Mirdzošas dāvanu idejas no Nela Gems

Viens no latviešu pašmāju zīmoliem Nela Gems ražo skaistas rotaslietas ar Swarovski kristāliem. Tā piedāvājumā ir dažādas rotas, kas varētu būt izcila dāvana sievietei svētkos. 

Swarovski kristāli ir skaisti un mirdzoši, kas padara tos par lieliskām rotaslietu sastāvdaļām. Katrs saules stars ļauj tiem mirdzēt spožāk un līdz ar to arī izrotāt sievietes dabīgo skaistumu. Arī viens no latviešu pašmāju zīmoliem Nela Gems ražo skaistas rotaslietas, kas veidotas no Swarovski kristāliem un pērlēm.

Šajā rakstā lasi vairāk par Nela Gems rotaslietu piedāvājumu, kas ir izcils variants dāvanai sievietei svētkos. 

Nela Gems rotaslietas ar Swarovski kristāliem un pērlēm
Swarovski kristāli izstaro neapšaubāmu eleganci un skaistumu – tāpēc tas ir tik pieprasīts materiāls, ko izmantot rotaslietu darināšanā. Nela Gems jau vairāku gadu garumā ir ieguvis tūkstošiem atbalstītāju.

Mirdzošas rotaslietas no Swarovski kristāliem patīk katrai sievietei, jo tie spēj rotaslietas padarīt piemērotas gan ikdienai, gan arī īpašiem notikumiem. Rotaslietas ar Swarovski kristāliem ievērojami izceļ sievietes skaistumu un lieliski papildina jebkuru apģērba komplektu ikdienā un arī īpašās svētku reizēs.  

Zīmola Nela Gems rotaslietu piedāvājums ir ļoti plašs, tāpēc ir piemērots katras sievietes gaumei. Vairums Nela Gems rotaslietu ir greznas un mirdzošas – piemērotas, lai skaisti sapucētos un dotos uz kādu pasākumu vai balli. Tomēr starp plašo rotu klāstu ko elegantu un skaistu iespējams atrast arī ikdienas valkāšanai, katrai dienai piešķirot mirdzumu. 

Rotaslietas iespējams iegādāties nelagems.com mājaslapā. Tas ir ātrs un ērts veids, kā nesteidzīgi apskatīt plašo rotaslietu klāstu un veikt sev piemērotu izvēli. 


Kvalitatīvi sudraba auskari ar kristāliem vai pērlēm
Apzeltīti, sudraba un nerūsējošā tērauda auskari no Nela Gems ar Swarovski kristāliem tiek veidoti no antialerģiskiem materiāliem, kas neapsūbē. Zīmola piedāvājumā ir kvalitatīvi un  skaisti sudraba auskari ar mirdzošiem kristāliem. 

Sākot ar maiga toņa nagliņauskariem, turpinot ar košām bārkstīm ar mirdzošu kristālu, beidzot ar grezniem svētku auskariem ar vairākiem kristāliem. Visi piedāvājumā esošie Nela Gems auskari ir ar izsniegtu Swarovski sertifikātu un pieejami dažādās krāsās.

Mirdzoši gredzeni ar krāsainiem kristāliem
Liela un mirdzoša kristāla gredzens ir katras sievietes sapnis, ko Nela Gems arī cenšas realizēt. Mirdzošie sudraba gredzeni ir pieejami dažādos dizainos – gan ar vienu kristālu, gan arī ar diviem un trīs kristāliem īpašākam izskatam. Jaunums šobrīd ir Nela Gems gredzeni, kas veidoti zieda formā. 

Jāpiebilst, ka zīmols labprāt sadarbojas un pieņem pasūtījumus no klientiem ar individuālām vēlmēm. Tā kā iespējams mainīt ne vien krāsas, bet atsevišķos gadījumos arī rotaslietu dizainu.  


Sievišķīgas un personalizējamas kaklarotas
Nela Gems piedāvājumā ir arī skaistas Swarovski kaklarotas apzeltītā vai apsudrabotā furnitūrā. Piedāvājums ir ļoti plašs un, tieši tāpat kā ar auskariem, arī kaklarotas iespējams pielāgot gan ikdienas gaitām, gan arī svinīgiem pasākumiem.

Kaklarotu piedāvājumā ir pieejamas visdažādākās kaklarotas – ar iniciāļa kristāla burtiem, ar personalizētu medaljonu gravējumiem, ar pērlēm, neredzamās kaklarotas ar kristāliem utt. Katras sievietes gaumei cita kaklarota!

Mirdzošas Swarovski rokassprādzes
Nela Gems zīmols pirmsākumos vislielāko atzinību izpelnījās ar mirdzošajām rokassprādzēm. Tas bija viens no pirmajiem zīmola produktiem, kas izpelnījās vislielāko slavu un popularitāti. 

Plašajā rokassprādžu piedāvājumā iespējams atrast lielu kristālu rokassprādzes, gaumīgas ķēdītes, dabīgo akmeņu mirdzošās rokassprādzes, sarkanā diega aizsardzības aproces, pērļu rokassprādzes un vēl daudzus citus rotaslietu dizainus. 

Nela Gems dāvanu karte
Mirdzošas rotaslietas ar Swarovski kristāliem ir romantiska dāvana svētkos, kas tās saņēmējai ļaus sajusties īpašai, skaistai un novērtētai. Skaistas rotaslietas ir dāvana, ko spēj novērtēt katra sieviete. 

Vēloties kādam uzdāvināt Nela Gems rotas, lieliska izvēle ir Nela Gems dāvanu karte. Tādā veidā dāvanas saņēmēja varēs pati izvēlēties savai gaumei visatbilstošāko rotaslietu, kā arī piemērotāko kristālu – gan pēc krāsas, gan pēc formas.

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu