Ķeipenes Kino muzejs

Ķeipenē atrodas vienīgā pasaulē publiski apskatāmā ekspozīcija, kura veltīta kino dižgaram – režisoram Sergejam Eizenšteinam. Tāpat Kino muzejā apskatāma bāka – navigācijas tornis ar aeronavigācijas uguni, kas uzbūvēta 2000. gadā starptautiskā kinoforuma Arsenāls ietvaros.

Bākas virsotnē apmeklētāji var iegādāties pastkartītes un nosūtīt pastu pasaules kino celmlaužiem, kuriem tur uzstādītas 64 pastkastītes. Pavisam nesen tapusi jauna vides instalācija – sešus metrus augsts galds kinorežisoru gariem, kas lieliski iederas apkārtējā ainavā. Pie milzu galda atrodas divi krēsli ar viena krēsla atzveltnē iebūvētu stilizētu iluminatoru, bet galdā iebūvētās kāpnītes, ļauj to izmantot arī kā skatu laukumu.

Adrese: Ķeipenes dzelzceļa stacija, Ķeipenes pagasts, Ogres novads, LV-5062
Tālrunis: +371 26314147, +371 25577645
Mājaslapa: www.visitogre.lv, www.facebook.com/keipene.eizensteins
E-pasts: eizensteins@inbox.lv, info@visitogre.lv
GPS koordinātes: 56.8958771, 25.185048

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu
Pilseta24.lv neatbild pievienotajiem lasītāju komentāriem, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Pilseta24.lv patur tiesības liegt komentēšanas iespēju. Komentāros publicējamā teksta garums ir ierobežots līdz 1000 zīmēm. Nereģistrētiem lietotājiem ir aizliegta HTML un hipersaišu publicēšana!
Komentāri (0)