Vietējās ziņas

 • Logunams.lv logi – tavi logi uz pasauli!

  Publicitātes foto

  Ja rodas problēmas ar logu atvēršanu, ja, tos aizverot, paliek spraugas, ja logi svīst ciet, ja jūtat vēja pūsmas vai vienkārši ārpasaules trokšņi par daudz ielaužas jūsu mājoklī – tās ir drošas pazīmes, ka pienācis laiks mainīt logus! Vislabāk šo darbu uzticēt profesionāļiem ar daudzu gadu pieredzi, piemēram, firmai Logunams.lv, jo viņi citu vidū izceļas ar pieredzi, plašu PVC logu piedāvājumu klāstu, pilna servisa logu montāžas pakalpojumiem un individuālu pieeju katram klientam. 

 • 5 veidi, kā pareiza zāles pļaušana un kopšana uzlabo mauriņu

  Foto: Pixabay.com / Pexels

  Lekna, zaļa zāle un skaisti iekopts pagalms ir ikviena nama vizītkarte. Taču, lai zālienu diendienā saglabātu vienmērīgu un biezu, tam nepieciešama arī atbilstoša kopšana – zāles pļaušana, laistīšana, tīrīšana, vēdināšana un mēslošana. Turpini lasīt un uzzini, ko ņemt vērā, lai Tava pagalma zāliens vienmēr izskatītos veselīgs un acij tīkams!

 • 5 situācijas, 1 risinājums – kredīti internetā kā operatīvs palīgs

  Foto: Shutterstock.com

  Vasara ir īstais piedzīvojumu laiks, kad sirds iepukstas straujāk, samanot iespēju īstenot jau sen iecerētu un izsapņotu ierakstu tavā "To Do" listē. Taču, kā jau visur un vienmēr, pastāv 50% iespēja, ka kaut kas var noiet greizi. Mierinājumam – tieši tikpat liela ir iespēja, ka viss izdosies lieliski. Bet ko darīt, ja tomēr īstenojas ne tik patīkamais scenārijs? Steidzami jāmeklē risinājums, lai šis mazais starpgadījums kategoriski neizbojātu visu piedzīvojuma noskaņu. Viens no operatīvajiem palīgiem dažādos neparedzētos gadījumos, kas ieguvuši finansiālu raksturu, ir kredīti internetā. To, kurās piecās vasaras brīvdienās iespējamās negaidītās situācijās kredīti internetā var kļūt par Tavu visparocīgāko risinājumu, noskaidro raksta turpinājumā!Raksts tapis sadarbībā ar ViaSMS.

 • Kā apgrozāmie līdzekļi un to cikls ietekmē uzņēmējdarbību?

  Foto: Shutterstock.com

  Apgrozāmie līdzekļi ir viena no svarīgākajām uzņēmējdarbības sastāvdaļām, tāpēc nepieciešama vienmērīga un paredzama to plūsma. Taču kā rīkoties, ja vēlaties palielināt uzņēmuma apgriezienus, bet apgrozāmie līdzekļi nav nepieciešamajā apjomā? Atbildes uz šo un citiem jautājumiem par apgrozāmajiem līdzekļiem meklējiet raksta turpinājumā!

 • Pastaigu jeb sporta bērnu rati — kas jāņem vērā, tos iegādājoties

  Publicitātes foto

  Bērnu rati ir pietiekami dārgs un svarīgs pirkums, lai to neizdarītu steigā un mirkļa iespaidā. Tāpēc, tuvojoties brīdim, kad mazulis varēs no lielajiem un smagajiem guļamajiem ratiem pārcelties uz kompaktajiem un ērtajiem sporta jeb pastaigu ratiem, laikus jāsāk izpētīt pieejamie modeļi, to specifikācija un arī cenas. Tas ļaus īstajā brīdī iegūt pastaigu ratus, kas atbildīs vēlamajām kvalitātes un komforta prasībām, kā arī būs pieejami no finansiālā aspekta.  

 • 5 noderīgi padomi piemērotāko riepu izvēlē

  Publicitātes foto

  Pienākot brīdim, kad jāiegādājas jaunas auto riepas, dažkārt rodas arī virkne jautājumu – kā izvēlēties piemērotāko risinājumu? Kā atrast kvalitatīvas riepas, taču nepārmaksāt? Tādēļ, lai sniegtu atbildes uz aktuālajiem jautājumiem, kā arī riepu iegādes procesu padarītu vienkāršāku, piedāvājam vairākus ieteikumus, kas var palīdzēt iegādāties labas, konkrētajai vajadzībai piemērotas riepas. 

 • Kāds mops ir vislabākais gan mājoklim, gan birojam?

  Foto: Shutterstock.com

  Mops ir grīdas uzkopšanas inventārs, ar kura palīdzību telpas būs tīras daudz ātrāk, bez liekas piepūles un raizēm. Jūs varat samazināt ūdens un sadzīves ķīmijas izmantošanas daudzumu pat par 85%, izvēloties kvalitatīvas grīdas mazgāšanas slotas jeb mopus. Kādu vislabāk izvēlēties?

 • Ratus taisa ziemā, skursteni tīra pavasarī

  Foto: Shutterstock.com

  Beidzot arī Latvijas iedzīvotājus sākusi lutināt saulīte, un gaiss pilns pavasara. Sajūsminoties par sen gaidīto pavasari, dodamies pie dabas, tiekamies ar draugiem un baudām spirdzinošo gaisu. Tomēr īstam saimniekam būtu jāpatur prātā sen zināmais teiciens, ka ratus taisa ziemā, bet kamanas – vasarā. Uzņēmuma FN Serviss speciālisti iesaka pieturēties pie savlaicīgas sagatavošanās principa arī ugunsdrošības jautājumos un aicina iztīrīt dūmvadus apkures sezonas beigās, lai nākamās sezonas sākumā par to vairs nebūtu jāuztraucas! 

 • Kvalitatīvi pavadīts laiks sporta bārā!

  Publicitātes foto

  Nevari izvēlēties, vai sirdij tuvāks ir basketbols vai futbols, varbūt tomēr hokejs? Neviens no draugiem nevar izbrīvēt laiku, lai kopā ar tevi noskatītos gada notikumu sportā? Vai mājās, skatoties spēli, ir nedaudz garlaicīgi, jo trūkst, ar ko pārrunāt notiekošo? Varbūt vienkārši esi nedaudz izsalcis gan burtiskā, gan pārnestā nozīmē pēc kāda sportiska kumosa? Tad pavisam noteikti ir jādodas uz sporta bāru Optibet, jo šeit pieejams viss nepieciešamais, lai katrs atrastu sev kāroto un nepieciešamo!

 • Spāņu valodas kursi iesācējiem – redzesloka paplašināšanai

  Foto: Pixabay.com

  Ja vēlaties iemācīties ko jaunu un paplašināt savu redzesloku, lielisks variants ir spāņu valodas kursi iesācējiem. Tie ļaus iegūt pamatzināšanas vienā no populārākajām pasaules valodām, kā arī interesanti pavadīt laiku kopā ar citiem valodas apguvējiem.