidrojot un neatskaitoties!

 • Krāsnis – siltums gan mājās, gan pirtī

  Publicitātes foto

  Tuvojoties aukstajiem mēnešiem, katrs vēlas savā mājoklī radīt vairāk siltuma – krāsnis ir lielisks veids, kā padarīt ziemas vakarus patīkamākus. Interneta veikala Precesdarbam.lv eksperti sniedz Jums padomus, kā iegādāties piemērotāko krāsni! 

 • Mūsdienīga trenažieru zāle fiziskai labsajūtai un ķermeņa možumam

  Publicitātes foto

  Vasarīgie laikapstākļi vairs tik bieži nelutina, taču tas nav iemesls, lai atteiktos no sporta un fiziskām aktivitātēm. Ja līdz šim Tev bija iespēja sportot brīvā dabā, aktīvi peldēties vai doties garos izbraucienos ar velosipēdu, tad, iestājoties rudenim, to ir daudz grūtāk izdarīt, tādēļ ir jādomā par citām alternatīvām, kā nodarboties ar sportu, piemēram, izvēloties apmeklēt trenažieru zāli. Trenažieru zāle "Veselības Fabrika" būs lielisks risinājums, ja vēlies rūpēties par savu ķermeni un labsajūtu ne tikai vasarā, bet arī rudenī un ziemā.

 • Patēriņa kredīts naudas trūkuma apkarošanai

  Foto: Pixabay.com

  Nu kuram gan nav bijusi situācija, kad nedaudz pietrūkst naudas tam, ko vajadzētu nopirkt, vai arī kādam rēķinam, kas jau kādu laiku gaida, kad tiks apmaksāts? Tas ir tikai normāli, un no tā nav jākaunas, tieši otrādi – ir jārīkojas, turklāt ar šo kredīta veidu tas būs ļoti komfortabli un patīkami, jo neviens neuzzinās, kam nauda tiek izmantota pēc saņemšanas, bet draugi un tuvinieki pat nezinās, ka esi aizņēmies. Tavas problēmas var kļūt par pagātni, ja izvēlēsies patēriņa kredītu!

 • 3 galvenie rādītāji, kam jāpievērš uzmanība, pērkot gāzes plītis

  Publicitātes foto

  Gāzes plītis ir viens no ekonomiski izdevīgākajiem risinājumiem, ja nepieciešams iekārtot virtuvi mājā, kur nodrošināta gāzes padeve. Veikali piedāvā dažādu veidu gāzes plītis, tāpēc ir labi zināt svarīgākos parametrus, pēc kuriem izvēlēties tieši Tavām vajadzībām piemērotāko.