Autoskola Ogrē – Presto

Sēšanās pie auto stūres ir ļoti aizraujošs brīdis katra cilvēka dzīvē. Tas ir pagrieziena punkts, lielāka atbildība un pienākumi, taču arī vairāk neatkarības un brīvības. Mūsu katra stāsts ir atšķirīgs, katram ir savs laiks, iemesli un iespējas, kas nosaka, kad kļūstam par autovadītājiem, bet neizbēgams ir fakts, ka katram atkal ir jākļūst par kursantu. 

Tāpat kā skolā mums bija savs mīļākais mācību priekšmets vai kaut kas, kas padevās vislabāk, arī autoskola kādam var likties tīrais nieks, bet citam sagādāt lielas grūtības. Visa pamatā ir centība un treniņš – jo ātrāk tiks pārvarētas bailes un diskomforts, mācoties vadīt auto, jo ātrāk tā kļūs par patīkamu nodarbi, par ko nav pat jāpiedomā. 

Izvēloties autoskolu, jāatceras, ka tā ir jūsu izglītība un līdzekļi, kas jāattaisno ar adekvātu sniegumu. Autoskola Presto ir jaunāko tehnoloģiju skola, kas to spēj sniegt – līderis CSDD statistikā, ērta, un viena no lielākajām Latvijā. 

Presto – filiāle tuvāk tev
Iespēja izvēlēties ne tikai no Rīgas filiālēm, bet atrast sev ērtāko kādā citā pilsētā, ir liela priekšrocība. Presto ir filiāles astoņās Latvijas pilsētās, un drīzumā pulkam pievienosies arī autoskola Ogrē. Tā kā Presto ir nodrošinājis klientus ar modernu mājaslapu, daudz ko iespējams izdarīt elektroniski, tāpēc nav jāuztraucas par laika tēriņu braucienam uz centrālo filiāli. Apmeklējot mājaslapas presto.lv sadaļu "Filiāles", varēsiet izvēlēties sev ērtāko pilsētu, kurā uzsākt autoskolas gaitas. 

Moderna mājaslapa
Mājaslapas ērtums un modernums ir neatsverami aspekti priekšstata radīšanā. Tā ir arī iespēja parādīt klientam, ka viņš ir galvenais, jo viss ir pakārtots viņa ērtībām un vēlmēm. Presto piedāvā pat noslēgt autoskolas līgumu elektroniski, kas ir inovācija pat Eiropas līmenī. Viss nepieciešamais ir ērti, saprotami un estētiski sagrupēts, kas padarīs neskaidro jautājumu noskaidrošanu ātru un vienkāršu. 

Teorija un braukšanas nodarbības
Presto komandā ir ļoti pieredzējuši un zinoši pasniedzēji un instruktori, un visi ieinteresēti, lai katrs klients eksāmenu nokārtotu pēc iespējas labāk un ātrāk, nevis izstiept apmācības garumā. Visām nodarbībām iespējams pieteikties mājaslapā, izvēloties sev ērtāko laiku. Autorizētās kursantu atsauksmes palīdzēs atrast sev īsto instruktoru, kas būs ļoti nozīmīgi turpmākajā procesā. Presto piedāvā iegādāties arī teorijas un uzdevumu grāmatas par ļoti izdevīgām cenām, kā arī trenēties teorijas eksāmeniem, mājaslapā sagatavotos testos. 

Daudz vairāk nekā minimums
Šī autoskola nudien rūpējas par augstāko kvalitāti un individuālu pieeju, vai tā būtu Ogres autoskola vai Rīgas filiāle. Komanda ir padomājusi arī par ērtāku un lētāku medicīniskās izziņas iegūšanu, kas būs nepieciešama katram jaunajam autovadītājam. Kā arī informatīvs blogs, kas rūpējas par zinošu satiksmes dalībnieku un drošību uz ceļa, tur nudien varēsiet atrast interesantu un aktuālu informāciju.

Pēc visa minētā, vai Tu vēl šaubies, kur Tev doties apgūt autoapmācību?