"Kates skola" – privātais bērnudārzs, kurā tiek realizēta Montesori pedagoģija

Privātais bērnudārzs kļūst par arvien populārāku vecāku izvēli saviem bērniem. Privātais bērnudārzs bieži vien nodrošina lielāku komfortu, ērtību un iespējas.

Privātais bērnudārzs

Privātais bērnudārzs kļūst par arvien populārāku vecāku izvēli saviem bērniem. Privātais bērnudārzs bieži vien nodrošina lielāku komfortu, ērtību un iespējas.

"Kates skola" ir privātais bērnudārzs, kurā tiek realizēta Marijas Montesori pedagoģija, proti, uzskats, ka pieaugušā uzdevums ir nevis izdarīt kaut ko bērna vietā, bet gan palīdzēt to izdarīt bērnam pašam. Šis privātais bērnudārzs palīdz bērnam izpausties kā personībai. Audzinātājas palīdz bērniem izvēlēties dažādas nodarbes, iepazīstina ar māksliniecisko un zinātnisko pusi, attīstot bērna apkārtējās pasaules uztveri.

Lasiet vairāk: http://www.katesskola.lv/#privatais_bernudarzs

Nodarbības bērniem

Nodarbības bērniem attīsta dažādas maņas un veido emocionālo un sociālo inteliģenci. Nodarbības bērniem iemāca būt patstāvīgiem un izpaust savu radošumu. Katrs bērns ir unikāls, tādēļ vispiemērotākā skaidrošanas, mācīšanas metode katram ir cita.

Privātā bērnudārza "Kates skola" nodarbības bērniem ļauj būt dinamiskā un aktīvā mācību vidē, sniedzot iespēju bērnam pilnveidoties. Nodarbības bērniem paredz praktiskus projektus un aktīvas diskusijas. Bērni attīsta domāšanu, iemācas sadarboties ar citiem, bet pats galvenais – gūst prieku paši sev.

Lasiet vairāk: http://www.katesskola.lv/#fastrackids

Nodarbības bērniem no 3 gadu vecuma

Nodarbības bērniem no 3 gadu vecuma ir aktuāls temats daudziem vecākiem, jo šis ir vecums, kad pieaug bērna tieksme pēc patstāvības un bērns ir īpaši zinātkārs un aktīvs.

Nodarbības bērniem no 3 gadu vecuma ir ne tikai izklaidējošas, bet arī nepieciešamas, jo šis ir arī ir vecums, kad bērns ļoti viegli visu iemācās un jaunas lietas nesagādā nekādas grūtības, turklāt iemācītais ilgi paliek atmiņā, tādēļ tas paredz lielu potenciālu arī bērna nākotnē. Nodarbības bērniem no 3 gadu vecuma var būt visdažādākā veida, pielāgojoties bērna vēlmēm un interesēm. 

Privātais bērnudārzs "Kates skola"  piedāvā nodarbības bērniem no 3 gadu vecuma. Jaunākā apmācību programma piedāvā angļu valodas apguvi. Bērnam tiek veidota sapratne par svešvalodu un tiek iemācīti valodas pamati. Valoda tiek asociēta ar kustībām, bildēm, apkārtējo vidi, tādēļ bērns mācoties jūtas nepiespiesti un brīvi. 

Lasiet vairāk: http://www.katesskola.lv/#fastrackids