Sudraba auskari ar mirdzošiem Swarovski kristāliem

Nela Gems sudraba auskari skaisti papildina sievietes tēlu gan ikdienā, gan arī īpašos pasākumos un svētkos. 

Sievietēm patīk pucēties un izcelt savu koptēlu ar skaistām rotaslietām. Kvalitatīvi sudraba auskari ir aksesuārs, kas spēj izvēlētajam apģērba komplektam piešķirt mirdzumu un izcelt sievietes skaistumu. 

Nela Gems ir latviešu uzņēmums, kas rada burvīgus sudraba auskarus ar Swarovski kristāliem. Auskaru piedāvājumā iespējams atrast gan vienkāršākus un minimālākus auskarus, gan arī greznus un košus auskarus. To piedāvājums ir ļoti plašs un piemērots dažādiem notikumiem – Nela Gems sudraba auskari skaisti papildina sievietes tēlu gan ikdienā, gan arī īpašos pasākumos un svētkos. 

Swarovski mirdzums tavai ikdienai


Nela Gems veikalā pieejamas rotaslietas katras sievietes gaumei, saglabājot zīmola autentisko firmas zīmi – Swarovski kristālu žilbinājumu.  

No citām rotām Nela Gems zīmols atšķiras ar to eleganci un apžilbinošo skaistumu. Lai arī šī zīmola auskarus iespējams pielāgot jebkuras sievietes gaumei, tie tomēr ir zināmi kā mirdzoši un iespaidīgi auskari, par ko parūpējas elegantie Swarovski kristāli. 

Nagliņauskari ar apaļu 8mm Swarovski kristālu ir lieliski piemēroti, lai ikdienai piešķirtu maigu mirdzumu. Neliels, taču skaists aksesuārs, kas papildinās sievietes koptēlu.  Viegli un ērti nagliņauskari ir klasika, kas vienmēr ir modē.

Eleganti auskari ir ar tik pat lielu kristālu kā nagliņauskari, taču šim dizainam ir pamanāmas auskaru kājiņas. Tās ir no sudraba un pieejamas apzeltītas – smalkas, taču pietiekami pamanāmas, lai koptēlam piešķirtu eleganci.

Kantaini auskari ir lieliska izvēle sievietei, kas arī ikdienā izvēlas mirdzēt koši. Swarovski kvadrātiņi ir pieejami pārdesmit dažādās krāsās, tāpēc ikviena sieviete spēs atrast savai gaumei atbilstošāko auskaru pāri. 

Elegance īpašiem notikumiem un svētkiem

Īpašos notikumos un svētkos atļaujam sev sapucēties vēl iespaidīgāk – izvēlamies rotaslietas, kas ir greznākas, elegantākas un noteikti arī pamanāmākas. Svētki ir laiks, kad sievietēm justies īpaši skaistām un mirdzošām. 

Nela Gems auskari ir pieemēroti arī svētku svinībām, ballēm un citiem pasākumiem – ar dažādu veidu un izmēru kristāliem.

Grezni auskari ir klasiska izvēle, kas sievietei ļauj sajusties skaistai un elegantai. Auskarus rotā 12mm liels kristāls, kura krāsu iespējams izvēlēties no 10 Swarovski piedāvātajiem toņiem. Papildus lielajam kristālam, auskaru kājiņu rotā vēl vairāki mazāki kristāliņi.

Grezni auskari ar kristāliem jebkurai sievietei ļaus sajusties kā karalienei. Šo auskaru pamatā ir 8mm liels Swarovski kristāls pēc izvēlētās krāsas. Taču par īpaši grezniem šos auskarus padara 13 mazi kristāli, kas rotājas ap centrālo Swarovski kristālu. 

Nagliņauskari ar bārkstīm ir īpaši moderns auskaru pāris. Bārkstis ir piemērots auskaru pāris par sevi pārliecinātai sievietei. Auskari pieejami dažādās krāsās – bārkstis ar kristālu iespējams izvēlēties drosmīgi sarkanajā, eleganci pelēkajā, rotaļīgi bēšā un vēl daudzās citās krāsās.

Mirdzoša dāvana jebkurai sievietei svētkos
Nela Gems rotaslietas ir brīnišķīga dāvana ne vien sev pašai, bet arī kādai citai sievietei svētkos. Rotaslietu zīmola Nela Gems auskari ar Swarovski kristāliem ir lieliska vārda dienas dāvana, kas iepriecinātu katru sievieti svētkos – mīļoto meiteni, sievu, draudzeni, māsu un mammu.

Rotaslietu klāsts ir pietiekami plašs, lai spētu atrast arī piemērotu dāvanu sievietei dzimšanas dienā, Valentīndienā vai kāzu gadadienā. Īpašu svētku gadījumā dāvanas saņēmējai iespējams pasniegt saskaņotu auskaru un gredzena komplektu. Jebkura dieviete būtu priecīga par Nela Gems dāvanu karti, kas ļaus izvēlēties sev tīkamāko auskaru pāri un arī kristālu pēc izvēles.

Nela Gems rotaslietas iespējams iegādāties arī internetā. Zīmola interneta dāvanu karte ir pieejama arī FromMe.lv mājaslapā. 

 

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu