Vietējās ziņas

 • 6 iemesli, kāpēc rudenī un ziemā atpūtai izvēlēties SPA

  Regulāra un kvalitatīva atpūta ir vajadzīga ikvienam, tā ir kā vitamīnu un enerģijas pote, kas ļauj uzturēt veselu ķermeni, garu, prātu, stiprina imunitāti. Tāpat svarīgi brīvo laiku un atpūtu plānot, izdarot apzinātas izvēles. Katram gadalaikam ir savas priekšrocības un noskaņa, kas arī ietekmē, kā izvēlamies pavadīt brīvo laiku. 

 • Kad un cik bieži jāapmeklē ginekologs?

  Ginekologs ir sievietes reproduktīvās veselības sargs. Sievietes zina, ka viņām jāapmeklē ginekologs, jo tieši viņa kompetencē ir visi ar intīmo veselību saistītie jautājumi. Tomēr ne vienmēr valda pietiekam izpratne par to, kad un cik bieži tad vajadzētu viesoties ginekologa kabinetā. 

 • Auto kredīts – salīdzini, pirms aizņemies

  Automašīnas iegāde ir nozīmīgs pirkums ļoti daudzu cilvēku dzīvē. Tā paver plašas pārvietošanās iespējas, tāpēc arvien vairāk cilvēku mūsdienās domā par auto iegādi. Ko darīt, ja šobrīd nav nepieciešamie naudas līdzekļi tās iegādei? Protams, noder auto kredīts. To piedāvā daudzi Latvijā populāri aizdevēji. Pirms mesties pie kredīta noformēšanas noteikti ir vērts tos salīdzināt. 

 • Tēja un viss nepieciešamais tās baudīšanai – Esmilukafiju.lv

  Tējai, līdzīgi kā kafijai, ir senas gatavošanas un baudīšanas tradīcijas, kas nāk no dažādām valstīm. Pasaulē ir dažādi tējas baudītāji – tādi, kas to lieto ikdienā, tādi, kas to dzer tikai īpašos gadījumos un tādi, kas pamīšus lieto gan kafiju, gan tēju. Lai arī kuram no šiem tipiem tu piederētu, visos gadījumos ir svarīgi atrast kvalitatīvu un tieši Tev piemērotu tēju. 

 • Palīgs kredītu salīdzināšanā

  Kuram gan nav nācies mazliet aizņemties līdz nākamajai algai no draugiem, paziņām vai ģimenes locekļiem? Varbūt Tu esi to cilvēku skaitā, kuriem bankā reģistrēts kredīts uz apjomīgāku naudas summu? Kā izvēlēties izdevīgāko risinājumu, ja vēlies nopirkt māju jaunajai ģimenei, taču iekrāt nekādi neizdodas? Talkā nāk dažādas kredītdevēju iestādes, kuras ir gatavas izlīdzēt dažādās dzīves situācijās.  

 • Autoskola Ogrē – Presto

  Sēšanās pie auto stūres ir ļoti aizraujošs brīdis katra cilvēka dzīvē. Tas ir pagrieziena punkts, lielāka atbildība un pienākumi, taču arī vairāk neatkarības un brīvības. Mūsu katra stāsts ir atšķirīgs, katram ir savs laiks, iemesli un iespējas, kas nosaka, kad kļūstam par autovadītājiem, bet neizbēgams ir fakts, ka katram atkal ir jākļūst par kursantu. 

 • Lietotu auto tirdzniecība un norakstīšana – viss, kas Tev par to jāzina

  Foto: Shutterstock.com

  Praktiski ikvienam autovadītājam dzīvē pienāk brīdis, kad iepriekšējais auto savu ir nokalpojis vai gluži vienkārši gribas jaunāku, lielāku, ērtāku, ekonomiskāku vai kādā citā veidā labāku automašīnu. Šādos brīžos skaidrs ir viens – laiks pētīt, ko piedāvā auto pārdošanas sludinājumi, vai doties uz kādu no autoplačiem / auto saloniem, lai atrastu savu jauno automašīnu. Taču ne mazāk aktuāls jautājums ir par to, ko iesākt ar savu veco transportlīdzekli, tāpēc esam apkopojuši padomus, kā pārdot, norakstīt vai noņemt no uzskaites lietotu automašīnu.

 • 5 idejas, ko noderīgu uzdāvināt pirmklasniekam

  Katru gadu 1. septembris ir Zinību diena, to svinam un atzīmējam jau kopš astoņdesmitajiem gadiem. Tā ir nozīmīga diena ikvienam skolēnam. It īpaši tiem, kuri uz skolu dodas pašu pirmo reizi, sākot mācības 1. klasē. Mazais pirmklasnieks uz skolu nes puķes audzinātājai, saposies dodas uz svinīgo pasākumu. 

 • 8 lietas, kas vecākiem jāatceras, rūpējoties par savu bērnu zobiem

  Veseli un skaisti zobi visa mūža garumā sākas jau bērnībā, kad parādās pirmie piena zobiņi. Tāpēc vecākiem jābūt apbruņotiem ar nepieciešamo informāciju par to, kad un kā kopt bērna zobus, kad un cik bieži bērns jāved pie zobu speciālistiem. 

 • Reklāma un sludinājumi Ogrē aktīvajiem un sapņotājiem

  Publicitātes foto

  Aktīvā dzīvesveida piekritēji un ceļotāji un tie, kas meklē piedzīvojumus un vēlas atrast skaistākās Latvijas vietas, – viņi visi reizi pa reizei ir sastopami Ogrē, kur ir iespējams baudīt visdažādākā veida izklaides un atpūtu. Sākot ar apskates vietām, kuras varēs apmeklēt dodoties pārgājienā, beidzot ar gardām pusdienām vai vakariņām kādā no Ogres jaukajām kafejnīciņām. Šī ir vieta, kuru viegli iemīlēt, kurā ir jauki cilvēki un patīkama noskaņa. Jāpiemin, ka šī ir arī viena no vietām, no kuras nāk daudzi Latvijā pazīstami cilvēki, kas iekarojuši mūsu sirdis ar savu daiļradi vai dzirkstošo personību.