Banner 980x90

Meklēšanas rezultāti

Izbraucieni ar husky suņiem "Forsteros"

Izbraucieni ar husky suņiem "Forsteros"

"Foresteri", Madlienas pagasts, Ogres novads, LV-5045
Komentāri
Kempings "Foresteri" piedāvā apmeklētājiem iespēju izbraukt husky suņu pajūgā. Šobrīd "Foresteros" ir 12 Sibīrijas haskiji un tiek veidots arī sacensību pajūgs no Aļaskas haskijiem, kura pirmie divi suņi jau importēti uz Latviju. 
IK "Ķeipenieši" 

IK "Ķeipenieši" 

"Kalnāji", Ķeipenes pagasts, Ogres novads, LV-5062
Komentāri
IK "Ķeipenieši" meistari ir piparkūku cepēji jau četrās paaudzēs. "Ķeipeniešu" piparkūkas no pārējo ražotāju produkcijas atšķiras ar savu vizuālo noformējumu un garšas īpatnībām. Meistari lepojas ar to, ka piparkūku ražošanas procesā netiek izmantotas pārtikas piedevas vai krāsvielas, tā vietā glazūrām tiek izmantotas dabīgās sulas. 
Ķeipenes Kino muzejs

Ķeipenes Kino muzejs

Ķeipenes dzelzceļa stacija, Ķeipenes pagasts, Ogres novads, LV-5062
Komentāri
Ķeipenē atrodas vienīgā pasaulē publiski apskatāmā ekspozīcija, kura veltīta kino dižgaram – režisoram Sergejam Eizenšteinam. Tāpat Kino muzejā apskatāma bāka – navigācijas tornis ar aeronavigācijas uguni, kas uzbūvēta 2000. gadā starptautiskā kinoforuma Arsenāls ietvaros.
Suntažu muižas pils

Suntažu muižas pils

Suntažu vidusskola, Suntaži, Suntažu pagasts, Ogres novads, LV-5060
Komentāri
Suntažu muižas pils celta pēc Rīgas bīskapa Alberta rīkojuma 1223. gadā, un līdz 1436. gadam tā bijusi bīskapa pils. Vēlāk tai vairākkārt mainījušies īpašnieki, un pils vairākkārt nopostīta, bet allaž atjaunota tajā pašā vietā. 
Publiskā observatorija Suntažos

Publiskā observatorija Suntažos

Kaltiņi, Suntažu pagasts, Ogres novads, LV-5060
Komentāri
Ja debesis neklāj mākoņi, nav miglas un nokrišņu, tad novērojumus observatorijā var veikt gan dienā, gan naktī. Daļējas mākoņainības gadījumā iespējams vērot Sauli vai Mēnesi, ja šie objekti ir redzami. 

Rezultāti kartē