"Jakob Noiman Festival Band" muzicēs Ogrē

Publicitātes foto
Publicitātes foto

15.augustā plkst.20.00 Ogres Kultūras centra vasaras dārzā uzstāsies ansamblis "Jakob Noiman Festival Band"( Jēkabs Nīmanis – klarnete, saksofons, ģitāra, vokāls, Uģis Krišjānis- klavieres, Ansis Nokolovskis - tuba, Varis Piņķis –sitaminstrumenti, Andis Klučinskis –flauta, vokāls, Gatis Gorkuša – trompete).

Kā pilsētas informācijas portālu Ogre24.lv informēja koncerta rīkotāji, šis ir viens no tiem notikumiem Ogres kultūras dzīvē, kuru ir vērts nepalaist garām, redzēt un izjust.

"Jakob Noiman Festival Band" apvienība spēlē kopā vairākus gadus un katrs koncerts ir piedzīvojums tā dalībniekiem.

Ikdienā būdami saistīti ar akadēmiskās mūzikas pasauli (bundzinieks Varis Piņķis gan ir JRT aktieris, režisors), "Jakob Noiman Festival Band" koncertos ansambļa dalībnieku spēlētā mūzika uzplaiksnī jaunās skaņās, reti dzirdamās uz skatuves un radio.

Jēkabs Nīmanis: "Mūs iepriecina dažādu tautu mūzika un džeza tradīcijas veidotas kompozīcijas, kā arī kino, teātra un animācijas mākslas darbu radītie skaņu celiņi. Lai gan pamatā mēs draudzējamies ar klezmera žanru, mūs atkāpes ir tālākas par Balkānu tautu mūzikas tradīcijām, kā arī tuvākas, ļoti lokālas nozīmes.

Spēlējam tā, lai pašiem ir laba noskaņa, tad ir liela iespēja, ka tas izplatīsies un varbūt pat pārvērtīsies kādā līksmes dejā."
Jāatzīmē, ka šiem viena no Latvijas kultūrvidē daudzpusīgākā un interesantākā Latvijas jaunāko laiku mūziķa Jēkaba Nīmaņa vārdiem ir pamats - tie, kas apmeklējuši "Jakob Noiman Festival Band" koncertus atzīst – grupas izpildītā mūzika patiešām rada skatītājos smaidu, prieka dzirkstele necerētā ātrumā pārņem visus klātesošos.

Šī koncerta laikā darbosies arī kafejnīca "M.Pūres beķereja".

Biļetes cena - 5 eiro, stundu pirms koncerta - 7 eiro. Biļetes uz koncertu var iegādāties Ogres kultūras centra kasē, kura pēc pārtraukuma atsākusi savu darbību.
Viss par: p24