Mototrase "Zelta zirgs" 

Mototrase "Zelta zirgs" ir vieta, kur Latvijā katru gadu tiek rīkoti Pasaules un Eiropas čempionātu pasākumi motokrosā. Papildus sacensībām motocentrs ikdienā ir pieejams arī sportistu treniņiem.

Pēc daudzu sportistu, funkcionāru un līdzjutēju vērtējuma motocentrs "Zelta Zirgs" ir viens no labākajiem motocentriem Eiropā un pasaulē. To nosaka gan lieliskā motocentra infrastruktūra un sakoptā vide, gan interesantā trase, ko uzskata par vienu no sarežģītākajām Eiropā. Trase būvēta tā, lai līdzjutēji varētu to pilnībā pārredzēt un pilnībā sekot visai sacensību norisei.

Adrese: Oškalni, Rembrates pagasts, Ķeguma novads
Tālrunis: 29232355
Mājas lapa: www.kegumanovads.lv
GPS koordinātes: 56.750652, 24.742928

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu
Pilseta24.lv neatbild pievienotajiem lasītāju komentāriem, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Pilseta24.lv patur tiesības liegt komentēšanas iespēju. Komentāros publicējamā teksta garums ir ierobežots līdz 1000 zīmēm. Nereģistrētiem lietotājiem ir aizliegta HTML un hipersaišu publicēšana!
Komentāri (0)