Vietējās ziņas

 • Aizdevums auto īpašniekiem1

  Foto: Pixabay.com

  Ja nepieciešams aizdevums, viens no variantiem ir kredīts pret auto ķīlu. Šādu pakalpojumu šobrīd piedāvā vairākas kompānijas, un pieteikties tam iespējams internetā. 

 • Moderni ledusskapji dažādām vēlmēm un iespējām

  Publicitātes foto

  Cik bieži Tu iepērcies? Dodies uz lielveikalu reizi nedēļā, lai iegādātos visu nepieciešamo vienuviet vai dod priekšroku regulāram veikala apmeklējumam? Neatkarīgi no individuāliem ieradumiem, ikvienam cilvēkam ir vajadzīga vieta, kur pārtiku var ilgstoši uzglabāt. Ledusskapji ir pazīstami kopš seniem laikiem, un gadsimtiem ejot, ledusskapji ir izgājuši sava veida evolūciju – no vienkāršas bedres zemē līdz gudrām, tehniski aprīkotām ierīcēm, kas ilgi saglabā produktus svaigus un garšīgus. 

 • Prieku un pozitīvas emocijas sagādās oriģinālas dāvanas

  Publicitātes foto

  Nevieni svētki neiztiek bez dāvanām, jo ikvienam taču ir patīkami saņemt aizraujošu piedzīvojumu. Bet, kur atrast neierastas un interesantas dāvanas? Pamēģiniet uzdāvināt nevis priekšmetu, kas tiks nolikts plauktā, bet piedzīvojumu! Emocijas sitīs augstu vilni, kad savam draugam vai tuviniekam pasniegsiet dāvanu karti ar iespēju izmēģināt kaut ko oriģinālu!

 • Aizraujošas spēles bērniem – laimīgas bērnības neatņemama sastāvdaļa

  Publicitātes foto

  Daudzu cilvēku labākās bērnības atmiņas saistās ar spēlēm. Kļūstot par vecākiem, cilvēki vēlas arī savam bērnam dāvāt spēlēšanas prieku. Spēlējoties, bērns iepazīst pasauli un apgūst prasmes, kas vēlāk noderēs mācībās. Abstraktā domāšana, iztēle, spēja iedzīvoties citu tēlu lomās – to visu attīsta spēles bērniem. Jo vairāk dažādu spēļu variantu Jūs piedāvāsiet savām atvasēm, jo vieglāk būs noteikt viņu talantus un dotības. Attīstošās rotaļlietas sagatavos skolai un palīdzēs ātrāk un vieglāk iemācīties visu, kas mazajam nepieciešams.

 • Kredīta dzēšana

  Foto: Pixabay.com

  Kredītu dzēšana jeb atmaksa ir process, kas jāveic ikvienam kredītu ņēmējam, taču veidi, kā šo procesu īstenot, var būt visai atšķirīgi. Kredīta atmaksas veids parasti tiek noteikts kredītlīguma noformēšanas brīdī, un gan kredīta devējs, gan ņēmējs savu piekrišanu konkrētajam atmaksas veidam apstiprina, parakstot aizdevuma līgumu, taču – vai vienmēr kredītņēmējs ir zina par konkrētā kredīta atmaksas paņēmiena izdevīgumu un citu paņēmienu esamību?

 • Clean seat rūpēsies par labierīcību tīrību

  Publicitātes foto

  Ikvienam ir patīkami apmeklēt modernas un tīras labierīcības, tāpēc dažādi higiēnas līdzekļi, piemēram, Clean seat poda virsmas dezinfekcijas putas, būs lielisks palīgs, lai uzturētu Jūsu tualeti vislabākajā kārtībā. Šis risinājums būs piemērots gan labierīcībām mājās, gan tādās publiskās vietās kā birojos, veikalos vai skaistumkopšanas salonos. 

 • Atbildīga aizņemšanās

  Foto: Pixabay.com

  Vai esat gatavs pieteikties kredītam? Ja šķiet, ka lēmums par izdevīgāko aizdevēju ir pieņemts, der sev vēlreiz uzdod šādu jautājumu: "Vai ātrais kredīts man patiesi ir nepieciešams?" Aizņemieties tikai tad, ja esat pārliecināts, ka kredīta summa tiks iztērēta svarīgu un neatliekamu pirkumu veikšanai.

 • Sporta preces – izbaudi ziemu pilnvērtīgi!

  Publicitātes foto

  Visiem sen zināma patiesība, ka nav nepiemērotu laikapstākļu, ir tikai nepiemērots apģērbs vai arī nepiemērots ekipējums. Tagad, kad beidzot ir klāt ziema, ir īstais brīdis nodrošināt sev un saviem tuvajiem kvalitatīvas ziemas sporta preces, lai šo gadalaiku aktīvi izbaudītu!

 • Ja bankas konts ir tukšs, palīgā nāks "Kredīts 365"!

  Publicitātes foto

  Ikviena pakalpojumu nozare attīstās līdzi tehnoloģijām un klientu vēlmēm. Arī kredītu pasaulē ir ienākušas jaunas vēsmas, kas būtiski atvieglo aizņemšanās procesu. Tagad kredītu var saņemt bez ķīlas un galvojuma, turklāt nav jātērē laiks, gaidot rindā. Aizdevums internetā ir risinājums situācijās, kad steidzami ir nepieciešama ne pārāk liela naudas summa.