Ogres apkārtnē no nākamās nedēļas trijos autobusu maršrutos slēgs atsevišķus reisus

Rīga, 4.sept., LETA. No pirmdienas, 9.septembra, vairs netiks nodrošināti pasažieru pārvadājumi atsevišķos maršrutu Nr.3015 Ogres autoosta-Mālkalnes prospekts-"MRS", Nr.6091 Jaunogre-Ogres stacija-Dārziņi-Jaunogre un Nr.7788 Rīga-Ogre reisos, aģentūru LETA informēja Autotransporta direkcijā.

Maršrutā Ogres autoosta-Mālkalnes prospekts-"MRS" autobuss, kas darbadienās skolēnu mācību gada laikā no pieturas "MRS" izbrauca plkst.7.32, pasažieru pārvadājumus vairs nenodrošinās. Tāpat maršrutā Jaunogre-Ogres stacija-Dārziņi-Jaunogre tiks slēgts reiss, kas pieturā "d/s Dārziņi" darbadienās tika sākts plkst.22.30 un pieturā "Ogres stacija" - plkst.22.15. Pasažieru pārvadājumi netiks nenodrošināti arī maršruta Rīga-Ogre reisā, kas Rīgas starptautiskajā autoostā darbadienās tika sākts plkst.8.45 un 15.15, bet pieturā "MRS" - plkst.7.30 un 13.30. 

Šāds lēmums pieņemts, izvērtējot pieprasījumu pēc sabiedriskā transporta pakalpojumiem.

Autotransporta direkcija ir vienotas valsts politikas realizētāja pasažieru un kravu pārvadājumu jomā. Tās darbība galvenokārt saistīta ar sabiedriskā transporta - pasažieru pārvadājumu ar autobusu un vilcienu - plānošanu, licenču izsniegšanu kravu un pasažieru komercpārvadājumiem un atļauju izsniegšanu starptautisko pārvadājumu veikšanai.