Vietējās ziņas

 • Kas ir mutiskā tulkošana?

  Mūsdienās bieži uzskata, ka mutiskā tulkošana neatšķiras no rakstiskās, taču patiesībā ir runa par dažādiem procesiem. Kamēr rakstiskie tulkojumi ir saistīti ar rakstveida materiālu, piemēram, dokumentu, mājaslapu, mārketinga tekstu un cita veida informācijas tulkošanu, mutiskā tulkošana notiek uzreiz saziņas laikā. Tulkošana mutiski ir ļoti atbildīgs process, kas prasa virkni zināšanu, pieredzi un prasmes.

 • Peintbola parks bērnu un vecpuišu ballītēm, korporatīviem pasākumiem

  Foto: GUNSnLASERS.lv

  Peintbols telpās vai āra laukumos ir sportiska un azartiska izklaide gan dažāda vecuma spēlētājiem, gan dažādos pasākumos. Ne velti šī spēle ir iecienīta kā dzimšanas dienas un vecpuišu ballītes svinēšana, gan team-building pasākums kopā ar kolēģiem vai komandas biedriem. Ja arī Tu gribi piedzīvot ko īpašāku nekā parasti, uzzini, kurš peintbola parks piedāvā plašas izklaides iespējas vairākās lokācijās!

 • Siltinātie angāri no sendviča tipa paneļiem – ekonomiska izvēle

  Vadoties pēc savām vajadzībām un vēlmēm, mūsdienās iespējams iegādāties dažādu konstrukciju angārus – gan lokveida, gan ar taisnām sienām. Tāpat pieejami arī dažādi to materiāli – gan metāla, gan PVC un citi. Taču ir vēl arī trešais veids, kā angāri iedalās – siltinātie un nesiltinātie. Šajā rakstā mazliet tuvāk aplūkosim siltinātos angārus. 

 • 7 cilvēku tipi, kurus iespējams sastapt sporta bārā

  Hokeja, futbola, basketbola un citu spēļu vērošana sporta bārā iedarbojas uz cilvēkiem atšķirīgi. Kāds skatās spēli bez liekām emocijām, cits aizrautīgi dzīvo līdzi katram zaudējumam un uzvarai, liekot par to manīt arī citiem apmeklētājiem. Sporta bārā nudien nekad nav garlaicīgi.

 • 6 iemesli, kāpēc rudenī un ziemā atpūtai izvēlēties SPA

  Regulāra un kvalitatīva atpūta ir vajadzīga ikvienam, tā ir kā vitamīnu un enerģijas pote, kas ļauj uzturēt veselu ķermeni, garu, prātu, stiprina imunitāti. Tāpat svarīgi brīvo laiku un atpūtu plānot, izdarot apzinātas izvēles. Katram gadalaikam ir savas priekšrocības un noskaņa, kas arī ietekmē, kā izvēlamies pavadīt brīvo laiku. 

 • Kad un cik bieži jāapmeklē ginekologs?

  Ginekologs ir sievietes reproduktīvās veselības sargs. Sievietes zina, ka viņām jāapmeklē ginekologs, jo tieši viņa kompetencē ir visi ar intīmo veselību saistītie jautājumi. Tomēr ne vienmēr valda pietiekam izpratne par to, kad un cik bieži tad vajadzētu viesoties ginekologa kabinetā. 

 • Auto kredīts – salīdzini, pirms aizņemies

  Automašīnas iegāde ir nozīmīgs pirkums ļoti daudzu cilvēku dzīvē. Tā paver plašas pārvietošanās iespējas, tāpēc arvien vairāk cilvēku mūsdienās domā par auto iegādi. Ko darīt, ja šobrīd nav nepieciešamie naudas līdzekļi tās iegādei? Protams, noder auto kredīts. To piedāvā daudzi Latvijā populāri aizdevēji. Pirms mesties pie kredīta noformēšanas noteikti ir vērts tos salīdzināt. 

 • Tēja un viss nepieciešamais tās baudīšanai – Esmilukafiju.lv

  Tējai, līdzīgi kā kafijai, ir senas gatavošanas un baudīšanas tradīcijas, kas nāk no dažādām valstīm. Pasaulē ir dažādi tējas baudītāji – tādi, kas to lieto ikdienā, tādi, kas to dzer tikai īpašos gadījumos un tādi, kas pamīšus lieto gan kafiju, gan tēju. Lai arī kuram no šiem tipiem tu piederētu, visos gadījumos ir svarīgi atrast kvalitatīvu un tieši Tev piemērotu tēju. 

 • Palīgs kredītu salīdzināšanā

  Kuram gan nav nācies mazliet aizņemties līdz nākamajai algai no draugiem, paziņām vai ģimenes locekļiem? Varbūt Tu esi to cilvēku skaitā, kuriem bankā reģistrēts kredīts uz apjomīgāku naudas summu? Kā izvēlēties izdevīgāko risinājumu, ja vēlies nopirkt māju jaunajai ģimenei, taču iekrāt nekādi neizdodas? Talkā nāk dažādas kredītdevēju iestādes, kuras ir gatavas izlīdzēt dažādās dzīves situācijās.  

 • Autoskola Ogrē – Presto

  Sēšanās pie auto stūres ir ļoti aizraujošs brīdis katra cilvēka dzīvē. Tas ir pagrieziena punkts, lielāka atbildība un pienākumi, taču arī vairāk neatkarības un brīvības. Mūsu katra stāsts ir atšķirīgs, katram ir savs laiks, iemesli un iespējas, kas nosaka, kad kļūstam par autovadītājiem, bet neizbēgams ir fakts, ka katram atkal ir jākļūst par kursantu.