Ogrē notiks otrais Tvīda brauciens

Ilustratīvs foto
Ilustratīvs foto

4.maijā, Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienā, Ogrē notiks otrais Tvīda brauciens. To organizē kafejnīcas "M.Pūres beķereja" īpašnieki Iveta Zāģere un Māris Bulats,sadarbībā ar Ogres Vēstures un mākslas muzeju un Ogres novada Tūrisma informācijas centru, pilsētas informācijas portālam Ogre24.lv ziņo rīkotāji.

Atšķirībā no pagājušā gada, tas iecerēts daudz vērienīgāks un atraktīvāks. PulcēšanāsTvīda braucienam un reģistrācija sāksies jau no plkstn.14 Ogres centrā pie kafejnīcas "M.Pūres beķereja", Ogrē, Brīvības ielā 21. Dalībniekus kafejnīcā sagaidīsprofesionālas frizieru salona "Renē" frizieres, palīdzot brauciena dalībnieku frizūrām piešķirt vajadzīgos akcentus. Pirms brauciena būs iespēja konsultēties ar velo meistariem par sava braucamrīka tehnisko stāvokli un nepieciešamajiem uzlabojumiem. Īpašo svētku sajūtu uzburs pūtēju orķestris, bet paši mazākie dalībnieki pēc brauciena varēs vērot retro cirka uzvedumu.

Tvīda brauciens sāksies plkstn.15. Ogres novada Tūrisma centrs ir izstrādājis divus Tvīda brauciena maršrutus, viens no tiem būs garāks, ar pikniku (ja laika apstākļi tam būs piemēroti), otrs- īsāks, ja atkārtosies pirmā, Ogrē notikušā Tvīda brauciena laika apstākļi , kad tas ieguva "slapjā Tvīda brauciena "slavu.

Noslēgumā - dalībnieku tērpu parāde, labāko apbalvošana, tango priekšnesumi ar iespēju piedalīties, fotografēšanās un, protams, pēcpusdienas tēja un gardā kliņģera baudīšana.

Kaut arī Tvīda brauciens akcentē veclaicīgos un pilsētas divriteņus, tajā var piedalīties jebkura velosipēda īpašnieks. Dalība braucienā ir bez maksas, vienīgais nosacījums - nedaudz izdomas un retro stila piesitiens jūsu apģērbā un velosipēda aksesuāros.

Tvīda brauciena mērķis ir ne tikai parādīt un akcentēt pagājušā gadsimta 20.-30.gadu velosipēdu un apģērbu kultūru, bet gan vēlreiz iedzīvotājiem atgādināt par fantastisko vidi ,ar kuru Ogre, kādreizējā kūrortpilsēta, vēl joprojām var lepoties.