FK "Ogre" sezonu noslēdz ar uzvaru pret "Salaspili"

Publicitātes foto

Pagājušajā nedēļas nogalē FK ''Ogre'' savā laukumā ar graujošu 5:1 uzvaru pret ''Salaspili'' noslēdza šīs sezonas 1.līgas futbola čempionātu. Vārtus FK ''Ogre'' labā guva pieci spēlētāji – Mihails Makārovs, Staņislavs Kumpiņš, Raivis Rubīns, Jose Luiz Fraga da Silva Junior un Juris Skābardis.

Kā pilsētas informācijas portālu Ogre24.lv informēja Edmunds Čirksta, komandu sākumsastāvi:

FK "Ogre": Ritvars Cinītis(80.min Artūrs Cildermanis), Staņislavs Kumpiņš, Viesturs Dudelis, Raivis Rubīns, Andrejs Kondratjevs, Mihails Makārovs(67.min Jose Luiz Fraga da Silva Junior), Ģirts Tumans(60.min Deivids Strazdiņš), Juris Skābardis, Krists Kalniņš(70.min Aleksejs Sanatovs), Matheus Sonaro Rodriques, Alexssandro Leopoldo Junior(75.min Niks Niklāvs Škaunacis).

FK "Salaspils": Deniss Pērkons, Jurijs Dementjevs, Edgars Strautiņš(46.min Romans Belovs), Leonids Petuņins, Rihards Miščenko, Romans Jakušenoks, Artašess Daneļjans(86.min Alens Siliņš), Kristaps Rītiņš, Daniils Hvojņickis, Patriks Malvess, Timurs Šafins(88.min Andrejs Krivošapkins).

Duelis starp Ogres un Salaspils komandām iesākās visai līdzīgi un pirmā iespēja gūt vārtus radās spēles 10.minūtē, kad kļūdu aizsardzībā pieļāva Viesturs Dudelis, kā rezultātā salaspilietis izdarīja spēcīgi bumbas raidījumu no asa leņķa pa Ogres komandas vārtiem, taču vietā bija Ritvars Cinītis.

Tūlīt pat savā starpā nesapratās divi Salaspils aizsargi, Mihails Makārovs atņēma bumbu, izgāja viens pret vienu ar vārtsargu un raidīja bumbu vārtu stūrī – 1:0 FK "Ogre" labā.

Pēc nieka divām minūtēm tika fiksēts pārkāpums pret ogrēnieti pie "Salaspils" vārtsarga laukuma. Standarta situāciju devās izpildīt Mihails Makārovs, kura centrēto bumbu vārtos ar galvu raidīja Staņislavs Kumpiņš. Spēles 12.minutē rezultāts kļuva jau 2:0 FK "Ogre" labā.

Lai gan FK "Ogre" ātri ieguva diezgan komfortablu pārsvaru, tomēr salaspilieši negrasījās padoties un laukumā turpināja ritēt visai līdzīga spēkošanās, kas FK "Ogre" pretiniekiem nesa augļus. Spēles 20.minūtē pēc ogrēniešu aizsargu nesaprašanās aci pret aci ar Ritvaru Cinīti nonāca Timurs Šafins, kurš izmantoja savu iespēja un panāca 2:1.

Spēles 22.minūtē pēc vēl vienas salaspiliešu kļūdas aizsardzībā tālsitienu pa vārtiem izdarīja Ģirts Tumans, kura raidītā bumba trāpīja pa vārtu stabu.

30.minūtē visai asi noteikumi tika pārkāpti pret Juri Skābardi, kā rezultātā FK "Ogre" ieguva tiesības izpildīt bīstamu soda sitienu. Iespēja izcelties tika dota Raivim Rubīnam, taču viņa raidīto bumbu zem vārtu pārliktņa atvairīja Salaspils vārtsargs.

Salaspils komandai spēles 36.minūtē radās lieliska iespēja panākt rezultāta līdzsvaru, par laimi mūsu komandai, salaspilietis nespēja izmantot izgājienu vienatnē pret Ritvaru Cinīti.

Atkal lieliska iespēja spēles 38.minūtē radās Ģirtam Tumanam, kurš pēc tālas piespēles nonāca viens pret vienu ar vārtsargu, taču viņa kritienā raidītā bumba atkal atsitās pa vārtu stabu.

Tuvojoties puslaika izskaņai Mihailam Makārovam izdevās apspēlēt pāris salaspiliešu spēlētājus un izdarīt lielisku piespēli Raivim Rubīnam, kurš nonāca viens pret vārtsargu un raidīja bumbu vārtu tīklā – 3:1 FK "Ogre" labā.

Arī otrais puslaiks iesākumā aizritēja visai līdzīgā cīņā, kurā iespējas gūt vārtus bija Salaspils komandai, taču Ritvars Cinītis atsista tās bumbas, kuras vārtsargam ir jāatsit. Tālsitienu izmēģināja ari Juris Skābardis, taču tas izrādījās nesekmīgs. Otrajā puslaikā FK "Ogre" arī guva vārtus un "Salaspils" trāpīja pa vārtu pārliktni, taču abos gadījumos tika fiksēta aizmugure.

Šķiet, ka izšķirošais lūzums spēlē notika 69.minutē, kad atkal kļūdu aizsardzībā pieļāva salaspilietis. Gala rezultātā Jose Luiz Fraga da Silva Junior pretiniekam atņēma bumbu, izgāja viens pret vienu ar vārtsargu un raidīja bumbu tam virsū, taču vārtsargs bumbu nespēja fiksēt un ar atkārtotu mēģinājumu Jose bumbu raidīja vārtu tiklā – 4:1 FK "Ogre" labā.

Pēc šī pavērsiena Salaspils komanda panīka un FK "Ogre" pilnībā pārņēma spēles iniciatīvu. Laukumā īsā laika periodā tika sūtīti arī paši jaunākie komandas spēlētāji – Aleksejs Sanatovs, kurš līdz šim sevi ir apliecinājis arī kā stabils pamatsastāva spēlētājs, Niks Niklāvs Šķaunacis, kurš samēra nesen kļuva par lielās komandas spēlētāju, kā arī komandas otrais vārtsargs Artūrs Cildermanis, kuram šinī spēlē nācās tvert arī vienu pretinieku tālsitienu.

Skaistu punktu spēlei kompensācijas laika pēdējā minūtē pielika Juris Skābardis, kurš ar tālsitienu panāca 5:1 FK "Ogre" labā, un līdz ar to skanēja arī tiesneša finālsvilpe par spēles beigām.

Savu otro sezonu 1.līgā FK "Ogre" noslēdza desmitajā vietā sešpadsmit komandu konkurencē.