Vietējās ziņas

 • Fotosesija, kas liks pasmaidīt ikvienam

  Publicitātes foto

  Mainās gan laiki, gan cilvēki – fotosesija sniedz iespēju notvert mirkli un saglabāt to atmiņā ilgāk. Individuāla, pāru vai jautra grupas fotosesija – tā ir arī lieliska dāvanas ideja, ko novērtēs gan draugi, gan ģimene.

 • Nauda Jūsu remontam mājoklī dažu minūšu attālumā

  Foto: Pixabay.com

  Gadiem ilgi jau esat ar remontu uz "Jūs"?  Iespējams esat redzējuši kaut ko tādu, ko vēlētos savā mājoklī? Izmantojiet ātro kredītu piedāvājumus, lai atrisinātu problēmas!

 • Ātrais kredīts – īstermiņa aizdevums no jebkuras vietas pasaulē

  Publicitātes foto

  Sastādot ģimenes budžetu, ne visi atliek summu neparedzētiem izdevumiem un ne vienmēr ar šo summu pietiek. Ātrais kredīts ir salīdzinoši ērta iespēja aizņemties nepieciešamās finanses, ja droši zināt, ka spēsiet laikā atmaksāt.

 • Kartingi ātruma cienītājiem

  Publicitātes foto

  Kartingi ir nelieli, formulām līdzīgi braucamrīki. Pirmo kartingu 1956. gadā Dienvidkalifornijā uzbūvēja par kartingu tēvu dēvētais Arts Ingels. Sākotnēji kartingi tik izmantoti autosporta sacīkstēs, kuras aizsākās 1958. gadā ASV. Vai zināji, ka pirmās kartinga sacensības Latvijā notika 1961. gadā Ventspils velotrekā?

 • Nojumes teltis Jūsu svinībām – funkcionāls un atraktīvs risinājums

  Publicitātes foto

  Siltajā laikā publiskie pasākumi un svinības bieži notiek ārā. Vienmēr ir patīkamāk baudīt dzērienus un sarunāties ar draugiem parkā vai pilsētas laukumā, kad spīd saule un vējš patīkami atspirdzina. Lai svētki patiešām izdotos, tiem ir nepieciešams speciāls aprīkojums, tajā skaitā nojumes teltis. Krāsainas teltis gan atsvaidzina svētku atmosfēru, gan pilda vairākas funkcijas – pasargā ēdienu no saules, dāvā ēnainu patvērumu viesiem, bet, ja svētku dienā līst, telts kļūst par pirmās nepieciešamības preci. Lai netraucēti baudītu svinības, aprīkojiet pasākumu ar atbilstošo nojumes telti!

 • Aizdevums auto īpašniekiem1

  Foto: Pixabay.com

  Ja nepieciešams aizdevums, viens no variantiem ir kredīts pret auto ķīlu. Šādu pakalpojumu šobrīd piedāvā vairākas kompānijas, un pieteikties tam iespējams internetā. 

 • Moderni ledusskapji dažādām vēlmēm un iespējām

  Publicitātes foto

  Cik bieži Tu iepērcies? Dodies uz lielveikalu reizi nedēļā, lai iegādātos visu nepieciešamo vienuviet vai dod priekšroku regulāram veikala apmeklējumam? Neatkarīgi no individuāliem ieradumiem, ikvienam cilvēkam ir vajadzīga vieta, kur pārtiku var ilgstoši uzglabāt. Ledusskapji ir pazīstami kopš seniem laikiem, un gadsimtiem ejot, ledusskapji ir izgājuši sava veida evolūciju – no vienkāršas bedres zemē līdz gudrām, tehniski aprīkotām ierīcēm, kas ilgi saglabā produktus svaigus un garšīgus. 

 • Prieku un pozitīvas emocijas sagādās oriģinālas dāvanas

  Publicitātes foto

  Nevieni svētki neiztiek bez dāvanām, jo ikvienam taču ir patīkami saņemt aizraujošu piedzīvojumu. Bet, kur atrast neierastas un interesantas dāvanas? Pamēģiniet uzdāvināt nevis priekšmetu, kas tiks nolikts plauktā, bet piedzīvojumu! Emocijas sitīs augstu vilni, kad savam draugam vai tuviniekam pasniegsiet dāvanu karti ar iespēju izmēģināt kaut ko oriģinālu!

 • Aizraujošas spēles bērniem – laimīgas bērnības neatņemama sastāvdaļa

  Publicitātes foto

  Daudzu cilvēku labākās bērnības atmiņas saistās ar spēlēm. Kļūstot par vecākiem, cilvēki vēlas arī savam bērnam dāvāt spēlēšanas prieku. Spēlējoties, bērns iepazīst pasauli un apgūst prasmes, kas vēlāk noderēs mācībās. Abstraktā domāšana, iztēle, spēja iedzīvoties citu tēlu lomās – to visu attīsta spēles bērniem. Jo vairāk dažādu spēļu variantu Jūs piedāvāsiet savām atvasēm, jo vieglāk būs noteikt viņu talantus un dotības. Attīstošās rotaļlietas sagatavos skolai un palīdzēs ātrāk un vieglāk iemācīties visu, kas mazajam nepieciešams.

 • Kredīta dzēšana

  Foto: Pixabay.com

  Kredītu dzēšana jeb atmaksa ir process, kas jāveic ikvienam kredītu ņēmējam, taču veidi, kā šo procesu īstenot, var būt visai atšķirīgi. Kredīta atmaksas veids parasti tiek noteikts kredītlīguma noformēšanas brīdī, un gan kredīta devējs, gan ņēmējs savu piekrišanu konkrētajam atmaksas veidam apstiprina, parakstot aizdevuma līgumu, taču – vai vienmēr kredītņēmējs ir zina par konkrētā kredīta atmaksas paņēmiena izdevīgumu un citu paņēmienu esamību?