Moderni dārza instrumenti ar akumulatoru

Vasara ir viens aktīvākajiem dārza darbu periodiem, kad ne tikai jāpļauj mauriņš, bet arī jākopj dzīvžogi un koki, lai savam pagalmam un dārzam piešķirtu skaistu un koptu izskatu. Arvien populārāks palīgs aktuālajos dārza kopšanas darbos ir instrumenti ar akumulatoru. 

Kärcher zīmola dārza tehnika ir lielisks ieguldījums ikvienā mājsaimniecībā, un ievērojami atvieglos mauriņa, dzīvžogu, koku un krūmu kopšanu. Produktu klāsts ir plašs, tāpēc ikvienam būs iespēja atrast savām vajadzībām un dārza darbiem piemērotus instrumentus. Kärcher produkti nodrošina augstu kvalitāti, un tie ir ilgmūžīgs papildinājums jebkuras mājsaimniecības piederumu klāstam.

Parocīgas dzīvžoga šķēres ar akumulatoru

Dzīvžogs ir laba izvēle, ja vēlaties savu pagalmu un dārza teritoriju ne tikai izkrāšņot, bet arī norobežot un paslēpt no svešinieku skatieniem. Taču, lai dzīvžogs izskatītos skaisti un pildītu savas funkcijas daudzu gadu garumā, tas ir regulāri jākopj. To precīzi un ātri jums var palīdzēt paveikt dzīvžoga šķēres ar akumulatoru. Zīmola Kärcher dzīvžoga šķēres ir lielisks risinājums apstādījumu aprūpei. Pateicoties dažādajiem jaudas un ātruma režīmiem, šķēres viegli un efektīvi tiks galā pat ar biezākiem zariem. Tām ir mazs svars un grozāms rokturis, tāpēc šķēru izmantošana nenogurdina pat pēc ilgstošākas lietošanas.

Jaudīgs akumulatora zāģis

Kärcher akumulatora ķēdes zāģis ir lieliska alternatīva skaļajam un ar benzīnu darbināmajam ķēdes zāģim. Tas būs noderīgs ne tikai koku uzturēšanai un apkopei, bet arī malkas sagatavošanai. Akumulatora zāģis ir parocīgs, viegls un kluss. Tas ir uzticams palīgs, kas nodrošina drošu vadāmību un precīzu rezultātu. Kärcher produktu klāstā ietilpst arī teleskopiskais ķēdes zāģis, kas viegli un droši kalpo augstāku veco zaru nozāģēšanai.

Zālāja kopšana ar akumulatora zāles pļāvēju un trimmeri

Viens no vasarā aktuālākajiem dārza darbiem, protams, ir zālāja pļaušana. Lai mauriņa kopšana nesagādātu problēmas un lielas mokas, atliek vien izvēlēties uzticamu un jūsu vajadzībām piemērotu dārza tehniku. Kärcher zīmola zāles trimmeris un zāles pļāvējs ir labs duets, kas palīdzēs ātri un bez grūtībām tikt pie skaista zālāja. Zāles pļāvējs ar akumulatoru nodrošinās teicamu rezultātu pat uz nelīdzena reljefa. Pateicoties ietilpīgajam zāles pļāvēja konteineram, nopļautā zāle uzreiz tiks savākta. Savukārt mulčēšanas funkcija dos iespēju zāli izmanot kā dabīgo mēslojumu. Ar akumulatoru darbināmais trimmeris palīdzēs piekļūt grūtāk aizsniedzamām vietām un parūpēsies par to, lai pat tālākie dārza un pagalma stūri ir kopti un skaisti.

Kāpēc dot priekšroku instrumentiem ar akumulatoru?

Dārza instrumenti, kas aprīkoti ar akumulatoru, sniedz daudz dažādu priekšrocību, tāpēc arvien biežāk saimnieku izvēle ir tiem par labu. Lūk, ieguvumi, ko sniedz akumulatora ierīces!

  • Iespēja brīvi manevrēt – nav jāsatraucas par vadiem un pagarinātājiem, kas dārza darbos var traucēt. It īpaši tad, ja jāpļauj lielāka zālāja teritorija.
  • Drošāka darba vide – strādājot ar ierīcēm, kas pieslēgtas elektrotīklam ir paaugstināts risks gūt traumas.
  • Klusāka instrumentu darbība – akumulatora dārza instrumenti ir daudz klusāki nekā ar benzīnu darbināmie.
  • Vienkārša un ērta lietošana – nav nepieciešama papildu instrumentu sagatavošana, piemēram, vadu izvietošana un bākas uzpilde. Atliek vien paņemt iepriekš uzlādēto akumulatora ierīci.

Apskatiet un pērciet šos un citus Kärcher akumulatora dārza instrumentus kaercher.com!

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu