Vietējās ziņas

 • IK "Ķeipenieši" 

  IK "Ķeipenieši" meistari ir piparkūku cepēji jau četrās paaudzēs. "Ķeipeniešu" piparkūkas no pārējo ražotāju produkcijas atšķiras ar savu vizuālo noformējumu un garšas īpatnībām. Meistari lepojas ar to, ka piparkūku ražošanas procesā netiek izmantotas pārtikas piedevas vai krāsvielas, tā vietā glazūrām tiek izmantotas dabīgās sulas. 

 • Ķeipenes Kino muzejs

  Ķeipenē atrodas vienīgā pasaulē publiski apskatāmā ekspozīcija, kura veltīta kino dižgaram – režisoram Sergejam Eizenšteinam. Tāpat Kino muzejā apskatāma bāka – navigācijas tornis ar aeronavigācijas uguni, kas uzbūvēta 2000. gadā starptautiskā kinoforuma Arsenāls ietvaros.

 • Izbraucieni ar husky suņiem "Forsteros"

  Kempings "Foresteri" piedāvā apmeklētājiem iespēju izbraukt husky suņu pajūgā. Šobrīd "Foresteros" ir 12 Sibīrijas haskiji un tiek veidots arī sacensību pajūgs no Aļaskas haskijiem, kura pirmie divi suņi jau importēti uz Latviju. 

 • Publiskā observatorija Suntažos

  Ja debesis neklāj mākoņi, nav miglas un nokrišņu, tad novērojumus observatorijā var veikt gan dienā, gan naktī. Daļējas mākoņainības gadījumā iespējams vērot Sauli vai Mēnesi, ja šie objekti ir redzami. 

 • Ogres pilsētas vēsturiskā apbūve un skvērs

  Ogres pilsētas Brīvības iela ir ievērojama ar savu 20. gs. 20 – 30. gadu arhitektūru. Te savu talantu rādījuši izcili meistari kā Vladimirs Šervinskis, Indriķis Blakenburgs, Eduards Smurģis, Dāvids Zariņš un citi, kuru veidotās ēkas mūsdienās pārsvarā ir valsts vai vietējas nozīmes arhitektūras pieminekļi. 

 • Dabas parks "Ogres Zilie kalni"

  Dabas parks "Ogres Zilie kalni" ir Eiropas nozīmes (Natura 2000) īpaši aizsargājama dabas teritorija. Tās lielāko daļu aizņem Latvijā ļoti rets biotops – skujkoku meži uz osiem. 

 • Latvijas Gaidu un Skautu muzejs

  Latvijas Gaidu un Skautu muzejs ir vienīgais šāda veida muzejs Baltijas valstīs. Muzejs dibināts 1991. gadā, saistībā ar Gaidu un Skautu organizācijas darbības atjaunošanu Latvijā. 

 • Ogres Vēstures un Mākslas muzejs

  Muzeja ēka ir arhitektūras piemineklis, un tā celta 1927. gadā kā vasarnīca. Pats muzejs dibināts 1981. gadā, un to iekļauj 0,7 ha liels parks. Šobrīd tajā glabājas vairāk nekā 34 tūkstoši priekšmetu, kuri vēsta par Ogres pilsētas un rajona vēsturi. 

 • Dendroloģiskais parks "Lazdukalni" 

  Dendroloģiskais parks "Lazdukalni" ir 5,9 ha liels parks Pārogrē, kas tautā saukts arī par Špakovska parku. Dendroloģiskajā parkā aug 421 sugu koki, košumkrūmi un 7000 dažādi stādījumi.

 • Logunams.lv logi – tavi logi uz pasauli!

  Publicitātes foto

  Ja rodas problēmas ar logu atvēršanu, ja, tos aizverot, paliek spraugas, ja logi svīst ciet, ja jūtat vēja pūsmas vai vienkārši ārpasaules trokšņi par daudz ielaužas jūsu mājoklī – tās ir drošas pazīmes, ka pienācis laiks mainīt logus! Vislabāk šo darbu uzticēt profesionāļiem ar daudzu gadu pieredzi, piemēram, firmai Logunams.lv, jo viņi citu vidū izceļas ar pieredzi, plašu PVC logu piedāvājumu klāstu, pilna servisa logu montāžas pakalpojumiem un individuālu pieeju katram klientam.