Metālapstrādes uzņēmums SIA "Preco" plāno attīstīt pārdošanu ES valstīs

Ilustratīvs foto
Ilustratīvs foto

Lielvārdē reģistrētā SIA "Preco", kas nodarbojas ar metāla konstrukciju ražošanu un metālapstrādes pakalpojumu sniegšanu, šogad plāno attīstīt pārdošanu Eiropas Savienības (ES) valstīs, liecina "Firmas.lv" informācija.

Kā liecina uzņēmuma vadības ziņojums gada pārskatā, SIA "Preco" plāno šogad tirgot produkciju ne vien Baltijā un NVS, bet arī attīstīt pārdošanu arī citās ES valstīs. Tāpat tiks turpināts tehniskās pilnveidošanas process un jaunu ražošanas iekārtu izmantošana, raksta ziņu aģentūra LETA.

Uzņēmuma peļņa 2014.gadā bijusi 181 617 eiro, kas ir aptuveni pusotru reizi vai par 46% mazāk nekā iepriekšējā gadā, kad peļņa bija 334 599 eiro. No peļņas nolemts 16 000 eiro izmaksāt dividendēs, bet pārējo peļņu atstāt pašu kapitālā.

Savukārt SIA "Preco" apgrozījums pagājušajā gadā bijis 2 533 030 eiro, kas ir par 28% mazāk nekā 2013.gadā, kad apgrozījums bija 3 538 547 eiro.

Pērn uzņēmums bija pārsvarā koncentrējies uz graudu pirmapstrādes iekārtu ražošanu. Tāpat ticis daudz darīts pie ražojamo iekārtu tehniskā līmeņa uzlabošanas. Šā gada sākumā SIA "Preco" vairāk uzmanības pievērsa pārdošanai Baltijas valstīs un citos eksporta tirgos.

"Preco" veica arī pārdošanas daļas darba uzlabošanu ar mērķi palielināt eksportu. Savās struktūrās uzņēmums īstenoja Klimata pārmaiņu finanšu instrumenta (KPFI) līdzfinansētu siltināšanas projektu.
SIA "Preco" pērn strādāja 48 darbinieki, kas ir par četriem mazāk nekā iepriekšējā gadā.

2005.gadā dibinātās SIA "Preco" īpašnieki ir SIA "Beta īpašumi" (91,41%) un Dānijas pilsonis Ejvinds Mollers (8,59%).
Viss par: Biznesam