Vietējās ziņas

 • Clean seat rūpēsies par labierīcību tīrību

  Publicitātes foto

  Ikvienam ir patīkami apmeklēt modernas un tīras labierīcības, tāpēc dažādi higiēnas līdzekļi, piemēram, Clean seat poda virsmas dezinfekcijas putas, būs lielisks palīgs, lai uzturētu Jūsu tualeti vislabākajā kārtībā. Šis risinājums būs piemērots gan labierīcībām mājās, gan tādās publiskās vietās kā birojos, veikalos vai skaistumkopšanas salonos. 

 • Atbildīga aizņemšanās

  Foto: Pixabay.com

  Vai esat gatavs pieteikties kredītam? Ja šķiet, ka lēmums par izdevīgāko aizdevēju ir pieņemts, der sev vēlreiz uzdod šādu jautājumu: "Vai ātrais kredīts man patiesi ir nepieciešams?" Aizņemieties tikai tad, ja esat pārliecināts, ka kredīta summa tiks iztērēta svarīgu un neatliekamu pirkumu veikšanai.

 • Sporta preces – izbaudi ziemu pilnvērtīgi!

  Publicitātes foto

  Visiem sen zināma patiesība, ka nav nepiemērotu laikapstākļu, ir tikai nepiemērots apģērbs vai arī nepiemērots ekipējums. Tagad, kad beidzot ir klāt ziema, ir īstais brīdis nodrošināt sev un saviem tuvajiem kvalitatīvas ziemas sporta preces, lai šo gadalaiku aktīvi izbaudītu!

 • Ja bankas konts ir tukšs, palīgā nāks "Kredīts 365"!

  Publicitātes foto

  Ikviena pakalpojumu nozare attīstās līdzi tehnoloģijām un klientu vēlmēm. Arī kredītu pasaulē ir ienākušas jaunas vēsmas, kas būtiski atvieglo aizņemšanās procesu. Tagad kredītu var saņemt bez ķīlas un galvojuma, turklāt nav jātērē laiks, gaidot rindā. Aizdevums internetā ir risinājums situācijās, kad steidzami ir nepieciešama ne pārāk liela naudas summa. 

 • Populārāko aizdevēju salīdzinājums – Cred24.lv

  Publicitātes foto

  Ātrie kredīti ir mūsdienīgs, daudzu novērtēts risinājums, tomēr, lai neapjuktu plašajā piedāvājumu klāstā un atrastu piemērotāko aizdevumu, noderīga būs vairāku aizdevēju salīdzināšana. Lai labākā varianta meklēšana nekļūtu par apgrūtinošu procesu, kam jāvelta milzum daudz laika, noderīgs būs kāds no kredītu salīdzināšanas portāliem. 

 •  Ātrais aizdevums – sapņu piepildījums soļa attālumā

  Publicitātes foto

  Informācijas tehnoloģiju laikmetā mūsu ikdiena ir kļuvusi daudz ērtāka kā jebkad agrāk. Daudz kas ir mainījies tieši pateicoties interneta piedāvātajām iespējām. Ar interneta starpniecību varam ne tikai atrast noderīgu informāciju, bet arī saņemt palīdzību finansiālo problēmu gadījumā. Proti, ja Tev pēkšņi radušies neparedzēti tēriņi, bet algas diena vēl netuvojas, tad tavs glābiņš būs ātrais aizdevums internetā, ko dēvē arī par ātro kredītu. Ātro aizdevumu kompānija Viasms.lv ir viens no variantiem, kur vērsties tādās situācijās, ja pietrūkst naudas vēlamo preču iegādei.

 •  "Credit24" kredītlīnija – izdevīgs finanšu risinājums

  Publicitātes foto

  Ja meklē izdevīgu aizdevēju, noteikti ieskaties kompānijas "Credit24" piedāvājumos un aizņemies nepieciešamo naudas summu ātri un ērti. Jāuzsver, ka "Credit24" izsniedz kredītlīniju tikai pilngadīgiem Latvijas Republikas iedzīvotājiem ar pozitīvu kredītvēsturi un bez nenokārtotām parādsaistībām citās kompānijās. Kredītlīnijas saņemšanā noteicošā ir  maksātspēja un ikmēneša ienākumu apmērs. 

 • Kartingi aktīvās atpūtas cienītājiem

  Foto: Pixabay.com

  Jums ir draugs, kuram patīk sports un kuru aizrauj jaunas un pat nedaudz ekstrēmas nodarbes? Bet varbūt Jūs pats vēlaties izrauties no ikdienas rutīnas un pierādīt sev, ka fiziskās nodarbes Jums ir pa spēkam? Sportiskās aktivitātes nedēļas nogalē lieliski uzlabo ne tikai garastāvokli, bet arī veselību – ir pierādīts, ka cilvēki, kuri brīvo laiku pavada aktīvi, ir veselīgāki un enerģiskāki. Ja gribat iejusties sacīkšu autobraucēja lomā, izmēģiniet braucienu ar kartingu.