Banner 980x90

1. un 2. jūnijā Ogrē svinēs Ģimenes dienu

Divu dienu garumā pilsētvidē norisināsies izglītojošas, sportiskas un izklaidējošas aktivitātes, kā arī citi aizraujoši notikumi.

Ogres iestāžu un uzņēmumu pārstāvji aicinās piedalīties radošajās darbnīcās, izglītojošās un prātu asinošās nodarbībās, sporta notikumos, paraugdemonstrējumos, koncertos, teatrālos uzvedumos, diskusijās un citās aktivitātēs.

Ikvienam interesentam būs iespēja sekot līdzi diskusijām par paaudžu un ģimenes  vērtībām, stipras valsts pamatu un citām aktuālām un noderīgām tēmām.

Ģimenes dienu kuplinās Gheto Games ielu sporta un kultūras svētki visai ģimenei.

Papildus svētku noskaņu radīs uzvedums visai ģimenei "Uz balli ielūdz Ādamsu ģimenīte", dziedātājas Katrīnas Gupalo koncerts, Jaunrades festivāls, Ogres Mūzikas un mākslas skolas mūzikas nodaļas audzēkņu koncerts un Ogres novada Kultūras centra bērnu un jauniešu vokāla studijas "Svilpastes" priekšnesumi.

Ģimenes diena Ogrē tradicionāli tiek svinēta jūnija pirmajā nedēļas nogalē, kad ar dažādu notikumu palīdzību tiek aktualizētas ģimenēm svarīgas tēmas, pilsētvidē integrētas aktivitātes kopīgai laika pavadīšanai un radīti svētki ģimenēm dažādās paaudzēs.

Ģimenes dienas notikumu programmu meklē ŠEIT, kā arī Ogres novada Kultūras centra sociālo tīklu kontos un pilsētvidē.

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu
Pilseta24.lv neatbild pievienotajiem lasītāju komentāriem, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Pilseta24.lv patur tiesības liegt komentēšanas iespēju. Komentāros publicējamā teksta garums ir ierobežots līdz 1000 zīmēm. Nereģistrētiem lietotājiem ir aizliegta HTML un hipersaišu publicēšana!
Komentāri (0)