"LNK Industries" iesniegusi sūdzību par skolas un sporta ēkas būvniecības iepirkumu Ogrē

Rīga, 21.aug., LETA. AS "LNK Industries" iesniegusi sūdzību Iepirkumu uzraudzības birojam (IUB) par Ogres novada pašvaldības izsludināto iepirkumu, kurā paredzēts izraudzīties skolas un sporta ēkas būvprojekta izstrādātāju, būvnieku un autoruzraudzības nodrošinātāju, liecina paziņojums IUB mājaslapā.

Kā aģentūrai LETA stāstīja Ogres novada pašvaldības pārstāvis Nikolajs Sapožņikovs, "LNK Industries" ir iesniegusi sūdzību par atklāta konkursa nolikuma prasībām. 

Pašvaldībai līdz 26.augustam IUB ir jāsniedz paskaidrojumi par "LNK Industries" iesniegumā minētajiem faktiem. Līdz ar to atklāta konkursa nolikumā minētajā termiņā, proti, 26.augustā piedāvājumu atvēršanas sanāksme nenotiks. Ieinteresētie piegādātāji var iesniegt piedāvājumus Elektronisko iepirkumu sistēmā, bet atvēršanas sanāksme nenotiks, līdz tiks izskatīts "LNK Industries" iesniegums IUB, teica Sapožņikovs.

Viņš informēja, ka pašlaik iepirkuma procedūra nav pārtraukta, bet, iespējams, tiks pagarināts tās termiņš.

Savukārt "LNK Industries" sabiedrisko attiecību un mārketinga projektu vadītāja Inga Domka sacīja, kamēr "LNK Industries" iesniegtā sūdzība nav izskatīta, uzņēmums no komentāriem atturas.

Skolu un sporta ēku plānots uzbūvēt divu gadu laikā Ogrē teritorija starp Meža prospektu, Zaķu ielu un Dzilnas ielu.