Ar pulksteņa atklāšanu sāksies Inčukalna novada svētki

Valmiera, 14.jūl., LETA. Ar vides objekta - pulksteņa - atklāšanu šodien plkst.18.30 sāksies Inčukalna novada svētki "Laiks satikties!", kas ilgs trīs dienas jeb līdz 16.jūlijam, aģentūrai LETA pavēstīja Inčukalna novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciālists Mārtiņš Pozņaks.

Inčukalna novada svētki šogad tiek organizēti ar saukli "Laiks satikties!", īpaši uzsverot savstarpējas uzticības nozīmi sabiedrībā. Laiks kā nezūdoša vērtība simboliski tiks iemūžināts arī jaunajā Inčukalna vides objektā - pulkstenī, kuru veidojis mākslinieks un interjera dizaineris Andis Gūtmanis.

"Patiess gandarījums, ka Inčukalna novada svētki ir izveidojušies par stabilu un iecienītu tradīciju. Laipni aicinām ikvienu apmeklēt Inčukalna novadu šajās dienās, iespējams uzzināt un izmēģināt kaut ko jaunu vai vienkārši jauki pavadīt laiku ģimenes un draugu lokā," aicina Inčukalna novada domes priekšsēdētājs Aivars Nalivaiko (LZS).

Sestdien, 15.jūlijā jau no plkst.11 svētku dalībnieki tiks aicināti piedalīties maskotā veloparādē un rīta rosmē kopā ar Inčukalna frisbija komandu "Wildcats". Savukārt no plkst.12.30 pludmales volejbola un basketbola cienītāji centīsies noskaidrot labāko komandu sporta turnīros pie Inčukalna sporta kompleksa un basketbola laukumā pie jaunā skeitparka. Inčukalna Aleksandra parkā darbosies amatnieku gadatirgus un teju visas dienas garumā svētku apmeklētāji varēs piedalīties dažādās atrakcijās visai ģimenei.

Svētku organizatori aicina ikvienu interesentu iepazīties ar disku golfa spēli un piedalīties bezmaksas frisbija apmācībās, kā arī klātienē vērot populāro ielu vingrotāju un apvienības "Greentrials" atraktīvos priekšnesumus.

Novada svētku turpinājumā, plkst.20.30, notiks svinīgs parādes gājiens, kurā piedalīsies Inčukalna novada organizācijas, uzņēmumi, biedrības un kolektīvi, savukārt no plkst.21.30 Inčukalna Aleksandra parka estrādē uzstāsies grupa "Rakstu Raksti", kam sekos uguņošana un nakts balle grupas "Zaļā Galma Kapella" pavadībā līdz pat rīta gaismai.

Svētdien, 16.jūlijā, plkst.11 svinības noslēgsies ar muzikālām brokastīm un lūgšanu katoļu lūgšanas nama dārzā, Atmodas ielā, bet dienas turpinājumā velobrauciens un Inčukalna novada skaistāko vietu apskate.