Vietējās ziņas

 • 5 noderīgi padomi piemērotāko riepu izvēlē

  Publicitātes foto

  Pienākot brīdim, kad jāiegādājas jaunas auto riepas, dažkārt rodas arī virkne jautājumu – kā izvēlēties piemērotāko risinājumu? Kā atrast kvalitatīvas riepas, taču nepārmaksāt? Tādēļ, lai sniegtu atbildes uz aktuālajiem jautājumiem, kā arī riepu iegādes procesu padarītu vienkāršāku, piedāvājam vairākus ieteikumus, kas var palīdzēt iegādāties labas, konkrētajai vajadzībai piemērotas riepas. 

 • Kāds mops ir vislabākais gan mājoklim, gan birojam?

  Foto: Shutterstock.com

  Mops ir grīdas uzkopšanas inventārs, ar kura palīdzību telpas būs tīras daudz ātrāk, bez liekas piepūles un raizēm. Jūs varat samazināt ūdens un sadzīves ķīmijas izmantošanas daudzumu pat par 85%, izvēloties kvalitatīvas grīdas mazgāšanas slotas jeb mopus. Kādu vislabāk izvēlēties?

 • Ratus taisa ziemā, skursteni tīra pavasarī

  Foto: Shutterstock.com

  Beidzot arī Latvijas iedzīvotājus sākusi lutināt saulīte, un gaiss pilns pavasara. Sajūsminoties par sen gaidīto pavasari, dodamies pie dabas, tiekamies ar draugiem un baudām spirdzinošo gaisu. Tomēr īstam saimniekam būtu jāpatur prātā sen zināmais teiciens, ka ratus taisa ziemā, bet kamanas – vasarā. Uzņēmuma FN Serviss speciālisti iesaka pieturēties pie savlaicīgas sagatavošanās principa arī ugunsdrošības jautājumos un aicina iztīrīt dūmvadus apkures sezonas beigās, lai nākamās sezonas sākumā par to vairs nebūtu jāuztraucas! 

 • Uzlabojot satiksmes drošību, uz Daugavpils šosejas starp Ikšķili un Ogri likvidēs kreisos pagriezienus

  Rīga, 20.apr., LETA. Uzlabojot satiksmes drošību uz Daugavpils šosejas (A6), šosejas 32,07 kilometrā starp Ikšķili un Ogri, kur satiksme notiek pa divām braukšanas joslām katrā virzienā, krustojumā uz Elkšņiem plānots likvidēt kreisos pagriezienus, kas tiek klasificēti kā manevri ar visaugstāko drošības risku, aģentūru LETA informēja VAS "Latvijas Valsts ceļi" (LVC). 

 • "Ogres namsaimnieka" reorganizācija jāpaveic lūdz 1.jūlijam

  Valmiera, 19.apr., LETA. Līdz 1.jūlijam jāreorganizē pašvaldības aģentūra "Ogres namsaimnieks", nolemts šodienas domes sēdē.

 • Ikšķilē par 180 863 eiro ierīkos bērnu rotaļlaukumu un autostāvvietu

  Valmiera, 18.apr., LETA. Bērnu laukuma un autostāvvietas izbūve Ikšķilē izmaksās 180 863 eiro bez pievienotās vērtības nodokļa, liecina Iepirkumu uzraudzības biroja informācija.

 • Kvalitatīvi pavadīts laiks sporta bārā!

  Publicitātes foto

  Nevari izvēlēties, vai sirdij tuvāks ir basketbols vai futbols, varbūt tomēr hokejs? Neviens no draugiem nevar izbrīvēt laiku, lai kopā ar tevi noskatītos gada notikumu sportā? Vai mājās, skatoties spēli, ir nedaudz garlaicīgi, jo trūkst, ar ko pārrunāt notiekošo? Varbūt vienkārši esi nedaudz izsalcis gan burtiskā, gan pārnestā nozīmē pēc kāda sportiska kumosa? Tad pavisam noteikti ir jādodas uz sporta bāru Optibet, jo šeit pieejams viss nepieciešamais, lai katrs atrastu sev kāroto un nepieciešamo!

 • Spāņu valodas kursi iesācējiem – redzesloka paplašināšanai

  Foto: Pixabay.com

  Ja vēlaties iemācīties ko jaunu un paplašināt savu redzesloku, lielisks variants ir spāņu valodas kursi iesācējiem. Tie ļaus iegūt pamatzināšanas vienā no populārākajām pasaules valodām, kā arī interesanti pavadīt laiku kopā ar citiem valodas apguvējiem.

 • Ogres novada pašvaldības priekšsēdētājs Egils Helmanis pērn domē nopelnījis 25 969 eiro

  Valmiera, 3.apr., LETA. Ogres novada domes priekšsēdētājs Egils Helmanis (VL-TB/LNNK) pērn par darbu domē nopelnījis 25 969 eiro, liecina Valsts ieņēmumu dienestā iesniegtā valsts amatpersonas deklarācija.

 • Kur ķert pavasari – bezmaksas piknika vietas Rīgā un tās apkārtnē

  Foto: Pixabay.com

  Lai arī cik daudz nebūtu pieejamas izklaides iespējas Rīgā, brīdī, kad nokūst sniegs un saule sāk sildīt vairāk, ikvienam gribas izrauties no ikdienas rutīnas un kopā ar saviem mīļajiem doties tuvāk dabai. Plānojot savu brīvdienu maršrutu ir noderīgi zināt, kur atrodamas bezmaksas piknika vietas Rīgā un tās tuvākajā apkaimē.