Banner 980x90

Fiksēti un elastīgi elektrības tarifi jūsu uzņēmumam

Ņemot vērā šī brīža notikumus pasaulē, elektroenerģijas cenas ir strauji pieaugušas. Un tas rosinājis ikvienu izvērtēt savus šī tik nozīmīgā resursa izmantošanas paradumus. Īpaši aktuāli tas ir uzņēmumiem, kuru ikdienas elektrības patēriņa apjoms ir ļoti augsts. Straujais elektrības cenu pieaugums mudina ne tikai pārskatīt elektroenerģijas patēriņu, lai rastu risinājumus, kā stabilizēt savas izmaksas, bet arī izskatīt, vai esošie līgumi ar elektrības tirgotājiem uzņēmumam ir izdevīgi un atbilst reālajām vajadzībām. 

Tā kā ikvienam ir iespēja brīvi mainīt elektrības pakalpojumu sniedzēju, dažādām vajadzībām atbilstoši elektrības tarifi un individuāli piedāvājumi, ir faktori, kas ļauj elektroenerģijas pircējiem izdarīt piemērotāko un finansiāli optimālāko izvēli. 

“Ignitis Latvija” – izdevīga elektroenerģija uzņēmumiem

Energoresursu tirgotājs SIA “Ignitis Latvija” biznesa klientiem veiksmīgi nodrošina elektroenerģiju, dabasgāzi, saules paneļu uzstādīšanu un veic elektroauto uzlādes staciju ierīkošanu jau gandrīz desmit gadus. “Ignitis Latvija” ir Lietuvā esošā UAB “Ignitis” meitasuzņēmums, tāpēc šis ir uzņēmums ar lielu starptautisku pieredzi biznesa klientu apkalpošanā un spēju nodrošināt tiem individuālu pieeju, konkurētspējīgas cenas un vajadzībām atbilstošus elektrības tarifus. 

  • Fiksēti elektrības tarifi

Uzņēmuma “Ignitis Latvija” elektrības pakalpojumu klāstā biznesa klientiem ir iespēja iegādāties elektrību par fiksētu cenu. Fiksētie elektrības tarifi ir piemēroti klientiem, kuri dod priekšroku paredzamām ikmēneša izmaksām, jo pakalpojuma maksa tiek aprēķināta saskaņā ar līgumā norādīto fiksēto likmi un nav atkarīga no tirgus cenas svārstībām. Šādi tarifi nodrošinās stabilitāti gadījumos, kad elektrības cenas biržā palielinās, tādējādi ļaujot izvairīties no finanšu riskiem, un gadījumos, kad elektrības cenas pieaug – ietaupīt.

  • Elektroenerģija par elastīgu cenu

Klientiem, kuri ir gatavi riskēt un par elektroenerģiju maksāt cenu, kas atbilst tirgus situācijai, piemērots būs elastīgs elektrības tarifs. Lai šis elektrības tarifs nestu iecerēto finansiālo labumu, regulāri jāseko līdzi elektrības cenai biržā un jāpielāgo patēriņš, attiecīgi patērējot vairāk elektrības tad, kad cena ir lētāka. Šāds elektrības tarifs ir ieteicams, ja uzņēmumam apjomīgākos darbus ir iespējams veikt naktīs un nedēļas nogalēs, kad cena biržā ir viszemākā. Taču, nesekojot līdzi elektrības patēriņam un cenām, līdzekļu ietaupījuma vietā var tikt pie lielākiem izdevumiem, nekā cerēts.

  • Elektrība no atjaunīgiem enerģijas avotiem

Rūpējoties par vidi, uzņēmums “Ignitis Latvija” saviem klientiem piedāvā iegādāties elektrību, kas ražota, izmantojot atjaunīgo jeb zaļo enerģiju. Zaļās enerģijas izmantošana ir lielisks veids, kā uzlabot sava zīmola tēlu, jo arvien vairāk patērētāju izvērtē un izvēlas tos uzņēmumus, kas ir videi draudzīgi. Arī šajā gadījumā, ņemot vērā savu elektrības patēriņu un vajadzības, klientam ir iespēja izvēlēties starp fiksēto un elastīgo plānu. Kā arī ir iespējams noslēgt līgumus ar fiksētu termiņu vai neierobežotu darbības laiku.

“Ignitis Latvija” piedāvā saviem klientiem izvēlēties tiem piemērotāko elektrības tarifu plānu un nodrošina iespēju saņemt uzņēmumam individuāli veidotu sadarbības un cenas piedāvājumu atkarībā no elektrības patēriņa un reālajām vajadzībām. 

Vairāk par elektrības tarifiem un citiem “Ignitis Latvija” produktiem uzzināsiet ignitis.lv.

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu