Banner 980x90

Moderna zobārstniecība Rīgā visai ģimenei

Labas un profesionālas zobārstniecības, uz kuru ar mierīgu sirdi var doties visa ģimene, meklējumi var izrādīties liels izaicinājums, jo piedāvājums ir patiešām plašs. Tāpat ir arī dzirdēts par gana daudz neveiksmīgām pieredzēm, kuras pašiem negribētos piedzīvot. Taču varam jums atklāt, ka šāda ideālā zobārstniecība nav jāmeklē tālu. “Dr. Apines zobārstniecības klīnika” ir mūsdienīga un ģimeniska zobārstniecība, kurā katrs klients tiek laipni gaidīts, lai piepildītu savu sapni par veselu un skaistu smaidu.

Zobārstniecības pakalpojumi ikvienam

“Dr. Apines zobārstniecības klīnika” ir ģimenes uzņēmums, kurā ārsta arods ir cieņā jau vairākās paaudzēs. Un tā ir pirmā zobārstniecība Rīgā ar ģimenes sajūtu. Tieši tāpēc klīnikā ir laipni gaidīts ikviens pacients, sākot jau no pašiem mazākajiem līdz par senioriem. Zobārstniecības prioritāte ir tas, lai pacienti justos ērti un droši, tāpēc īpaši liela uzmanība tiek pievērsta bērniem. Lai, gaidot vizīti pie zobārsta, mazajiem pacientiem radītu drošības sajūtu, viņiem ir iespēja spēlēties ierīkotajā bērnu stūrītī un pat pašiem iejusties zobārsta lomā. “Dr. Apines zobārstniecības klīnikā” augstas kvalitātes zobu aprūpe tiek veikta ikvienam ģimenes loceklim – gan bērniem, gan pieaugušajiem, gan senioriem. Šeit ērti un patīkami jutīsies ne tikai bērni, kuri, iespējams, pie zobārsta dodas pirmo reizi, bet arī pieaugušie, kuriem nereti zobārsta apmeklējums arī izraisa lielas bailes. 

Patīkama atmosfēra un iejūtīga attieksme

Zobārstniecības vide ir ierīkota tā, lai tajā patīkami un ērti justos ikviens pacients. Klīnikas telpas ir pielāgotas tam, lai ērti un gaidīti justos gan bērni, gan seniori un cilvēki ar kustību traucējumiem. Šeit pacienti var uzticēties saviem speciālistiem, jo vienmēr tiek sniegta iejūtīga un saprotoša attieksme, lai pacientiem zobu ārstēšanas procesu padarītu patīkamu. Pavisam noteikti nevajag kautrēties apmeklēt “Dr. Apines zobārstniecības klīniku” arī tad, ja mutes aprūpei nav veltītas pietiekamas pūles, jo šeit neviens netiek nosodīts. Speciālisti rūpējas par to, lai pakalpojumu saņemšanas laikā pacienti justos labi un komfortabli, tāpēc procedūru veikšanas laikā tiem ir iespēja klausīties nomierinošu mūziku. Lai bailes nebūtu šķērslis, pieejama ir arī smieklu gāze vai zobu labošana pilnā narkozē.

Plašs zobārstniecības pakalpojumu klāsts

“Dr. Apines zobārstniecības” pakalpojumu klāsts ir plašs un nodrošina ne tikai to, lai zobi būtu veseli, bet arī izskatītos estētiski pievilcīgi.

Klīnikā ir pieejami šādi pakalpojumi:

  • zobu labošana un ārstēšana
  • zobu pārbaudes un speciālistu konsultācijas
  • bērnu zobārstniecība
  • zobu implantoloģija un protezēšana
  • zobu higiēna un balināšana
  • zobu ekstrakcija
  • zobārstniecība akūtos gadījumos

Augstākās kvalitātes iekārtas un materiāli

“Dr. Apines zobārstniecības klīnikā”, lai sniegtu pacientiem augstākās kvalitātes pakalpojumus, tiek izmantotas tikai jaunākas paaudzes zobārstniecības iekārtas un pasaulē augsti atzītu ražotāju materiāli. Tādās ārstniecības procedūrās kā implantu ievietošana un kanālu ārstēšana tiek izmantota augstākā tehnoloģija – 3D rentgena iekārta “Carestream CS 8100 3D”. Savukārt zobu balināšanai tiek izmantota jaunākās paaudzes Philips Zoom! balināšanas sistēma. Lai veiksmīgi tiktu galā arī ar senākām zobārstniecības procedūru sekām, neatņemama sastāvdaļa ir dentālais mikroskops. Atsāpināšanas metodes, kas nerada diskomfortu, ir svarīgs aspekts zobu aprūpes procesā, tāpēc klīnika izmanto jau gadiem ilgi pārbaudītu un efektīvu nomierināšanas un atsāpināšanas metodi – smieklu gāzi. Arī zobu anestēzija vairs nav problēma, ja tiek izmatota Milestone The Wand STA ierīce, kas nodrošina nesāpīgu dūrienu un ir pārsteigums tiem, kas no klasiskās adatas baidās. Visas šīs iekārtas palīdz speciālistiem nodrošināt ērtu un kvalitatīvu zobu aprūpi un pacientiem sniegt labākos rezultātus.

Uzzināt vairāk par klīnikas pakalpojumiem un pieteikt vizīti varat vietnē apinesklinika.lv.

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu