Vietējās ziņas

 • Tematiskā dzimšanas dienas ballīte bērnudārzniecei – idejas un ieteikumi

  Bērna pirmajos dzīves gados vecāki cenšas katru savas atvases dzimšanas dienu padarīt par ļoti īpašu notikumu, ko iemūžina skaistās bildēs. Nereti gatavošanās dzimšanas dienai sākas jau daudzus mēnešus iepriekš, lai paspētu parūpēties par neskaitāmi daudziem sīkumiem. 

 • Kredīts biznesam pret nekustamā īpašuma ķīlu – attīsties un pelni vairāk

  Kreditēšanas pakalpojumu specifika šobrīd ir ļoti plaša. Katrs var izvēlēties savām vajadzībām un mērķiem piemērotu naudas aizdevumu. Kredīti pieejami gan privātpersonām, gan uzņēmējiem, lai īstenotu savus plānus. Kredīts tieši biznesa vajadzībām kļūst arvien populārāks, jo arvien vairāk cilvēku uzdrīkstas no darba ņēmējiem kļūt par darba devējiem un dibina savus uzņēmumus, kļūst par saimnieciskās darbības veicējiem.

 • Lieli un mazi, dārgi un lēti akumulatori – kurš ir piemērotākais tavam auto?

  Piemērota akumulatora izvēle savam auto ir svarīga, lai nodrošinātu uzticamu un ilgstošu braukšanu. Bez laba akumulatora korekta automašīnas darbība nav iespējama, jo akumulators ir atbildīgs par dzinēja iedarbināšanu un elektroiekārtu darbības uzturēšanu. Tas tāpat nodrošina iespēju uzlādēt elektroierīces, uzturēt drošības sistēmu darbību un mūzikas atskaņošanu – pat tad, kad dzinējs ir izslēgts. Šajā rakstā palīdzēsim tev noskaidrot vai lēti akumulatori vienmēr ir sliktāki par dārgiem, kam jāpievērš īpaša uzmanība un kā atrast sev piemērotāko!

 • Kādos gadījumos bīdāmie vārti būs piemēroti jūsu īpašumam

  Īpašuma norobežošanai ar žogu un vārtiem ir gan estētiski, gan drošības apsvērumi. Tādā veidā iezīmējam sava īpašuma robežas un neļaujam nepiederošiem iekļūt teritorijā. Tas, kādus vārtus uzstādīt savam īpašumam, ir katra saimnieka ziņā, bet parasti tas ir praktiskos apsvērumos balstīts lēmums.

 • Kāpēc iecienītāko sporta spēli doties skatīties uz Optibet sporta bāru?

  Domājot par savu iecienītāko sporta spēļu un pārraižu vērošanu televīzijā, ir pienācis brīdis nomainīt ierasto dīvānu pretī TV un doties ārpus mājas uz vietu, kur skatīšanās būs daudz aizraujošāka un baudāmāka. Tieši tā, ja vēl neesi to izdarījis, Tev noteikti jāizmanto iespēja doties uz Optibet sporta bāru, kas sniegs Tev pilnīgi atšķirīgu sporta spēļu skatīšanās pieredzi! 

 • Pērk mežu uz godīguma principiem

  Kas ir visvairāk pirktā lieta vai prece mūsu valstī? Ja pasekotu piedāvājumiem, kas ievietoti sludinājumu portālos vai citos masu saziņas līdzekļos, varētu secināt, ka viens no biežāk ievietotajiem sludinājumiem ir ar tekstu: "Pērk mežu"!

 • 6 simptomi, ar kuriem vajadzētu vērsties pie neirologa

  Veselība ir pats dārgākais, kas ikvienam no mums ir. Tomēr pārāk bieži mēs par to domājam novēloti, jau tad, kad ir dažādi simptomi vai jau ilgāku laiku esam cietuši sāpes, diskomfortu, dzīves kvalitātes pazemināšanos. 

 • Neformālā riepu terminu vārdnīca

  Nezinātājs pat nenojautīs, ka patiesībā automašīnu riepu iegāde, riepu maiņa un serviss ir vesela pasaule, kur ir savas problēmas, savi noteikumi un, protams, arī savi termini, kas jāzina, lai šajā pasaulē iekļautos un orientētos. Lūk,neliels ieskats šīs pasaules valodā ar neformāliem, neakadēmiskiem terminu skaidrojumiem! 

 • Kurš labāks – atsperu vai putu matracis?

  Uzdot jautājumu par to, kuru matraci labāk izvēlēties – putu vai atsperu, ir tas pats, kas vaicāt, kura piedeva ir labāka – kečups vai sinepes. Ikviens cilvēks ir atšķirīgs, tādēļ arī gaumes, vajadzības un vēlmes mēdz atšķirties, tajā skaitā, arī, ja runājam par matračiem un to pildījumu. Un, protams, nav arī viena standarta jeb pareizās izvēles, jo, kā tas redzams matraču veikalā Erti.lv, variantu ir ļoti daudz. 

 • Kas ir mutiskā tulkošana?

  Mūsdienās bieži uzskata, ka mutiskā tulkošana neatšķiras no rakstiskās, taču patiesībā ir runa par dažādiem procesiem. Kamēr rakstiskie tulkojumi ir saistīti ar rakstveida materiālu, piemēram, dokumentu, mājaslapu, mārketinga tekstu un cita veida informācijas tulkošanu, mutiskā tulkošana notiek uzreiz saziņas laikā. Tulkošana mutiski ir ļoti atbildīgs process, kas prasa virkni zināšanu, pieredzi un prasmes.