Vietējās ziņas

 • OCTA polise drošai dalībai aktīvā ceļu satiksmē

  Publicitātes foto

  "Drošība pirmajā vietā!" – šāds sauklis noteikti ir dzirdēts ne reizi vien. Ievērot minēto principu aicina CSDD, organizējot dažādas ar drošības tematiku saistītas akcijas masu medijos un publiskajā telpā. Viens no būtiskākajiem ar drošību saistītajiem aspektiem ir korekta auto vadīšana un nenokļūšana ceļu satiksmes negadījumā. Lai no tā izvairītos, vairumā gadījumu jāizmanto auto skolā iegūtās transportlīdzekļa vadīšanas iemaņas un nav jābūt pārgalvīgiem, bet, lai mazinātu finansiālos zaudējumus, ir ieviesta OCTA polise.

 • Siltumnīcas praktiskiem saimniekiem 

  Publicitātes foto

  Latviešiem jau izsenis ir paticis kaut ko audzēt un kopt. Piemājas dārziņš vai mazdārziņš pilsētā ir katras saimnieces goda lieta. Mazdārziņus izdaiļo ne vien puķes un ogu krūmi, bet arī siltumnīcas, kurās tiek audzēti ekoloģiski dārzeņi, garšaugi vai skaistas puķes. Vēlaties savā dārzā redzēt jaunu un modernu siltumnīcu, jo iepriekšējā savu laiku jau ir nokalpojusi? Tad atelpas brīdī no dārza darbiem ir vērts lūkoties pēc jaunas siltumnīcas!

 • Ātrais kredīts internetā ir ērts risinājums steidzamām situācijām1

  Publicitātes foto

  Brīžos, kad steidzami nepieciešami papildus finanšu līdzekļi, Jums, pat neizejot no mājām, ir iespējams saņemt nepieciešamo summu. Ātrais kredīts internetā ir iespēja saņemt nepieciešamo aizdevumu, izmantojot interneta pieslēgumu un pieteikumu aizpildot kredītiestādes mājaslapā. Tikai pāris klikšķi Jūs šķir no ērta risinājuma steidzamām ikdienas situācijām!

 • Šefpavāra restorāns – vieta, kur top aromātiskas maltītes

  Publicitātes foto

  Dzimšanas dienas, jauni darījumi, uzvaras un sasniegumi ir jānosvin – restorāns var būt lieliska vieta, kur atzīmēt kādu lielu notikumu vai vienkārši baudīt dzīvi reibinošā garšu virpulī!

 • Jaunas dzīves sākums kopā ar patēriņa kredītu!

  Foto: Pixabay.com

  Bērni ļoti ātri pieaug un grib doties tālāk savā dzīvē, tomēr arī vecāki un visi pieaugušie reizēm vēlas visu sākt no jauna kādā citā vietā, kur sirds un prāts justos labāk. Šādām pārmaiņām var palīdzēt patēriņa kredīts, jo nauda noteikti būs vajadzīga, turklāt aiztaupīs desmitiem līgumu ar ātro kredītu sniedzējiem, garantējot pietiekami lielas naudas summas, aizņemoties tikai vienu reizi.

 • Ja baidies lūgt palīdzību, nebaidies izmantot kredītu                          

  Foto: Pixabay.com

  Mēs visi zinām, cik grūti ir lūgt kādam palīdzību, īpaši jau tad, kad paši vienmēr esam palīdzējuši citiem. Tad var palīdzēt ātrais aizdevums ar samērā mazu termiņu, kas ir ap 30 dienām, tomēr šo termiņu var pagarināt par konkrētu dienu skaitu pēc savas izvēles, tikai ievērojiet – tas ir maksas pakalpojums!

 • Ātrais kredīts ikdienas tēriņiem – ērta pieteikšanās un izdevīgi nosacījumi

  Publicitātes foto

  Mēneša budžeta plānošana ir pazīstama ikvienam, un parasti tā palīdz samērot tēriņus ar ienākumiem un sagaidīt algas dienu bez parādiem un iekavētiem maksājumiem. Taču reizēm dzīve sagādā neparedzētas situācijas, kad papildu naudas summa ir jāatrod nekavējoties. Mūsdienās šādās situācijās var palīdzēt ātrais kredīts – aizdevums internetā vai ar SMS starpniecību. Ātrais kredīts ļauj mazāk nekā 30 minūšu laikā saņemt naudu bez dokumentu iesniegšanas un galvojuma. Ja Jums ir nepieciešama neliela naudas summa, ko varat atmaksāt jau tuvākajā nākotnē, ātrie kredīti var būt piemērots risinājums!

 • Fotosesija, kas liks pasmaidīt ikvienam

  Publicitātes foto

  Mainās gan laiki, gan cilvēki – fotosesija sniedz iespēju notvert mirkli un saglabāt to atmiņā ilgāk. Individuāla, pāru vai jautra grupas fotosesija – tā ir arī lieliska dāvanas ideja, ko novērtēs gan draugi, gan ģimene.

 • Nauda Jūsu remontam mājoklī dažu minūšu attālumā

  Foto: Pixabay.com

  Gadiem ilgi jau esat ar remontu uz "Jūs"?  Iespējams esat redzējuši kaut ko tādu, ko vēlētos savā mājoklī? Izmantojiet ātro kredītu piedāvājumus, lai atrisinātu problēmas!

 • Ātrais kredīts – īstermiņa aizdevums no jebkuras vietas pasaulē

  Publicitātes foto

  Sastādot ģimenes budžetu, ne visi atliek summu neparedzētiem izdevumiem un ne vienmēr ar šo summu pietiek. Ātrais kredīts ir salīdzinoši ērta iespēja aizņemties nepieciešamās finanses, ja droši zināt, ka spēsiet laikā atmaksāt.