"Baltvilla" SPA – vieta, kur iemurrāties labsajūtā

Foto: Baltvilla.lv
Foto: Baltvilla.lv

Pieklusinātas balsis, slāpēti trokšņi, maigi ēterisko eļļu aromāti – sandalkoks, citruss, kumelītes, pa kādai piparmētru notij. Liega gaisma un mierpilnas kustības. Nē, tā vēl nav paradīze, bet tuvākais paradīzei, kas Latvijā pieejams – "Baltvilla" SPA. Vieta, kur apstāties un parūpēties par vissvarīgāko cilvēku – par Jums. Kāpēc tieši "Baltvilla" SPA? Lasiet tālāk un pārliecinieties, ka tā ir īstā vieta, kur atgūt enerģiju, mundrumu un dzīvesprieku. Reizēm, lai tiktu galā ar ikdienas rūpēm, psihoterapija nemaz nav nepieciešama, pietiek ar SPA.

Labsajūtas atgūšanas rituāli "Baltvilla" SPA
SPA procedūras nav tikai pasākums veselības un labsajūtas uzlabošanai – tās sniedz daudz vairāk –  palīdz nedaudz apstāties un palūkoties uz sevi no malas caur profesionāļa rūpēm un ļauj būt savas dzīves galvenajai personai. Tā ir brīnišķīga sajūta, vajag tikai ļauties. Un atliek vien izvēlēties.

SPA masāžas – profesionāls masieris parūpēsies par Jūsu ķermeņa labsajūtu no matu galiņiem līdz papēžiem, kas ne tikai palīdzēs atjaunot ikdienas skrējienā pagurušo muskuļu tonusu, bet arī veicinās ādas tvirtumu un dzīvīgu mirdzumu:
   • arommasāža – masāža ar dabīgām eļļām,
   • relaksējošā masāža – atslābinoša masāža cīņai ar hronisko nogurumu,
   • anti stresa masāža – atbrīvo no trauksmes un uztraukuma,
   • klasiskā masāža – klasiska vērtība, kas paredzēta asinsrites un limfas plūsmas uzlabošanai, pasīvo muskuļu izkustināšanai un dažādu muskuļu sāpju likvidēšanai,
   • eksotiskās masāžas – šokolādes masāža, karsto akmeņu masāža, havajiešu "Lomi-Lomi" masāža, Taizemes pēdu masāža, Champi – ajūrvēdas masāža galvai.
SPA sejai – īpašas procedūras Jūsu vizītkartes – sejas ādas – palutināšanai un kopšanai
SPA ķermenim – ādas skaistuma un zemādas slāņa iepriecināšanai tiek piedāvātas pīlinga un ietīšanas procedūras
SPA rituāli – vairāku SPA procedūru komplekts īpašai labsajūtai
SPA diviem – SPA masāžas un rituāli tiem, kas romantiskā gaisotnē vēlas dalīties priekā un labsajūtā ar mīļoto cilvēku
SPA kungiem – procedūras relaksācijai un spēku atjaunošanai
SPA ar nakšņošanu – "Baltvilla" SPA piedāvājumos ir pieejama arī nakšņošana viesnīcā, lai pēc atslābinošajām un relaksējošajām procedūrām nebūtu jāmēro ceļš mājup, bet varētu turpināt baudīt mierpilno atpūtu ērtā viesnīcas numuriņā.

"Baltvilla" SPA piedāvātās procedūras sejai
Seja ir pirmais, kas tiek pamanīts, sastopot jaunus cilvēkus. Par to ir laikus jārūpējas, lai pirmais iespaids allaž paliktu patīkams. Tālāk norādītas dažas "Baltvilla" SPA piedāvātās procedūras sejai.

SPA sejas masāža – uzlabo asinsriti, novērš grumbiņu veidošanos, uzlabo sejas krāsu, atslābina sejas muskulatūru, un tas vien jau piešķir otro jaunību!
Franču šarms ar "Algologie" sejas kosmētiku – pīlings un masāža, kā arī sejas maska un sejas ādas palutināšana ar īpašu sejas krēmu.
Anti-age sejas procedūra ar cilmes šūnām no "Biodroga" – veicina ādas atjaunināšanos, ar liftinga efektu, piešķir starojošu izskatu.
Ekskluzīva kaviāra sejas procedūra no "Biodroga" – vislabākā procedūra prasīgai ādai, kas sniedz acīmredzamu efektu un lielisku relaksāciju. Uzlabo mikrocirkulāciju ādā, samazina krunciņas.

"Baltvilla" SPA ir iespēja parūpēties par visu ķermeni, ne tikai par seju. Kad miesa ir izmasēta, aprūpēta un apčubināta, arī gars jūtas pacilāts. Pulss nomierinās, ieelpas kļūst dziļākas, acīs parādās mirdzums. Atliek vien saposties burvīgām vakariņām viesnīcas restorānā, lai pēc tam tīksmi iegrimtu mīkstos pēļos. Tā nav izredzēto privilēģija, jo "Baltvilla" SPA gaida ikvienu. Parūpējieties par sevi – tas ir pelnīti!