Dombrovskis "Vienotībai" prognozē ap 30 vietām parlamentā

Foto: LETA
Foto: LETA

Nākamās nedēļas nogalē gaidāmajās Saeimas vēlēšanās politisko partiju apvienība "Vienotība" varētu iegūt ap 30 vietām parlamentā, šopēcpusdien videočatā ar vēlētājiem prognozēja Ministru prezidents Valdis Dombrovskis (JL).

Valdības vadītājs atgādināja, ka ap partiju reitingiem un iespējamo vietu sadalījumu Saeimā ir dažādas spekulācijas, bet par apmēram 30 "Vienotībai" iegūtām vietām Saeimas vēlēšanās patlaban varot runāt. Jau ziņots, ka dažādas socioloģiskās aptaujas līdz šim uzrādījušas, ka "Vienotība" ir viens no populārākajiem politiskajiem spēkiem sabiedrībā.

Politisko partiju apvienību "Vienotība" 2010.gada 6.martā nodibināja partijas "Jaunais laiks", "Pilsoniskā savienība" un "Sabiedrība citai politikai". Apvienības uzdevums ir sākt Latvijas politisko un sabiedrisko spēku saliedēšanu, balstoties uz kopējām vērtībām un vienotu organizāciju. Apvienības mērķis ir radīt jaunu politisko kultūru Latvijā, platformu, uz kuras strādāt ikvienam Latvijas iedzīvotājam, kam svarīga pārticīga, godīga un eiropeiska Latvija.