Vietējās ziņas

 • Ogres novadā ieviesīs iedzīvotāju un skolēnu kartes

  Jelgava, 23.aug., LETA. Ogres novadā sāksies iedzīvotāju un skolēnu kartes ieviešana, apstiprinot noteikumus par kartes noformēšanas, izsniegšanas, lietošanas un anulēšanas kārtību, šodien lēmusi Ogres novada dome.

 • Ogrē šonedēļ atklās par 462 516 eiro pārbūvēto bērnudārzu

  Rīga, 22.aug., LETA. 24.augustā pēc pārbūves tiks atklāta pirmsskolas izglītības iestāde Parka ielā 1 Ogrē, kuras rekonstrukcija izmaksāja 462 516 eiro, aģentūra LETA uzzināja Ogres novada pašvaldībā.

 • Reklāma un sludinājumi Ogrē aktīvajiem un sapņotājiem

  Publicitātes foto

  Aktīvā dzīvesveida piekritēji un ceļotāji un tie, kas meklē piedzīvojumus un vēlas atrast skaistākās Latvijas vietas, – viņi visi reizi pa reizei ir sastopami Ogrē, kur ir iespējams baudīt visdažādākā veida izklaides un atpūtu. Sākot ar apskates vietām, kuras varēs apmeklēt dodoties pārgājienā, beidzot ar gardām pusdienām vai vakariņām kādā no Ogres jaukajām kafejnīciņām. Šī ir vieta, kuru viegli iemīlēt, kurā ir jauki cilvēki un patīkama noskaņa. Jāpiemin, ka šī ir arī viena no vietām, no kuras nāk daudzi Latvijā pazīstami cilvēki, kas iekarojuši mūsu sirdis ar savu daiļradi vai dzirkstošo personību. 

 • Atklāj defektus pirms diviem gadiem par 1,6 miljoniem eiro pārbūvētajā Mālkalnes prospektā Ogrē

  Tirdzniecības centra "Origo" un biznesa centra "Origo One" būvlaukums.

  Jelgava, 17.aug., LETA. Līdz 24.augustam SIA "Ceļu būves firma "Binders" apņēmusies izlabot defektus, kas atklājušies pirms diviem gadiem par 1,6 miljoniem eiro izbūvētajā Mālkalnes prospektā Ogrē, aģentūra LETA uzzināja Ogres novada pašvaldībā.

 • Kārtējo reizi pārceļ Ogres gājēju tuneļa liftu izbūves termiņu

  Gājēju tunelis pie Centrālās dzelzceļa stacijas.

  Jelgava, 16.aug., LETA. Pilnsabiedrība "Guliver Construction" kārtējo reizi lūgusi pašvaldību pagarināt Ogres gājēju tuneļa liftu izbūves termiņu, aģentūra LETA uzzināja Ogres novada pašvaldībā.

 • Ķeipenes pamatskolai meklēs jaunu direktoru

  Jelgava, 16.aug., LETA. 23.augustā Ogres novada domes sēdē deputāti lems par darba tiesisko attiecību pārtraukšanu ar Ķeipenes pamatskolas direktoru Māri Siliņu, aģentūra LETA uzzināja domē.

 • Mototrase "Zelta zirgs" 

  Mototrase "Zelta zirgs" ir vieta, kur Latvijā katru gadu tiek rīkoti Pasaules un Eiropas čempionātu pasākumi motokrosā. Papildus sacensībām motocentrs ikdienā ir pieejams arī sportistu treniņiem.

 • Zirgu izjādes "Egles" 

  Zirgu izjādes "Egles" apmeklētājiem piedāvā izjādes ar zirgiem, kā arī vizināšanos zirgu pajūgā vai kamanās. Sportistiem pieejams konkūra laukums. 

 • Z/S "Saulītes"

  Z/S "Saulītes" apmeklētājeim piedāvā plašas atpūtas iespējas. Te pieejams kempings- telšu vietas, ugunskura un piknika vietas un trelieru pieslēgums. 

 • Daugavas spēkstaciju muzejs 

  Daugavas spēkstaciju muzejs izveidots 1995. gadā un atrodas Daugavas kreisajā krastā, Ķeguma spēkstacijas teritorijā. Muzejs vāc, apkopo un eksponē visu trīs Daugavas hidroelektrostaciju (HES) dokumentus, priekšmetus, foto, kino un videomateriālus no to projektēšanas sākuma līdz mūsdienām.