Ikšķilē notiks Latvijas dziedošo aktieru salidojums

Valmiera, 11.jūl., LETA. 12.augustā Ikšķiles brīvdabas estrādē norisināsies Latvijas populārāko dziedošo aktieru salidojums, kuru vadīs Latvijas Nacionālā teātra aktieri Dita Lūriņa-Egliena un Mārtiņš Egliens, aģentūru LETA informēja pasākuma organizatori.

"Šī būs lieliska iespēja vienuviet sastapt Latvijas labākos un populāros dziedošos aktierus, lai kopā ar viņiem izdziedātos no sirds un labi pavadītu vakaru, bet pēc koncerta izdejotos "Rumbas Kvarteta" pavadījumā," gaidāmo pasākumu ieskicē tā režisors Valdis Lūriņš, savukārt muzikālais vadītājs Valdis Zilveris sola, ka programmā tiks iekļautas mīļas un klausītājiem labi pazīstamas dziesmas.

Uzvedumā piedalīsies Latvijas Nacionālā teātra dziedošo aktieru ansamblis "Greizais Ratiņš" (Valdis Zilveris, Dace Bonāte, Ivars Puga, Normunds Laizāns, Juris Hiršs, Uldis Anže), Dita Lūriņa-Egliena, Mārtiņš Egliens, aktieris Varis Vētra, kā arī Daugavpils teātra aktieri Māris Korsietis, Kristīne Veinšteina, Egīls Viļumovs un Lidija Breska.

Krāšņajā koncertā piedalīsies Muzikālo pavadījumu nodrošinās dažādu mūzikas instrumentu spēlējošie aktieri. Savukārt dziesmu starplaikos, piesakot nākamo izpildītāju, tiks izspēlētas teātra miniatūras.