SIA "Autoskola" – autoskola, autoskolas Ogrē, B kategorija

Kad esi nolēmis iegūt autovadītāja apliecību, ir laiks doties uz sevis izvēlēto autoskolu un sasniegt iecerēto mērķi. Šobrīd ir pieejamas dažādas autoskolas, kurās iespējams apgūt braukšanas prasmes. Lai neapjuktu plašajā piedāvājuma klāstā, sākotnēji nepieciešams izvērtēt atsauksmes par katru autoskolu.

Autoskola

Kad esi nolēmis iegūt autovadītāja apliecību, ir laiks doties uz sevis izvēlēto autoskolu un sasniegt iecerēto mērķi. Šobrīd ir pieejamas dažādas autoskolas, kurās iespējams apgūt braukšanas prasmes. Lai neapjuktu plašajā piedāvājuma klāstā, sākotnēji nepieciešams izvērtēt atsauksmes par katru autoskolu. SIA "Autoskola" piedāvā pieejamu mācību maksu, kvalitatīvu apmācību un individuālu pieeju braukšanas nodarbībās, lai kursants tiktu prasmīgi sagatavots CSDD braukšanas eksāmenam. Šī autoskola var lepoties ar saviem mierīgajiem un pieredzes bagātajiem praktiskās braukšanas instruktoriem, kas palīdz kursantiem sagatavoties braukšanai tā, lai tie ir pārliecināti par savām spējām un droši pārvietojas ceļu satiksmē. Ne tikai braukšanas, bet arī teorijas nodarbības kļūst interesantākas – autoskolā strādā atraktīvi un pieredzes bagāti teorijas pasniedzēji, kas ceļu satiksmes noteikumus pasniedz radošā veidā, minot dažādus piemērus no dzīves, tādējādi noturot kursantu uzmanību un lieliski iemācot noteikumus. SIA "Autoskola" piedāvā ne tikai iegūt B kategorijas tiesības, bet arī iespējams apmeklēt citu kategoriju apmācības – gan darbadienu rītos un vakaros, gan brīvdienās. Šī autoskola nodrošina kvalitatīvu un izcilu sagatavotību vadītāja apliecības iegūšanā.

Lasiet vairāk: www.autoskolasia.lv

Autoskolas Ogrē

Autoskolas Ogrē ir daudz, tāpēc ir grūti atrast savām vēlmēm piemērotāko, tāpēc pirms izdari gala lēmumu, ir vērts salīdzināt mācību izmaksas katrā no autoskolām, kā arī pasniedzēju pieredzi. Autoskolas Ogrē ir vairākas, jo tā ir salīdzinoši liela pilsēta ar bagātīgu satiksmes plūsmu. Klientu atsauksmes liecina, ka tieši autoskolas Ogrē devušas braukšanas pārliecību un nepieciešamās iemaņas, lai turpmāk droši iekļautos ceļu satiksmē. Autoskolas Ogrē izvēlas liels vēl neesošo un jau esošo auto vadītāju skaits, jo Ogrei ir laba atrašanās vieta un mācīties braukt šajā pilsētā nerada tādas bailes. Lielākoties autoskolas Ogrē apmācību modelī iekļauj pirmās palīdzības kursus – šīs zināšanas noderēs dažādās dzīves situācijās. Iegūtā apliecība ir derīga 5 gadus – ja šajā periodā autovadītāja apliecība netiek iegūta, pirmās palīdzības kursi ir jānokārto atkārtoti. Piesakies SIA "Autoskola" apmācībām, ja vēlies neilgā laikā iegūt braukšanas apliecību un nepieciešamās zināšanas, lai droši pārvietotos ceļa satiksmē.

Lasiet vairāk: www.autoskolasia.lv

B kategorija

Vispieprasītākā un izplatītākā braukšanas kategorija pasaulē ir B kategorija. Liela daļa sabiedrības ikdienā izvēlas pārvietoties ar personīgo transportlīdzekli, jo tas palīdz ātrāk nokļūt no punkta A uz B. Lai iegūtu B kategorijas tiesības, ir nepieciešams apmeklēt 11 teorijas nodarbības un 20 obligātās braukšanas mācību stundas. Personas, kas sasniegušas 16 gadu vecumu, var iegūt braukšanas mācību atļauju un uzsākt mācības, taču CSDD eksāmenus var nokārtot, kad ir sasniegti 18 gadi. Pirms praktiskās braukšanas uzsākšanas, katram kursantam ir iespējams izvēlēties sev vēlamo automobili un instruktoru. Reizēm, kad vairākas braukšanas nodarbības ir aizvadītas, kursants saprot, ka nespēj atrast kopīgu valodu ar instruktoru, tāpēc ir iespēja to jebkurā laikā nomainīt. B kategorijas tiesības sniedz sniedz atļauju piedalīties ceļu satiksmē un vadīt transportlīdzekli, kura masa nepārsniedz 3,5 tonnas un pasažieru vietu skaits nav lielāks par 8. B kategorija kļūst arvien pieprasītāka darba devēju vidū – šīs kategorijas vadītāja apliecība reizēm kalpo kā papildu prasmes apliecinājums jaunajā amatā.

Lasiet vairāk: www.autoskolasia.lv

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu
Pilseta24.lv neatbild pievienotajiem lasītāju komentāriem, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Pilseta24.lv patur tiesības liegt komentēšanas iespēju. Komentāros publicējamā teksta garums ir ierobežots līdz 1000 zīmēm. Nereģistrētiem lietotājiem ir aizliegta HTML un hipersaišu publicēšana!
Komentāri (0)