Vietējās ziņas

 • Krāsnis – siltums gan mājās, gan pirtī

  Publicitātes foto

  Tuvojoties aukstajiem mēnešiem, katrs vēlas savā mājoklī radīt vairāk siltuma – krāsnis ir lielisks veids, kā padarīt ziemas vakarus patīkamākus. Interneta veikala Precesdarbam.lv eksperti sniedz Jums padomus, kā iegādāties piemērotāko krāsni! 

 • Mūsdienīga trenažieru zāle fiziskai labsajūtai un ķermeņa možumam

  Publicitātes foto

  Vasarīgie laikapstākļi vairs tik bieži nelutina, taču tas nav iemesls, lai atteiktos no sporta un fiziskām aktivitātēm. Ja līdz šim Tev bija iespēja sportot brīvā dabā, aktīvi peldēties vai doties garos izbraucienos ar velosipēdu, tad, iestājoties rudenim, to ir daudz grūtāk izdarīt, tādēļ ir jādomā par citām alternatīvām, kā nodarboties ar sportu, piemēram, izvēloties apmeklēt trenažieru zāli. Trenažieru zāle "Veselības Fabrika" būs lielisks risinājums, ja vēlies rūpēties par savu ķermeni un labsajūtu ne tikai vasarā, bet arī rudenī un ziemā.

 • Patēriņa kredīts naudas trūkuma apkarošanai

  Foto: Pixabay.com

  Nu kuram gan nav bijusi situācija, kad nedaudz pietrūkst naudas tam, ko vajadzētu nopirkt, vai arī kādam rēķinam, kas jau kādu laiku gaida, kad tiks apmaksāts? Tas ir tikai normāli, un no tā nav jākaunas, tieši otrādi – ir jārīkojas, turklāt ar šo kredīta veidu tas būs ļoti komfortabli un patīkami, jo neviens neuzzinās, kam nauda tiek izmantota pēc saņemšanas, bet draugi un tuvinieki pat nezinās, ka esi aizņēmies. Tavas problēmas var kļūt par pagātni, ja izvēlēsies patēriņa kredītu!

 • 3 galvenie rādītāji, kam jāpievērš uzmanība, pērkot gāzes plītis

  Publicitātes foto

  Gāzes plītis ir viens no ekonomiski izdevīgākajiem risinājumiem, ja nepieciešams iekārtot virtuvi mājā, kur nodrošināta gāzes padeve. Veikali piedāvā dažādu veidu gāzes plītis, tāpēc ir labi zināt svarīgākos parametrus, pēc kuriem izvēlēties tieši Tavām vajadzībām piemērotāko.

 • OCTA polise drošai dalībai aktīvā ceļu satiksmē

  Publicitātes foto

  "Drošība pirmajā vietā!" – šāds sauklis noteikti ir dzirdēts ne reizi vien. Ievērot minēto principu aicina CSDD, organizējot dažādas ar drošības tematiku saistītas akcijas masu medijos un publiskajā telpā. Viens no būtiskākajiem ar drošību saistītajiem aspektiem ir korekta auto vadīšana un nenokļūšana ceļu satiksmes negadījumā. Lai no tā izvairītos, vairumā gadījumu jāizmanto auto skolā iegūtās transportlīdzekļa vadīšanas iemaņas un nav jābūt pārgalvīgiem, bet, lai mazinātu finansiālos zaudējumus, ir ieviesta OCTA polise.

 • Siltumnīcas praktiskiem saimniekiem 

  Publicitātes foto

  Latviešiem jau izsenis ir paticis kaut ko audzēt un kopt. Piemājas dārziņš vai mazdārziņš pilsētā ir katras saimnieces goda lieta. Mazdārziņus izdaiļo ne vien puķes un ogu krūmi, bet arī siltumnīcas, kurās tiek audzēti ekoloģiski dārzeņi, garšaugi vai skaistas puķes. Vēlaties savā dārzā redzēt jaunu un modernu siltumnīcu, jo iepriekšējā savu laiku jau ir nokalpojusi? Tad atelpas brīdī no dārza darbiem ir vērts lūkoties pēc jaunas siltumnīcas!

 • Ātrais kredīts internetā ir ērts risinājums steidzamām situācijām1

  Publicitātes foto

  Brīžos, kad steidzami nepieciešami papildus finanšu līdzekļi, Jums, pat neizejot no mājām, ir iespējams saņemt nepieciešamo summu. Ātrais kredīts internetā ir iespēja saņemt nepieciešamo aizdevumu, izmantojot interneta pieslēgumu un pieteikumu aizpildot kredītiestādes mājaslapā. Tikai pāris klikšķi Jūs šķir no ērta risinājuma steidzamām ikdienas situācijām!

 • Šefpavāra restorāns – vieta, kur top aromātiskas maltītes

  Publicitātes foto

  Dzimšanas dienas, jauni darījumi, uzvaras un sasniegumi ir jānosvin – restorāns var būt lieliska vieta, kur atzīmēt kādu lielu notikumu vai vienkārši baudīt dzīvi reibinošā garšu virpulī!

 • Jaunas dzīves sākums kopā ar patēriņa kredītu!

  Foto: Pixabay.com

  Bērni ļoti ātri pieaug un grib doties tālāk savā dzīvē, tomēr arī vecāki un visi pieaugušie reizēm vēlas visu sākt no jauna kādā citā vietā, kur sirds un prāts justos labāk. Šādām pārmaiņām var palīdzēt patēriņa kredīts, jo nauda noteikti būs vajadzīga, turklāt aiztaupīs desmitiem līgumu ar ātro kredītu sniedzējiem, garantējot pietiekami lielas naudas summas, aizņemoties tikai vienu reizi.

 • Ja baidies lūgt palīdzību, nebaidies izmantot kredītu                          

  Foto: Pixabay.com

  Mēs visi zinām, cik grūti ir lūgt kādam palīdzību, īpaši jau tad, kad paši vienmēr esam palīdzējuši citiem. Tad var palīdzēt ātrais aizdevums ar samērā mazu termiņu, kas ir ap 30 dienām, tomēr šo termiņu var pagarināt par konkrētu dienu skaitu pēc savas izvēles, tikai ievērojiet – tas ir maksas pakalpojums!