Ogres Valsts ģimnāzijai cels jaunu ēku

Rīga, 5.marts, LETA. Ogres novada pašvaldība izsludinājusi iepirkumu jaunas skolas un sporta ēkas projektēšanai un būvniecībai Ogres Valsts ģimnāzijas vajadzībām, aģentūra LETA uzzināja pašvaldībā.

Jaunais ēku komplekss paredzēts Ogres teritorijā, starp Meža prospektu, Zaķu ielu un Dzilnas ielu.

Iepirkuma rezultātā paredzēts tuvāko divu gadu laikā projektēt un uzbūvēt jaunu videi draudzīgu energoefektīvu un ergonomiski aprīkotu ēku kompleksu ģimnāzijas vajadzībām, kas sastāvēs no jaunas skolas ēkas un sporta halles ar labiekārtotu teritoriju.

Ogrē kopš 2016.gada notiek projekts izglītības iestāžu mācību vides uzlabošanai, izmantojot Eiropas Reģionālās attīstības fonda līdzfinansējumu.

Iepirkums izsludināts Eiropas Reģionālās attīstības fonda atbalstītā projektā "Uzlabot vispārējās izglītības iestāžu mācību vidi Ogres novadā", kura kopējās izmaksas ir vairāk nekā 6 miljoni eiro.

Projektā līdz šim jau realizētas vairākas aktivitātes Ogres 1.vidusskolā - veikti mācību kabinetu remonti un pārbūve, mācību kabinetu aprīkojuma piegāde, esošo inženiertīklu pārbūve un atjaunošana, LED apgaismojuma izbūve vidusskolas sporta zālē, digitālo mācību līdzekļu iegāde, kā arī izbūvēts un aprīkots āra sporta stadions.

Patlaban Ogres 1.vidusskolā notiek multifunkcionālās zāles būvprojekta izstrāde un būvdarbu apjomu precizēšana, lai jau šā gada vasarā varētu veikt pārbūves darbus skolas ēdināšanas blokā un pilnībā pārbūvēt esošo skolas ēkas ieejas vestibilu izbūvējot lasītavu un sporta nodarbību telpas.