IK "Ķeipenieši" 

IK "Ķeipenieši" meistari ir piparkūku cepēji jau četrās paaudzēs. "Ķeipeniešu" piparkūkas no pārējo ražotāju produkcijas atšķiras ar savu vizuālo noformējumu un garšas īpatnībām. Meistari lepojas ar to, ka piparkūku ražošanas procesā netiek izmantotas pārtikas piedevas vai krāsvielas, tā vietā glazūrām tiek izmantotas dabīgās sulas. 

Apmeklētājiem ir iespēja apskatīt un līdzdarboties piparkūku tapšanā, kā arī iespējams radīt piparkūkas ar īpaši izvēlētu tekstu un zīmējumu. Tāpat ir iespēja organizēt gan vecmeitu un vecpuišu ballītes, gan tematiskās bērnu nodarbības, gan vienkārši tāpat apskatīt cepēju darbus.

Adrese: "Kalnāji", Ķeipenes pagasts, Ogres novads, LV-5062
Tālrunis: +371 28658262, +371 22002115
Mājaslapa: www.keipenespiparkukas.lv
E-pasts: unida@inbox.lv
GPS koordinātes: 56.888682, 25.183454

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu
Pilseta24.lv neatbild pievienotajiem lasītāju komentāriem, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Pilseta24.lv patur tiesības liegt komentēšanas iespēju. Komentāros publicējamā teksta garums ir ierobežots līdz 1000 zīmēm. Nereģistrētiem lietotājiem ir aizliegta HTML un hipersaišu publicēšana!
Komentāri (0)