Klāt siltā sezona – labākais laiks, kad mainīt jumtu

Ir sākusies jumta tīrīšanai, labošanai un nomaiņai labvēlīga sezona, jo ārā ir patīkama gaisa temperatūra un apstākļi, kas ļauj ātri un kvalitatīvi paveikt dažādus jumta darbus bez īpašiem traucējumiem. Ja jūsu īpašuma jumts jau ir krietni nokalpojis un esat nolēmuši šajā sezonā to nomainīt, lai nākamo ziemu sagaidītu patīkamos apstākļos, tad ir īstais laiks domāt par piemērotākajiem jumta segumiem un to iegādi. 

IKO jumta segumi no Kanādas – pārbaudīta vērtība
Kanādas zīmols IKO jau vairākas desmitgades ir labi pazīstams un novērtēts visā pasaulē. To var uzskatīt par vienu no līderiem jumta segumu ražošanā. Vairāk nekā 50 darbības gadu laikā uzņēmums ir nemitīgi attīstījis un uzlabojis savu darbu, lai spētu piedāvāt klientiem inovatīvus un mūsdienīgus jumta segumus, kuri ne tikai ilgi kalpo, bet arī lieliski izskatās. IKO īpaši koncentrējies uz tādu segumu radīšanu, kuri spēj izturēt pat īpaši skarbus laika apstākļus – vēju, sniegu, salu un citus. Tāpēc arī IKO jumta segumi īpaši iecienīti tieši tajās valstīs, kurās ir izaicinoši un mainīgi laika apstākļi, vētras, sniegs, lietus gāzes utt. Arī Latvijas tirgū IKO produkcija pazīstama jau krietnu laiku un iekarojusi klientu uzticību, kļūstot par pieprasītu risinājumu gan privātmāju, gan citu ēku jumtu aprīkošanai.

IKO bitumena šindeļi un to priekšrocības
Viens no pieprasītākajiem IKO jumta segumiem ir tieši bitumena šindeļi. Tas ir jaunās paaudzes mīkstais jumta segums, kas populārs visā pasaulē, arī Latvijā. To ražo dažādi uzņēmumi – katram ir savas tehniskās un dizainiskās specifikācijas. Bet lielā pieredze un augstākie kvalitātes standarti ļāvuši tieši IKO bitumena šindeļiem iekarot tirgus līdera vietu un kļūt par zelta standartu nozarē, ar kuru salīdzina citu ražotāju produktus. 

IKO šindeļi ir īpaši izturīgi pret ūdeni, sniegu un vēju, tāpēc uzticami kalpo pat skarbākajos laika apstākļos. Tas ir jaunās paaudzes mīkstais jumta segums, kas ieguvis lielu popularitāti augstās izturības, ilgmūžības, ērtās uzklāšanas un gaumīgo dizainu dēļ. Tas atbilst mūsdienu augstajām komforta un kvalitātes prasībām, kā arī piemērots jebkuras sarežģītības jumtiem. Pateicoties iestrādātai naglošanas joslai, kura ir vairākas reizes lielāka nekā citiem produktiem, IKO šindeļi ir platāki. Tas garantē kvalitatīvāku un divtik izturīgāku kalpošanu. Atkarībā no izvēlētā bitumena seguma veida, tam tiek dota ražotāja garantija no 15 līdz pat 30 gadiem.

IKO sortimentā arī kvalitatīvi metāla dakstiņi
Protams, IKO piedāvā ne tikai bitumena šindeļus. Uzņēmuma produktu klāstā ir arī citi mūsdienīgi jumta segumi. Viens no tādiem ir metāla dakstiņi Easy-Pan, kas jauns un inovatīvs paneļu tipa segums – īpaši izturīgs un viegli montējams, piemērots jebkura slīpuma jumtiem. Metāla dakstiņu paneļi uzticami kalpo pat 20 gadus. Tie arī izceļas ar nelielu svaru. Šis jumta segums ir ugunsdrošs un īpaši izturīgs jebkuros laika apstākļos. IKO metāla dakstiņi ir teicama izvēle jebkurai ēkai un arī tādiem nelieliem projektiem kā dārza mājiņa vai garāža. Metāla dakstiņus var arī klāt tieši uz vecā seguma, neveicot demontāžu. Paneļi ir apstrādāti ar alumīnija-cinka aizsargpārklājumu, pasargājot no korozijas un piešķirot skaņu slāpējošas īpašības. Montāžu var veikt pašu spēkiem, jo paneļi nav jāgriež vai jāmēra. Kā arī to nelielais svars nodrošina vieglu transportēšanu. 

Kur iegādāties IKO jumta segumus?
Arī Latvijā ikviens var iegādāties IKO jumta segumus un iegūt savam īpašumam augstākās kvalitātes, gaumīga dizaina ilgmūžīgu jumtu. IKO jumta segumi plašā klāstā pieejami pie oficiālā IKO produkti izplatītāja “RIPO International”. Sortimentā pieejami gan bitumena šindeļi, gan metāla dakstiņi. “RIPO International” produktu klāstā atrodami ne tikai labākie IKO jumta segumi, bet arī viss vajadzīgais šo segumu uzklāšanai un pabeigšanai: 

  • apakšklāji, kas aizsargā no mitruma;
  • ventilācijas aprīkojums, kas novērš pārkaršanu;
  • naglas, dzegas, vēja profilmalas;
  • apstrādes līdzekļi.

 

Uzzināt vairāk par IKO jumta segumiem un tos pasūtīt var mājaslapā ripointernational.lv.

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu