Jāsagatavo auto tehniskajai apskatei?

Ikgadējā auto tehniskā apskate, kuru veic CSDD darbinieki, nav tikai formalitāte vai institūciju iegriba, bet gan veids, kā pārliecināties, ka pa autoceļiem pārvietojas transportlīdzekļi pietiekami labā un drošā tehniskajā stāvoklī. Arī pašam auto īpašniekam jaunā apskates uzlīme ir atskaites punkts, kas dod pārliecību, ka ar auto droši var pārvietoties. Protams, par auto stāvokli jārūpējas visu laiku, nevis jādomā tikai īsi pirms došanās uz tehnisko apskati, tomēr ir daži auto mezgli un funkcijas, kurām pirms tam jāpievērš īpaša uzmanība. Vislabāk, ja ir uzticams autoserviss, kura darbinieku rokās nodot savu auto, lai to pārbauda un sagatavo vizītei CSDD. 

“Riepu Garāžas” autoserviss Rīgā nodrošina individuālu pieeju katram klientam un sniedz kvalitatīvus pakalpojumus – ne tikai sagatavo automašīnas tehniskajai apskatei, bet nodrošina arī citus austoservisa pakalpojumu.

No diagnostikas līdz remontam
“Riepu Garāžas” autoservisā klientu automašīnas tehniskajai apskatei tiek sagatavotas ar lielu atbildību un rūpīgu pieeju. Autoservisā ar piemērotu aprīkojumu tiek veikta ritošās daļas pārbaude un diagnostika, lukturu regulēšana, pārbaude uz bremžu stenda, datordiagnostika u. c. nepieciešamās darbības, lai pārliecinātos, ka auto ir drošs satiksmei un var veiksmīgi iziet tehniskās apskates procedūru. Ja pārbaudes laikā tiek atklāti kādi defekti vai nepilnības, tās uzreiz iespējams novērst, lai tehniskā apskate nesagādātu raizes. Kompetenti autoservisa speciālisti iesaka klientam labākos risinājumus, lai novērstu konstatētās tehniskās problēmas.

Autoservisā pieejams moderns bremžu stends
Autoservisā tiek izmantots moderns bremžu pārbaudes stends, uz kura var veikt bremžu pārbaudi un diagnostiku jebkuras piedziņas automašīnām. Uz bremžu stenda iespējams pārbaudīt veiktā bremžu remonta rezultātus, kā arī pārbaudīt automašīnas bremžu sistēmu pirms tehniskās apskates. Bremžu remonts un bremžu apkope ir pieprasīts pakalpojums, jo vairākas bremžu sistēmas sastāvdaļas ir dilstošas (bremžu diski, bremžu kluči u.c.), tādēļ nepieciešams periodiski veikt šo detaļu nomaiņa un bremžu sistēmas apkopi. Ja tas nesen nav darīts, tad pirms tehniskās apskates noteikti jāveic pārbaude un vajadzības gadījumā arī remonts. Tāpat drošības nolūkos tiek rekomendēts veikt bremžu šķidruma nomaiņu ik pēc 3 gadiem, jo tas nolietojas un izstrādājas, samazinot bremzēšanas efektivitāti. Visus šos braukšanas drošībai svarīgos darbus – kvalitatīvu bremžu sistēmas diagnostiku, apkopi un remontu – savai automašīnai varat veikt “Riepu Garāžas” autoservisā.

Regulāras auto apkopes un servisa pakalpojumi
Tāpat autoservisā var veikt regulārās auto apkopes – dzinēja eļļas maiņu, filtru maiņu, tehnisko šķidrumu nomaiņu. Servisā izmanto vadošo motoreļļu ražotāju produkciju – Liqui Moly, Motul, Castrol u. c. Veicot automašīnas regulāro apkopi, “Riepu Garāžas” autoservisa mehāniķi arī veic kopējo auto stāvokļa novērtējumu un informē, ja kādu auto mezglu nepieciešams remontēt vai nomainīt. Vēl viens būtisks, lai gan retāk veicams darbs, par kuru nedrīkst aizmirst, ir zobsiksnas maiņa. Tā ar laiku izstiepjas, nolietojas un var pat plīst, radot ļoti lielus bojājumus automašīnas dzinējam. Tādēļ ieteicams rūpīgi sekot līdzi apkopes intervālam un to ievērot. “Riepu Garāžas” autoserviss veic visu auto marku dzinēju zobsiksnu, dzinēju ķēdes, dzensiksnu, ūdenssūkņu un citu dzinēja detaļu nomaiņu.

Jūsu rīcībā arī riepu servisi visā Rīgā 
“Riepu Garāža” ir viens no vadošajiem auto riepu un disku mazumtirgotājiem Latvijā. Klientu ērtībām pieejami vairāki riepu servisa centri Rīgā, kā arī tiek nodrošināta ātra riepu piegāde visā Latvijā un Baltijā. Visos riepu centros klienti atradīs jaunas vai lietotas auto riepas, metāla un vieglmetāla diskus, riepu un disku aksesuārus, auto akumulatorus un citus auto piederumus. Pieredzējušu profesionāļu komanda individuāli palīdzēs katram klientam izvēlēties labāko un izdevīgāko risinājumu. Pieejami arī visi saistītie pakalpojumi – riepu montāža, remonts un uzglabāšana, auto disku remonts, krāsošana, restaurācija, riteņu ģeometrijas regulēšana, arī auto kondicionieru sistēmu uzpilde, diagnostika un remonts. 

Vairāk informācijas par “Riepu Garāžas” precēm, autoservisa un riepu servisa pakalpojumiem un cenām atradīsiet riepugaraza.lv

 

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu