Izteiksmīgs acu grims – pandēmijas laika aktualitāte

Kopš sejas maskas kļuvušas par ikdienā neaizstājamu aksesuāru, tām sievietēm, kuras izmanto dekoratīvo kosmētiku, nācies pārdomāt savus grima veidošanas paņēmienus un atrast veidus, kā apvienot sievišķīgu tēlu ar to, ka daļa sejas ir aizsegta. Loģiski, ka šajā gadījumā akcents tiek likts tieši uz acu grimu un arī uzacīm. Kādas šobrīd ir acu grima tendences un kādus aktuālus dekoratīvās kosmētikas produktus piedāvā kosmētikas ražotāji? 

Koši acu zīmuļi un laineri
Acu zīmuļi un laineri pēdējās sezonās ieguvuši pavisam citu jaudu un izteiksmi. Tos sākušas izmantot pat tās dāmas, kuras līdz šim neizvēlējās tik uzkrītošu acu kosmētiku. Skaistumkopšanas preču sortimentā klasiskos melnos un brūnos acu laineru un zīmuļu toņus šobrīd papildina arī daudzi košāki un drosmīgāki toņi – violetie, zilie, pasteļu krāsas. Ražotāji parūpējušies ne tikai par plašu un izteiksmīgu toņu klāstu, bet arī pilnveidojuši produktu formulas, lai garantētu, ka acu zīmulis vai laineris būs noturīgs visas dienas garumā, jo acis vienmēr ir uzmanības centrā. Grima eksperti iesaka dāmām būt drosmīgākām, izmantojot acu zīmuļus un lainerus. Aktuāla ir tendence līniju vilkt arī vai tikai gar apakšējo plakstiņu, veidot grafiskas un izteiksmīgas kontūras, kā arī kombinēt dažādu toņu zīmuļus un lainerus vienā reizē.

Spilgtas un daudzkrāsainas acu ēnas
Protams, arī acu ēnas šajā sejas masku laikmetā dekoratīvās kosmētikas klāstā ieņem daudz nozīmīgāku lomu. Veidojot grimu, roka pati sniedzas pēc izteiksmīgākiem un pamanāmākiem toņiem. Acu ēnu paletes šobrīd veikalos ir īpaši košas, mirdzošas un daudzveidīgas, lai ikviena sieviete varētu atrast savai gaumei un stilam piemērotākās krāsas, kas izcels tieši viņas acu skatienu. Populāra tendence ir metālisks un daudzkrāsains acu ēnu klājums. Tāpat acu ēnas drosmīgi var klāt ne tikai uz augšējā, bet arī apakšējā plakstiņa, radot īpaši izteiksmīgu skatienu. Apakšējā plakstiņa akcentēšana var būt interesants risinājums tām sievietēm, kurām no dabas ir dots nedaudz noslīdējis augšējais plakstiņš, uz kura grūtāk izveidot izteiksmīgu krāsojumu, kas būtu noturīgs visas dienas garumā.

Maigas un saudzīgas skropstu tušas
Protams, acu grims nav iedomājams bez skropstu tušas, kas atdala un izceļ katru skropstu matiņu. Tā kā masku lietošana ir pamudinājusi pie skropstu tušām atgriezties pat tās dāmas, kuras no dekoratīvās kosmētikas bija atteikušās vispār, tad ražotāji īpaši sākuši domāt par to, kā piedāvāt saudzīgas un nekairinošas, bet tajā pašā laikā izteiksmīgas tušas, kas noturēsies visas dienas garumā, neradot graušanas un diskomforta sajūtu acīs. Dekoratīvās kosmētikas zīmoli ķērušies pie dabīgākām formulām, kas noteikti ir paliekoša tendence, kura ienāk arī citos make-up produktos. Tiek apvienots pēc iespējas dabiskāks un saudzīgāks sastāvs ar noturīgiem un izteiksmīgiem pigmentiem, radot kosmētiku, kas nenoslogo un nekairina, bet izskatās lieliski visas dienas garumā.

Joprojām dabiskas un kuplas uzacis
Kuplas un dabiskas uzacis savu uzvaras gājienu sāka jau pirms kāda laika. Un šī tendence nav mainījusies. Joprojām aktuālas ir koptas un naturāla izskata uzacis, kas izceltas ar fiksējošu želeju vai maigu toni, arī sasukātas uz augšu, palielinot uzacu loku un padarot to līniju izteiksmīgāku. Labs uzacu zīmulis, vasks, ķemmīte un citi līdzekļi uzacu ieveidošanai un izcelšanai šobrīd ir vieni no must-have dekoratīvās kosmētikas produktiem. Bet jāatzīmē, ka kuplo uzacu tendencei pievienojusies vēl viena – pilnībā dabiskas un gaišas uzacis, kas nav iezīmētas un pat izskatās pabalinātas. Ja agrāk neredzamo uzacu īpašnieces mocījās kompleksos un mēģināja tās izteiksmīgi iezīmēt, tad tagad viņas ar šo unikālo tēlu trāpa tieši aktuālajā tendencē.

 

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu