Ogrēniešiem Rozem un Kaimiņam dubultuzvara Ventspils maratonā

Publicitātes foto
19.jūnijā notika Ventspils Piedzīvojumu parka maratons, kura klasiskajā distancē pirmo un otro vietu izcīnīja ogrēnieši - Renārs Roze un Rolands Kaimiņš.

Renārs Roze 42.195 km garo distanci veica 2:27.16 h, bet Rolands Kaimiņš finišēja vēl pēc 2.07 minūtēm. Nākamais ātrākais no ogrēniešiem bija Valdis Ņilovs, kura rezultāts - 3:06.30 h. Rozem un Kaimiņam attiecīgi pirmā un otrā vieta arī viņu vecuma grupā VM.

Pusmaratonā jeb 21.0975 km garo distancē ar ceturto absolūti labāko rezultātu (1:13.45 h) finišēja ogresgalietis Jānis Gailis. Viņam 1.vieta vecuma grupā V40. Grupā V60 ar rezultātu 1:39.21 h 2. vietu izcīnīja ogrēnietis Jānis Kaimiņš. Starp sievietēm kopvērtējumā 2.vietā ierindojās ikšķiliete Inga Zālīte (1:26.30 h), kurai uzvara vecuma grupā S.

Tautas skrējiena 10 km distancē vecuma grupā SN50 3.vietu ieguva ogrēniete Mudīte Rītere. Tautas skrējiena 5 km distancē 3.vietu kopvērtējumā izcīnīja ogrēnietis Armands Bušs, kuram trešā vieta arī vecuma grupā VT.