Ziņu sākumlapa
 
Sabiedrība
Politika
Būvniecība
Medicīna
Ekonomika
Firmas.lv ziņas
Pilsētas svētki
Sports »
Izklaide »
Izglītība
Dzīvesstils
Policijas ziņas
Temati
 
TOP ziņas
Šodien
Vakar
7 dienās
 
Ievietot ziņu
 • Ceturtdiena, 02.augusts (2012), 14:06 , Ogre24.lv

  Atcelta Dailes teātra viesizrāde Ikšķilē

  • Atzīmēt
  • Izdrukāt

  • Foto: Ogre24.lv
   Aktiera veselības problēmu dēļ atcelta Dailes teātra viesizrāde "Amour fou" 10.augustā Ikšķilē. Iegādātās biļetes uz 10.augustā Ikšķiles tautas namā paredzēto izrādi "Amour fou" aicinām nodot biļešu tirdzniecības vietās jeb izmantot uz izrādēm "Pirmā grēka līcis" vai "Zagļi", informē  Liene Jakovļeva, Dailes teātra sabiedrisko attiecību vadītāja.

   Jāatgādina, ka plkst.17.00 Tīnūžu tautas nama pagalmā tiks spēlēta Ērika Hānberga gandrīz kāzu reportāža Kārļa Auškāpa režijā "Pirmā grēka līcis", kas pulcē kopā Dailes teātra vecākās paaudzes aktieru labākos spēkus. Plkst.20.00 Ikšķiles estrādē būs iespēja noskatīties Rūdolfa Blaumaņa joku lugu ar dziedāšanu "Zagļi", ko iestudējis Kārlis Auškāps.

   Biļešu cena uz izrādi "Zagļi" ir četri lati, uz izrādi "Pirmā grēka līcis" - astoņi lati. Pensionāriem tiek piedāvāta iespēja iegādāties biļetes uz izrādēm "Zagļi" un "Pirmā grēka līcis" ar 50% atlaidi.

   Dailes teātra Skatītāja kartes un abonementu īpašniekiem biļetēm uz visiem pasākumiem tiek piemērota 25% atlaide. Pērkot grupu biļetes, no 10 līdz 19 cilvēkiem - atlaide 10%, sākot no 20 cilvēkiem - atlaide 20%.  •