Matīsam Karro uzvara sacensībās Ķegumā

Publicitātes foto
Publicitātes foto

Latviešu motobraucējs Matīss Karro pēdējā Latvijas motokrosa čempionāta posmā Ķegumā izcīnīja kārtējo uzvaru šā gada sacensībās Latvijā, pilsētas informācijas portālu Ogre24.lv informē Mārtiņš Jankovskis.

Pēc Saldus Superkausa posma Karro kontā Latvijas sacensībās (arī vienā Igaunijas posmā) bija 15 braucieni un 15 uzvaras. Taču pēc Ķeguma posma šo bilanci izdevies palielināt, jo Karro uzvarēja gan kvalifikācijā, gan abos braucienos.

Taču pirms MX starta Matīss izmēģināja spēkus Mini MX sacensībās, kur arī  tika uzvarēts visos braucienos. "Sestdien mani pierunāja startēt Mini MX klasē. Protams, nekādus treniņus nebiju veicis, tāpēc sākumā bija dīvainas sajūtas. Taču ātri apradu ar to mazo mocīti un beigās uzvarēju ne tikai kvalifikācijā, bet arī abos braucienos, lai arī otrajā braucienā nokritu un tobrīd biju ceturtajā vietā," iesāk Matīss Karro, kurš piebilda, ka ar šo mocīti nav nemaz tik viegli braukt, jo tas esot mazs ar maziem riteņiem, un arī līdzsvara izjūtai jābūt labai.

Lai gan pirms šāposma Karro nebija aizvadījis treniņus, sportistam izdevās uzvarēt abos MX braucienos, taču ar paša braukšanu sportists nebija apmierināts. "Pēc Saldus posma nebiju aizvadījis treniņus, jo bija jāsaved kārtībā veselība. Taču kvalifikācijā viss izdevās un uzrādīju ātrāko apļa laiku. Pirmajā braucienā no starta aizbraucu kā trešais, taču jau pēc diviem apļiem izvirzījos vadībā. Tobrīd mani apdzina viens igauņu sportists, kurš bija nedaudz ātrāks. Iesēdos viņam astē un gribēju pavērot, kur viņš ir ātrāks par mani, lai beigās mēģinātu apsteigt viņu. Taču igauņu sportists visu izdarīja manā vietā,  jo viņš krita, kas man ļāva izcīnīt stabilu uzvaru," pirmo braucienu komentē Karro.

"Otrajā braucienā izdevās fantastisks starts, jo biju pirmais. Pēc tam kādu laiku ar vairākiem sportistiem sīvi pacīnījāmies, līdz vēlāk izvirzījos līderpozīcijā un nobraucu pirmajā vietā.’"

"Lai arī kopvērtējumā esmu pirmajā vietā, īpaši priecīgs ar savu braukšanu neesmu. Rezultāts rāda vienu, bet pašam gribējās būt stabilākam un trasē justies labāk. Bet nu kopumā jāsaka, ka aizvadīti stabili braucieni bez kritieniem un bez traumām, kas man tagad ļaus gatavoties Nāciju kausam un pēdējam Anglijas čempionāta posmam," nobeidz Karro, kurš pateicās gan faniem, gan MX  Moduls komandai par iespēju startēt Latvijā.