Konkursā meklē jauno Lielvārdes novada Jumpravas pagasta pārvaldes vadītāju

Rīga, 7.dec., LETA. Lielvārdes novada pašvaldība izsludinājusi konkursu uz Jumpravas pagasta pārvaldes vadītāja amatu, liecina pašvaldības informācija.

Kandidāti savu pieteikumu vakantajam amatam var pieteikt līdz nākamai nedēļai, 14.decembrim.

No konkursa pretendentiem tiek sagaidīts profesionālais bakalaura grāds vai otrā līmeņa augstākā izglītība kādā no jomām, kas tieši saistīta ar pārvaldes vadītāja pienākumu izpildi.

Nepieciešama pieredze valsts pārvaldes iestādes vai pašvaldības uzņēmuma vadībā ne mazāk kā divi gadi, vajadzīga izpratne par būvniecības, ceļu, transporta, izglītības un kultūras jautājumiem, kā arī spēja patstāvīgi un efektīvi organizēt darbu, pieņemt atbilstoši profesionālajai amata kompetencei lēmumus.

No pretendenta tiek prasītas valsts valodas prasme augstākajā līmenī, labas krievu valodas zināšanas, kā arī labas prasmes darbā ar biroja tehniku un datorprogrammām un B kategorijas autovadītāja apliecība.

Pašvaldība piedāvā pilnas slodzes darbu uz nenoteiktu laiku un atalgojumu - 1250 eiro pirms nodokļu nomaksas.

Jau ziņots, ka šonedēļ Lielvārdes novada domes deputāti ārkārtas sēdē atbalstīja Jumpravas pagasta pārvaldes vadītājas Diānas Borozkinas atbrīvošanu no amata.

Borozkina domē vērsās ar iesniegumu, lūdzot atbrīvot viņu no vadītājas amata.

Borozkina Jumpravas pagasta pārvaldes vadītājas pienākumus sāka pildīt 2017.gada janvārī. Borozkina amatam tika izraudzīta no 15 pretendentu vidus, kuri bija pieteikušies vakantajam amatam.

Pirms tam septiņus gadus Jumpravas pagasta pārvaldes vadītājas pienākumus veica Līga Zariņa, kura 2016.gadā tika apstiprināta Lielvārdes novada pašvaldības izpilddirektora vietnieka amatā.