Moderna zobārstniecība visai ģimenei

Pieredzējuši un iejūtīgi zobārsti, mājīgas zobārstniecības telpas un iespēja vienuviet saņemt pakalpojumus gan pieaugušajiem, gan bērniem – to visu un vēl vairāk klienti saņem "Dr. Apines klīnikā", kas ir pirmā zobārstniecība Rīgā ar ģimenisku sajūtu. 

Darbs "Dr. Apines klīnikā" norit, sekojot līdzi jaunākajām tehnoloģijām un tendencēm zobārstniecībā, kā arī par prioritāti vienmēr izvirzot augstu pakalpojumu kvalitāti un klientu labsajūtu. Zobārstniecības klīnikā pieejams plašs pakalpojumu klāsts, kuru nodrošina profesionālu speciālistu komanda.

Zobu pārbaudes un speciālistu konsultācijas
Profilaktiskas zobu pārbaudes ir daļa no pilnvērtīgas zobu aprūpes. Pārbaudes nepieciešams veikt vismaz reizi gadā, lai zobārsts varētu sekot līdzi mutes veselībai un laikus pamanīt problēmas to agrīnā stadijā, kad tās ir vieglāk novērst bez nopietnām manipulācijām un lieliem izdevumiem. 

"Dr. Apines klīnikā" iespējams arī saņemt visu zobārstniecības speciālistu konsultācija, lai noskaidrotu, kā vislabāk risināt klientam aktuālās mutes veselības un estētikas problēmas. Vajadzības gadījumā tiek sastādīts individuāls ārstēšanas plāns, kam sekot, lai iegūtu vēlamo rezultātu – veselīgu un skaistu smaidu.

Labošana un ārstēšana ar modernākajām metodēm
Klīnikas speciālisti tiks galā ar jebkuras sarežģītības zobu problēmām, veicot atbilstošu ārstēšanu un labošanu – kanālu ārstēšanu, plombēšanu un citas procedūras. Ar jaunākajām metodēm un tehnoloģijām tiek panākts iespējami labākais rezultāts, lai atjaunotu zoba veselību, funkcionalitāti un estētiku. Zobu labošana visbiežāk notiek ar baltā hēlija plombām, ja zaudēta mazāk nekā puse zoba, vai zobu onlejām, kas ir laboratorijā radītas porcelāna plombas, ja zaudētā zoba daļa ir lielāka par pusi.

Bērnu zobārstniecība ar iejūtīgiem speciālistiem
Bērnu zobārstniecība ir sensitīva nozare, kas prasa no speciālistiem īpašu sagatavotību un psiholoģisko noturību. "Dr. Apines klīnikā" ar bērniem strādā paši iejūtīgākie un pacietīgākie speciālisti, kuri atrod kopīgu valodu ar katru mazo pacientu, lai arī cik viņš būtu sabijies. Klīnikā īpaši padomāts par bērniem patīkamu un rosinošu vidi, rotaļlietām un arī multfilmām, kuras var skatīties procedūras laikā.

Zobu higiēnas un balināšanas procedūras
"Dr. Apines zobārstniecības klīnikā" tiek nodrošinātas arī tādas zobu veselības un estētikas procedūras kā zobu higiēna un zobu balināšana. Zobu higiēnai ir ļoti būtiska loma mutes veselības nodrošināšanā. Šo procedūru ieteicams profilaktiskos nolūkos veikt 1-2 reizes gadā. Arī bērniem jau no 2-3 gadu vecuma jādodas uz zobu higiēnas procedūrām. Zobu higiēnas laikā tiek noņemts mīkstais un citais aplikums un iztīrītas grūti pieejamās vietas. Regulāra zobu higiēna mazina risku iegūt zobu bojājumus un zaudēt zobus, novērš sliktu elpu, uztur smaganas veselīgas un uzlabo zobu toni.

Zaudēto zobu aizstāšana ar protēzēm un implantiem
Pieredzējušie klīnikas speciālisti spēs atrast piemērotākos risinājumus, kā aizstāt zaudētos zobus. "Dr. Apines klīnikā" tiek veikta gan zobu protezēšana, gan implantu ievietošana. Ar šīm metodēm iespējams aizvietot gan atsevišķus zobus, gan zobu grupas, gan atjaunot zobu rindas pilnīgas to zaudēšanas gadījumā. 

SOS zobārstniecība un vizītes sestdienās
Klientu vajadzības un ērtības ir klīnikas prioritāte, tāpēc ir padomāts, kā pakalpojumus padarīt pieejamākus. Tas paveikts, ieviešot pieņemšanu laikus arī sestdienās, kā arī SOS pakalpojumu, kas akūtos gadījumos ļauj pie zobārsta tikt jau nākamajā dienā. Zobu sāpes ir vienas no nepatīkamākajām, kādas vien varam iedomāties, tāpēc "Dr. Apines klīnika" rūpējas par to, lai klienti akūtās situācijās saņemtu palīdzību pēc iespējas ātrāk.

Atlaides un īpašie piedāvājumi ar Ģimenes karti
"Dr. Apines klīnika" ir parūpējusies par saviem lojālajiem klientiem, ieviešot īpašu Ģimenes karti. Karti iespējams saņemt, ja klīniku apmeklē vismaz divi vienas ģimenes locekļi. Ar šo karti noteiktiem pakalpojumiem tiek piešķirta atlaide līdz 10%, kā arī pieejami īpašie Ģimenes kartes piedāvājumi.