Vietējās ziņas

 • Lietotu auto tirdzniecība un norakstīšana – viss, kas Tev par to jāzina

  Foto: Shutterstock.com

  Praktiski ikvienam autovadītājam dzīvē pienāk brīdis, kad iepriekšējais auto savu ir nokalpojis vai gluži vienkārši gribas jaunāku, lielāku, ērtāku, ekonomiskāku vai kādā citā veidā labāku automašīnu. Šādos brīžos skaidrs ir viens – laiks pētīt, ko piedāvā auto pārdošanas sludinājumi, vai doties uz kādu no autoplačiem / auto saloniem, lai atrastu savu jauno automašīnu. Taču ne mazāk aktuāls jautājums ir par to, ko iesākt ar savu veco transportlīdzekli, tāpēc esam apkopojuši padomus, kā pārdot, norakstīt vai noņemt no uzskaites lietotu automašīnu.

 • 5 idejas, ko noderīgu uzdāvināt pirmklasniekam

  Katru gadu 1. septembris ir Zinību diena, to svinam un atzīmējam jau kopš astoņdesmitajiem gadiem. Tā ir nozīmīga diena ikvienam skolēnam. It īpaši tiem, kuri uz skolu dodas pašu pirmo reizi, sākot mācības 1. klasē. Mazais pirmklasnieks uz skolu nes puķes audzinātājai, saposies dodas uz svinīgo pasākumu. 

 • 8 lietas, kas vecākiem jāatceras, rūpējoties par savu bērnu zobiem

  Veseli un skaisti zobi visa mūža garumā sākas jau bērnībā, kad parādās pirmie piena zobiņi. Tāpēc vecākiem jābūt apbruņotiem ar nepieciešamo informāciju par to, kad un kā kopt bērna zobus, kad un cik bieži bērns jāved pie zobu speciālistiem. 

 • Reklāma un sludinājumi Ogrē aktīvajiem un sapņotājiem

  Publicitātes foto

  Aktīvā dzīvesveida piekritēji un ceļotāji un tie, kas meklē piedzīvojumus un vēlas atrast skaistākās Latvijas vietas, – viņi visi reizi pa reizei ir sastopami Ogrē, kur ir iespējams baudīt visdažādākā veida izklaides un atpūtu. Sākot ar apskates vietām, kuras varēs apmeklēt dodoties pārgājienā, beidzot ar gardām pusdienām vai vakariņām kādā no Ogres jaukajām kafejnīciņām. Šī ir vieta, kuru viegli iemīlēt, kurā ir jauki cilvēki un patīkama noskaņa. Jāpiemin, ka šī ir arī viena no vietām, no kuras nāk daudzi Latvijā pazīstami cilvēki, kas iekarojuši mūsu sirdis ar savu daiļradi vai dzirkstošo personību. 

 • Logunams.lv logi – tavi logi uz pasauli!

  Publicitātes foto

  Ja rodas problēmas ar logu atvēršanu, ja, tos aizverot, paliek spraugas, ja logi svīst ciet, ja jūtat vēja pūsmas vai vienkārši ārpasaules trokšņi par daudz ielaužas jūsu mājoklī – tās ir drošas pazīmes, ka pienācis laiks mainīt logus! Vislabāk šo darbu uzticēt profesionāļiem ar daudzu gadu pieredzi, piemēram, firmai Logunams.lv, jo viņi citu vidū izceļas ar pieredzi, plašu PVC logu piedāvājumu klāstu, pilna servisa logu montāžas pakalpojumiem un individuālu pieeju katram klientam. 

 • 5 veidi, kā pareiza zāles pļaušana un kopšana uzlabo mauriņu

  Foto: Pixabay.com / Pexels

  Lekna, zaļa zāle un skaisti iekopts pagalms ir ikviena nama vizītkarte. Taču, lai zālienu diendienā saglabātu vienmērīgu un biezu, tam nepieciešama arī atbilstoša kopšana – zāles pļaušana, laistīšana, tīrīšana, vēdināšana un mēslošana. Turpini lasīt un uzzini, ko ņemt vērā, lai Tava pagalma zāliens vienmēr izskatītos veselīgs un acij tīkams!

 • 5 situācijas, 1 risinājums – kredīti internetā kā operatīvs palīgs

  Foto: Shutterstock.com

  Vasara ir īstais piedzīvojumu laiks, kad sirds iepukstas straujāk, samanot iespēju īstenot jau sen iecerētu un izsapņotu ierakstu tavā "To Do" listē. Taču, kā jau visur un vienmēr, pastāv 50% iespēja, ka kaut kas var noiet greizi. Mierinājumam – tieši tikpat liela ir iespēja, ka viss izdosies lieliski. Bet ko darīt, ja tomēr īstenojas ne tik patīkamais scenārijs? Steidzami jāmeklē risinājums, lai šis mazais starpgadījums kategoriski neizbojātu visu piedzīvojuma noskaņu. Viens no operatīvajiem palīgiem dažādos neparedzētos gadījumos, kas ieguvuši finansiālu raksturu, ir kredīti internetā. To, kurās piecās vasaras brīvdienās iespējamās negaidītās situācijās kredīti internetā var kļūt par Tavu visparocīgāko risinājumu, noskaidro raksta turpinājumā!Raksts tapis sadarbībā ar ViaSMS.

 • Kā apgrozāmie līdzekļi un to cikls ietekmē uzņēmējdarbību?

  Foto: Shutterstock.com

  Apgrozāmie līdzekļi ir viena no svarīgākajām uzņēmējdarbības sastāvdaļām, tāpēc nepieciešama vienmērīga un paredzama to plūsma. Taču kā rīkoties, ja vēlaties palielināt uzņēmuma apgriezienus, bet apgrozāmie līdzekļi nav nepieciešamajā apjomā? Atbildes uz šo un citiem jautājumiem par apgrozāmajiem līdzekļiem meklējiet raksta turpinājumā!

 • Pastaigu jeb sporta bērnu rati — kas jāņem vērā, tos iegādājoties

  Publicitātes foto

  Bērnu rati ir pietiekami dārgs un svarīgs pirkums, lai to neizdarītu steigā un mirkļa iespaidā. Tāpēc, tuvojoties brīdim, kad mazulis varēs no lielajiem un smagajiem guļamajiem ratiem pārcelties uz kompaktajiem un ērtajiem sporta jeb pastaigu ratiem, laikus jāsāk izpētīt pieejamie modeļi, to specifikācija un arī cenas. Tas ļaus īstajā brīdī iegūt pastaigu ratus, kas atbildīs vēlamajām kvalitātes un komforta prasībām, kā arī būs pieejami no finansiālā aspekta.  

 • 5 noderīgi padomi piemērotāko riepu izvēlē

  Publicitātes foto

  Pienākot brīdim, kad jāiegādājas jaunas auto riepas, dažkārt rodas arī virkne jautājumu – kā izvēlēties piemērotāko risinājumu? Kā atrast kvalitatīvas riepas, taču nepārmaksāt? Tādēļ, lai sniegtu atbildes uz aktuālajiem jautājumiem, kā arī riepu iegādes procesu padarītu vienkāršāku, piedāvājam vairākus ieteikumus, kas var palīdzēt iegādāties labas, konkrētajai vajadzībai piemērotas riepas.