Rekonstruēts tilts pār Rankas upi Ogresgalā

Publicitātes foto
Publicitātes foto

Pagājušajā gadā tika saņemts VAS "Latvijas Valsts ceļi" atzinums, ka Rankas tilts pār Ogres upi Ogresgala pagastā ir bīstamā tehniskā stāvoklī. Lai neradītu apdraudējumu satiksmes dalībniekiem, pašvaldība pieņēma lēmumu to slēgt un tiltu rekonstruēt.

Kā pilsētas informācijas portālu Ogre24.lv informēja Ogres novada pašvaldības būvinženieris Elmārs Drātnieks, pašvaldība izsludināja iepirkumu un 2014.gada 18.septembrī parakstīja līgumu ar SIA "8 CBR" par autoceļa tilta (caurtekas) rekonstrukciju Ogresgala pagastā, Ogres novadā. Darbu izpildes termiņš bija noteikts šī gada 1.jūlijs, bet sakarā ar iepriekš neplānotiem darbiem tas tika pagarināts līdz 15.jūlijam. Šobrīd darbi ir pabeigti un notiek dokumentācijas sagatavošana objekta nodošanai ekspluatācijā.

Projekta ietvaros pār Rankas upi ir ieguldīta liela diametra caurteka, kas nodrošinās ūdens caurlaidību gan pavasaros, gan rudeņos, ieguldīts "Citrus Solution" sakaru kabelis, noasfaltēts ceļa posms virs un līdz caurtekai, teritorija labiekārtota, uzstādītas aizsargbarjeras.

Kopējās darbu izmaksas – 134 881,01 eiro.
Viss par: p24