Vīriešu uzvalku un kreklu šūšanas darbnīca, drēbnieks vīriešiem "VITKA Atelier"

Vīriešu uzvalku un kreklu šūšanas darbnīca "VITKA Atelier" piedāvā augstākās kvalitātes apģērbu šūšanu pēc pasūtījuma un plašu audumu izvēli no pasaulē atzītākajiem ražotājiem.

Vīriešu uzvalku un kreklu šūšanas darbnīca

Vīriešu uzvalku un kreklu šūšanas darbnīca "VITKA Atelier" piedāvā augstākās kvalitātes apģērbu šūšanu pēc pasūtījuma un plašu audumu izvēli no pasaulē atzītākajiem ražotājiem.

Krekli tiek šūti, vispirms izvēloties to stilu, siluetu, apkakles, aproces un kabatas veidu, kā arī audumu. Šūšanā tiek izmantoti tikai kvalitatīvi audumi, diegi un furnitūra.

Vīriešu uzvalku un kreklu šūšanas darbnīca piedāvā klasisku apģērbu izgatavošanu pēc mēriem. Katrs apģērbs top pēc individuāliem klienta auguma mēriem, individuāli izstrādāta dizaina, izvēloties kvalitatīvu audumu no tādiem ražotājiem kā Scabal, Holland&Sherry Dormeuil, Vitale Barberis Canonico un Ermenegildo Zegna. Uzvalks tapšanas brīdī tiek vairākkārtīgi pielaikots un atbilstoši koriģēts.

Vīriešu uzvalku un kreklu šūšanas darbnīca "VITKA Atelier" garantē, ka katra uzvalka detaļai tiek pievērsta vienlīdz liela uzmanība – sākot ar audumu līdz pat pogcaurumiem. Kvalitatīvs rezultāts ir galvenā prioritāte. Uzvalks tiek izgatavots divu līdz četru nedēļu laikā.

Drēbnieks vīriešiem

Drēbnieks vīriešiem darina kreklus, mēteļus, virsjakas, uzvalkus un aksesuārus tradicionālā drēbnieku darbnīcā, visaugstākajā kvalitātes līmenī.

Darbnīcas "VITKA Atelier" drēbnieka pieredze ilgu gadu gaitā darbā ar visprasīgākajiem klientiem Kazahstānā un Amerikā devusi rūdījumu pamanīt, perfekcionisms un izkopta stila izjūta palīdz radīt nevainojamu apģērbu katram klientam.

Drēbnieks vīriešiem konstruē, modelē piegrieztnes, piegriež un izgatavo tērpus, ņemot vērā klienta vēlmes un individuāli veiktus mērus. Šāda pieeja ļauj iegūt klientam perfekti pielāgotu tērpu, kas piestāvēs augumam un individuālajam stilam.

Drēbnieks vīriešiem vispirms apspriež ar klientu viņa vēlmes un noņem mērus, pēc kuriem izveido piegrieztnes. Pēc visu nepieciešamu priekšdarbu veikšanas, drēbnieks uzsāk apģērba izgatavošanu, ievērojot tekstilmateriālu saderību un izvēloties atbilstošu furnitūru.

Drēbnieks vīriešiem arī konsultē kungus jautājumos par garderobi,  sākot no kaklasaites un kabatlakatiņa pieskaņošanas uzvalkam, krāsu un tekstūru izvēli, līdz individuālā stila izveidei un garderobes komplektēšanai, jautājumos par elegantu ikdienišķo stilu un lietišķo etiķeti.